Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Konvert MKV do formatu pro PS3 během 30minut!


Hojas86

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, potrebuji poradit s prevodem mkv do formatu, ktery prehraje PS3. Zkousel jsem to podle navodu na strankach sony-playstation.cz. Pouzil jsem program mkv2vob ktery to prevede v pohode, i PS3 to dokaze prehrat, ale zvuk je asi o 10s napred. Muzete mi poradit jak to prevest bez techto problemu?

Diky

navod:

http://sony-playstation.cz/index.php/clanky/navody/287-jak-na-upravu-mkv-souboru-pro-ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Cauves vsem,

take jsem zkousel Gotsent a jedine, co mi v ps3 fungovalo, byl sample k fantasticke 4ce.

Vsechny HDripy, ktere jsem stahl a nasledne nechal v tomto programku prepracovat nefungovaly. Stejny problem, jaky zminoval tomahawk - chyba 80028801.

Tak jsem na netu hledal, az jsem nasel - zatim vyzkouseno na 2 filmech - Troja a AvP a oba slapou...

http://www.videohelp.com/tools/mkv2vob

Jo a jen tak mimochodem - prevod v nem je mnohem rychlejsi jak v gotsentu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauves vsem,

take jsem zkousel Gotsent a jedine, co mi v ps3 fungovalo, byl sample k fantasticke 4ce.

Vsechny HDripy, ktere jsem stahl a nasledne nechal v tomto programku prepracovat nefungovaly. Stejny problem, jaky zminoval tomahawk - chyba 80028801.

Tak jsem na netu hledal, az jsem nasel - zatim vyzkouseno na 2 filmech - Troja a AvP a oba slapou...

http://www.videohelp.com/tools/mkv2vob

Jo a jen tak mimochodem - prevod v nem je mnohem rychlejsi jak v gotsentu...

Ja pouzivam TsMuxer a MKV2VOB .... behaj perfektne... mozna udelam Tut jak prevadet, upravovat zvukovou stopu pridavat titule atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tomahawk:

ten navod by se docela sikl, sice je fakt, ze me osobne staci, kdyz mam film v originale (v AJ, ostatni jazyky me neberou :cheesygrin: ) a k tomu cz titulky. Ale v pripade nekterych napr. franc. filmu davam vetsinou prednost cestine pred originalem, vzhledem k tomu, ze rozumim tak mozna merci...

Jinak v mkv2vob jsem zase opet zchytrel, nebot jsem mel filmy, ktere v originalu byly v DTSce, prevedene jen do 2 kanalu. Nastesti jsem jen prehlednul tlacitko pro transkodovani dts do AC3, takze uz to vse zas funguje prostorove... Parada:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj,

koukal jsem,že máte spousta zkušeností s programy pro prevod videa pro PS3. Ozkousel jsem jich radu a zatim nejpouzitelnejsi a v dobre fazi je : GOTsent u ktereho jsem ale narazil na malou nesrovnalost..On mi prevede veskera videa z mkv do *.mpg,ktere nema problem PS3prehrat ALE!!Kdyz mam mkv s CZ stopou,tak je vetsinou posunuty zvuk...Rekl bych ze je to zprasene uz od upravovatele a nezkuseny clovek s tim nic nenadela..tak si zvolim v programu alespon CZ dabing + CZ titule a to me stve nejvic,protoze GOTsent ve v.24b6 kterou ma mi titulky do obrazu nevypali at je mam externi nebo interni v mkv...Vzdy zaskrtnu Embed subs a stejne mam vysledny mpg soubor bez titulku v obraze...Ve finale mam bud CZ posunuty dabing nebo ENG a bez titulku :-D Zkousel jsem i mkv2vob a ten mi vubec nesedl..Prijde mi takovy nestabilni..

Jinak kdo nevi,tak hodne velkou budoucnost bude mit tento program : VideoFAB convertor

Vice zde :

http://www.dvdfab.com/video-fab-converter.htm

Umi i externi CZ titulky,ale zatim je posledni verze nestabilni...nastaveni vysledne MP4 mi PS3 neprehralo,bud vubec nebo bez obrazu..Nekdo by musel laborovat a prijit na spravne nastaveni exportu...Kdyz zvolim vob a dam convertovat,tak program padne...ale tesim se na plne funkcni verzi a i penize za ni s radosti dam :-) Snad jsem Vam udelal alespon radost s infem o tomto convertoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Ahoj,

koukal jsem,že máte spousta zkušeností s programy pro prevod videa pro PS3. Ozkousel jsem jich radu a zatim nejpouzitelnejsi a v dobre fazi je : GOTsent u ktereho jsem ale narazil na malou nesrovnalost..On mi prevede veskera videa z mkv do *.mpg,ktere nema problem PS3prehrat ALE!!Kdyz mam mkv s CZ stopou,tak je vetsinou posunuty zvuk...Rekl bych ze je to zprasene uz od upravovatele a nezkuseny clovek s tim nic nenadela..tak si zvolim v programu alespon CZ dabing + CZ titule a to me stve nejvic,protoze GOTsent ve v.24b6 kterou ma mi titulky do obrazu nevypali at je mam externi nebo interni v mkv...Vzdy zaskrtnu Embed subs a stejne mam vysledny mpg soubor bez titulku v obraze...Ve finale mam bud CZ posunuty dabing nebo ENG a bez titulku :-D Zkousel jsem i mkv2vob a ten mi vubec nesedl..Prijde mi takovy nestabilni..

Neni to programem!!! Zvukova stopa v mkv musi mit Bit rate: 448 Kbps! Pak zvukova stopa sedi... jak je jiny bit rate, po prevodu zvuk nesedi s obrazem. mam to odzkousene.... skoda ze filmu s cz audiem s Bit rate: 448 Kbps je malo .... :?

Zvukovou stopu pak musis demuxovat z fimu a upravit ji napr v BeSweetGUI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj mohl by jste sem nekdo napsat nejakej navod jak to převest z MKV do MP4 tak aby to slo. Když ho převedu tak to nefunguje a když tam zkusim něco poupravit myslím v nastavení tak to trva několik hodin než se to převede. A to mam silnej stroj. Program jsem zkoušel mkv2vob protoze v tom Gotsent mi to neprevede ty titulky co jsou v tom mkv :(

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Funguje nekomu prevest MKV + pridat titulky pomoci toho GOT Sent 0.24 beta 7? Filmy v MKV se rychle prevedou a jdou krasne prehrat, ovsem zaboha do nich nemuzu dostat titulky. Zkousel jsem ruzne menit nastaveni, titulky SRT pojmenovane stejne jako MKV a nic, titulky tam pak proste nejsou.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
za 1. nekdo nema tak rychlej komp aby to zvladal streamovat

2. nekdo ma PS3 treba u TV v Obyvaku kde neni net tak tam tezko zacne streamovat

3. zbytecne to neni, hodis si to na hdd a muzes to pustit i u kamose

ad1. Dual Core 6300E stoji 1600kc, deska obdobne, 4GB RAM 2000kc, 1,5TB HDD 2200kc... takze novy komp vyjde cirka stejne jako PS3

nebo..

kdyz nekdo nechce novy komp.. jednodussi je stahnout si tady z tohoto skveleho fora predpripravenou verzi pro ps3 :)

ad2. blbost.. natahnout ethernet pres zed neni problem, pripadne listy to jisti.. sam to tak mam

ad3. kdyz uz ma kamos ps3 a chci se u neho divat na hd film (mel by mit aspon 42full hd telku). presvedcim ho o kladech dlna serveru. usb disk pak misto do ps3 pichnu do kompu, nasdilim cely disk v ps3 media serveru a ficim..

to je muj nazor.. nektere veci se si myslim daji delat mnohem pohodlneji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

tak si myslim Že konvert je ÚplnĚ zbyteČnÝ...hrÁl jsem si s tÍm asi tÝden,ale vÝsledky nic moc...staČÍ zkopÍrovat pŘÍmo z pc do ps3 cokoli...film v mkv atd....pŘes program ps3 media server,ten si to sÁm pŘekope,a je to rychlovka 12gb film cca 10min....zÁleŽÍ jakÝ mÁte pŘipojenÍ na net...tak to zkuste a zbyteČnĚ se netrapte s konvertem kdyŽ je to na h...zduŘ chlapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

hoj jsem si uz bezradny... mam film v *mkv a potrebuju to dat do formatu co sezere ps3 (*mp4) a potrebuju do toho natvrdo vlozit titule co mam v *srt. Do *mp4 jsem prekonvertoval pomoci programu GotSent a ps3 ho zere ale porad nemohu za boha vlozit ty pitome titulky. Zkousel jsem virtualdub a jine ale vetsina tech programku nezere prave ten *mp4 nebo *mkv. Kdyz se pokusim to prekonvertovat do *avi abych je tam vlozil tak se na obraze vyskytujou ruzne anomalie... diky za jakoukoliv radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu