Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.90 M33 + 1.50 addon v2 + Update (3)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevim proc ale na Japonskym PSP skype nebezi musel jsem dat fake europe region. Jinak pekna vecicka na machrovani,realne vyuziti ale nema.

promluvils mi z duse ... vazne nedokazu pochopit ktery blazen by tohle vyuzival v praxi. Jestli mam zapnute pc tam kam i IM ... a vetsina lidi stejne se pripojuje jedine z doma ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promluvils mi z duse ... vazne nedokazu pochopit ktery blazen by tohle vyuzival v praxi. Jestli mam zapnute pc tam kam i IM ... a vetsina lidi stejne se pripojuje jedine z doma ...
to je fakt dá se to využít jen když je někde free wifi

btw.: ptf theme z 3.80 M33 na tom jdou ? a ten go messeger pujde na fat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohli by to s tim skype u psp 1000 udělat tak že by se to načítalo z memory sticku jako stejně jako internet radio

jenze to je neco malinko jineho proste to psp neutahne vis :) ale tak :ok: kdyz myslis tak to zkus udelat myslim ze by to DA udelal kdyby to bylo tak jednoduche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě otázka, když si v brzké budoucnosti nechám flashnout Slima, mám teda jít rovnou do 3.90 M33 nebo spíš nechat 3.80 M33-5? Se v tom nevyznám. Resp. Pak se v tom raději nechci moc hrabat. Až moc často mám bad luck. Totiž Skype by se mi hodil.

pokud chces skype, tak jdi do te 3.90 M33.. pokud ho nepotrebujes, neni duvod tam lezt.. ale musis si uvedomit ze si musis zakoupit headset.. navic kolikrat budes mit tu moznost bejt na wifine a pobliz nemit pc ze ktereho se vola mnohem lepe..

jenze to je neco malinko jineho proste to psp neutahne vis :) ale tak :ok: kdyz myslis tak to zkus udelat myslim ze by to DA udelal kdyby to bylo tak jednoduche

proc by to neutahlo? Naopak, ma pravdu. Lenost vyvojaru nezna mezi.. Kdyby jen malicko chteli, udelali by swap file na m$.. ano mozna by to nebylo tak plynule, tak ale v tom by snad pomohla komprese ne?.. Je hafo zpusobu jak to vyresit, predem rikam - kdyby jsi na me chtel utocit - ze neumim c/c++, takze nic takoveho nenaprogramuji, navic skype ma uzavreny protokol, takze i kdybych to umel, nemohl bych.. Ale sony tu moznost ma.. jenze na nas kasle.. tot vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud chces skype, tak jdi do te 3.90 M33.. pokud ho nepotrebujes, neni duvod tam lezt.. ale musis si uvedomit ze si musis zakoupit headset.. navic kolikrat budes mit tu moznost bejt na wifine a pobliz nemit pc ze ktereho se vola mnohem lepe..

jo to je naprostá pravda..kolikrat budete mit prilezitost byt v pasmu wifi a zadaksa se připojit a zavolat si. když už budu na wifi tak budu doma a když budu doma tak si radši zapnu skype na kompu..:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z 3.80 M33-5 jsem upgradnul na 3.90 M33 na FATku a ted kdyz sem po par dnech vrazil druhou MS do PSP tak sem zjistil ze se mi nerozjede muj rozehranej Metal Gear Solid PSX (predelavka na PSP, ale je to jen jeden eboot kterej ma obe CD...), projede to pres uvodni psani a logo Playstation a pak to zustane cerny...

nejakej tip nekdo? mam PSP asi tyden, uz sem do toho vcelku pronik ale stejne nevim proste co co ovlivnuje, nemam presne poneti kdy prepnout kernel na 1.50 (je to jen u homebrew aplikaci kdy toto hraje roli?), do jake miry musim neco dat do te ci one slozky (GAME/GAME150/GAME390 - predpokladam ze veci pro kernel 1.5 do 150 pro 3xx do 390 a PSX do GAME - ale stejne dycky dyz to nejede zkusim vsechny) a kdy prepnout SONY9660 NO UMD a kdy dat M33 driver (mivam tam to sony)...

hlavne me ale stve ten metal gear, chci to dohrat a zase kvuli tomu downgradovat na 3.80 zpet se mi nechce :(

dik

edit: pops (drzeni R pri nacitani) nepomaha, dyz potvrdim jinej pops FW tak se to sekne rovnou v tom pops okne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snowii tak jediná možnost bude nejspíš přejít zpátky na 3.80 M33-5 což uděláš jen přes pandoru protože není žádnej jinej downgrader

pandoru sem zatim moc nestudoval, ale pokud vim tak tu si muzu na FATku s CFW vytvorit i sam, takze by nemel byt problem komplet ten down na 3.80 M33-5 udelat sam ne?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taková škoda že ten skype nejde na fat, mi mame totiž WiFi hned před hospodou, takže bych se moh připojovat z hospody :)

Kurňa, ted sem to instalil na 3,52 m33 a vono to nejede se to sekne, had napiše jenom unpacking... done a potom prosim čekej. Ja čekam ale futr ani zkarty to nenačitá nič. tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu