Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Konvert MKV do formatu pro PS3 během 30minut!


Hojas86

Recommended Posts

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 months later...

Já to vyřešil tak, že jsem si koupil LED Tv od samsungu, která přehrává .mkv + tíchý ext. HDD => naprosto bezhlučná metoda a naprostá spokojenost, žádná nutnost konvertování a ještě do žere ext. titulky :D

Jinak co jsem předtím, dělal, tak jsem to dělal podle návodu od Han3 z PSP sekce, kde upravoval video + titulky pro PSP, akorát sem změnil rozlišení a klapalo na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
Nebo se na konvert vykašlete a udělejte tohle

http://www.smashingdownloads.com/2009/09/06/guide-on-how-to-play-hd-content-on-your-ps3/

100 proc učinnost narozdíl od devadesáti procent programů:)

Jasne media server je ok len mi prosím poraď ako tam nastavím titulky? MKV má v sebe titulky ale media server mi spustí len originálny jazyk. Tak isto neviem ako prehodiť jazykovú stopu keď je tam napr. slovenčina alebo čestina..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, používám na převod mkv souborů program mkv2vob, vše funguje v poho, jenom bych chtěl vědět, jak to mám udělat -když např. soubor obsahuje forced titulky a normální? Protože když to předělám ( mám nastavený output na file) tak se mi ukáž akorát ty forced titulky a normální ne. Stalo se mi to u filmu počátek - takže se mi titulky zobrazily akorát když mluvili japonsky, jinak ne. Může mi někdo poradit? Mám nastavit output na AVCHD ? předem díky za poznatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 8 months later...

GOTSent jedině :) paradni rychlost..zatim všechno převedl, tak nevím proč teda "některým" ne ale opravdu, já jsem spokojen. dalsi verze GOTSentu zde: http://sentry23.googlepages.com/ ;) moc fajn progámek. Doporučuji !! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

tak konvertovaním MKV strácate na kvalite obrazu aj zvuku stačí si cez media info pozriet bitrate videa o kolko ubudol :roll: ja to robím cez program tsMuxerR je to program ktorí nekonvertuje len mení kontajner suboru na TS. PS3 viditelné a prehratelné,aj rozdeluje subory vetšie ako 4gb :bash: fajn šikovná vecička .... pre tích čo maju CFW neni potreba žiadna zmena aplikácia SHOWTIME a SHOWTIME DISC prehrá uplne všetko :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu