Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.90 M33 + 1.50 addon v2 + Update (3)


tekken90

Recommended Posts

Zdravím mám FW 3.71 M33-2 chtěl jsem upgradnout na 3.90 postupoval jsem přesně tady podle návodu aplikace se spustí normálně napíše to Unpacking done. a pak verfing 390.PBP a napise incorrect file. Neví někdo co stim ?

Asi ti tam chybi 390.PBP-budto zkontroluj esli ho mas tam kde ma bejt a nebo zkus stahnout jinej 390.PBP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ted sem ho zkousel stahnout primo pres wifi psp ale zase mi to napsalo incorect file pritom flash z 3.71 M33-2 na 3.71 M33-4 probeh v pohode neví někdo kde je zakopanej pes ?

Zajímavý je taky že mi nejdou spustit žádný iso hry. chyba 80020148 přitom nastavení mám myslím dobře tutorialy sem přečet. no už nevím zkusím ještě jinou paměťovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted sem ho zkousel stahnout primo pres wifi psp ale zase mi to napsalo incorect file pritom flash z 3.71 M33-2 na 3.71 M33-4 probeh v pohode neví někdo kde je zakopanej pes ?

Zajímavý je taky že mi nejdou spustit žádný iso hry. chyba 80020148 přitom nastavení mám myslím dobře tutorialy sem přečet. no už nevím zkusím ještě jinou paměťovku

EDIT : problém vyřešen bylo to vadnou paměťovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešil jsem s jedním PéeSPéčkařem podobný problém, ale u něj se po Unpacking ...done vypsala hláška 390.PBP doesnt exist. Problém byl v tom že měl ve windows nastaveno v Tento počítač -> Nástroje -> Možnosti složky.. -> Zobrazení -> Skrýt příponu souborů známých typů !!! Pak když přejmenoval EBOOT na 390.PBP, tak byl skutečný název souboru 390.PBP.PBP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem...mam PSP fat a dal jsem tam včera 3.90 m33 a stáhnul jsem NFS Pro street a God of war a ani jedna hra mi nejde spustit...píše mi to The game could not be started (80020148 ) jiné hry jsem nezkoušel...dneska jsem dělal update pomocí Network update a pořád nic...nevíte někdo čim to? předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim jestli mam brick nebo ne? :-/ Flashoval jsem z 3.40 OE -> 3.52 M33 -> ->3.52. M33-4 a pak na 3.90 M33. U 3.90 mam jsem mel stejny problem jak onekdo tady unpacking a waiting kdy se nic nedelo. V recovery jsem zmenil kernel z 1.5 na 3.52. Tohle uz zabralo a dostal jsem se k tomu, ze probehl flash, ale na konci byla nejka HEXA cisla. Nabizel jenom press O back. PSP se vyplo, slo zapnout a na chvili to nabehlo do menu. Stacil jsem se podivat na verzi FW ze zustala 3.52 M33-4 a pak zhasnul display. Od te doby jde jen On , kdy sviti a jde Off. :-/

Nejaky napad jak to zprovoznit, krom PB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fufys dik za tip. Jsem vcera zkousel takovych moznosti, ze ani nevim jestli jsem tu tvou kombinaci zkousel nebo ne. Kazdopadne jsme to zprovoznil pres PB s FM 3.71 M33. Ovsem ten prubeh "unbricku" (jestli to tak muzu nazvat) byl taky zvlastni. :) Na display jsem nic nevidel a proto jsem zkousel nekolikrat tu baterku vyndat a zandat. Pri tom mavani s PSP jsem zjistil, ze v jednom uhlu trochu vidim co to pise a mohl sledovat kdy to skonci.

Stejne by me zajimalo cim to, ci co to? Je pravda ze mam desku TA 082 a dovoz from China.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu