Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.90 M33 + 1.50 addon v2 + Update (3)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já jsem asi vážně blbej :roll:,ale kam mám dát tu složku psp a 150.PBP ?:blink:a když rozbalim ten zararovanej soubor 390_M33_fixed,tak se mi tam žádná složka psp neudělá...a v návodu se píše že celou složku psp mám dát na root karty...tak fakt newim :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousim obnovit 1.5 a nedari se. kdyz jsem mel 3.03 a i z 3.52 tak to slo v pohode, dal jsem recovery adresar do GAME, do toho UPDATE.PBP (1.5) a v recovery menu to obnovil.

Ted kdyz to same delam v 3.9, tak mi to udela cernou obrazovku a konzole se vypne. Pri kernelu 3.9 to napise error, ale pri prepnuti na 1.5 to udela tu cernou obrazovku :(

Potrebuju se zbavit toho addonu kernelu 1.5, zrejme mi to zrusilo remote control s PS3 :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a kterou z tech postupu mam udelat ? sem se dival ze 4ka vypada docela rozumne ..

jako vis jak, cerveny texty o tom, ze to muzu pos*at atd, to mi na odvaze neprida, vcera sem delal z 3.03 na 3.90 asi tri hodiny a to sem zkousel i offic FW a nastesti (?) se mi to nepodarilo.

ted kazdopadne, proc sem to delal bylo hlavne to propojeni s PS3 a to mi nejede :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřeboval bych helpnout s 3.90 ... snad to tu nikde není :).... Měl jsem CFW 3.71 m33 - 2 ... z toho jsem chtěl utéct hned na 3.90 to se mi nepovedlo .. ( pokaždé mi to napíše Incorrect file ).

Tak jsem si přehrál na 3.80 m33 - 5 v doměnce, že něco v té 3.71 m33 - 2 bylo třeba špatně, ale i při 3.80 m33 - 5 mi to pořád píše Incorrect file.

Mám slimáka což by mělo jít a CFW jsem stahoval jak z PSP NEWS tak tady od Tekkena.. Už nevím co dělat tak prosím o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovej problem... prave jsem upnul na 3.90-2 M-33 a potreboval bych zprovoznit USB iso loader. Tak to nahraju do psp/game390, ale to mi psp ani nezobrazi ikonu pro spusteni... kdyz to hodim do psp/game nebo psp/game150,

ikona je, loader se spusti a sdeli mi, ze mam vse nahrat do psp/game390 ... kde delam chybu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to znamena ze to de na CFW 3.52 M33-3 a 3.52 M33-4 ....

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/352_M33_4.zip

Tak mam ten 3.52 M33-4, ale když chci hodit na CFW 3.90 tak čekám klidně i 30 minut a ono nic..nejdřív to napíše

Unpacking...done

Please wait...

a dál nic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu