Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

displej v háji


Dark7

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na reklamaci ti ho vzít musí ,to bezpochyb ,ale záleží na vyjádření servisu.

Pokud poznají mechanické poškození tak to samozřejmě neuznají.

Po této procedůře pokud se chceš bránit můžeš zaplatit soudního znalce a jít do sporu.

Ale pokud sis ho zničil sám...................8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
museeeeeej....:lol: jim tam udelam bordel ze to jeste nevideli a jeste radi to vemou :D akorat by me zajimalo jestli maj jeste soucastky na FATA nebo jestli mi daj prachy nebo slimaka nebo co ja vim....:lol:

poprave... sony servis se moc s lidma nemazli. kdyz se jim to nebude libit tak ti reknou smula nebo v lespim pripade cenu a dal se z tebou bavit nebudou.

taky jsem tam sel s tim, ze je ukecam apd a nic. a na to co teoreticky narok mas tak hrajou mrtve brouky. proste ja mam spatnou zkusenost.

a kdyz ti to vemou a zjistej mechanicke poskozeni az v Bratislave tak ti este nauctuji dopravu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hehe a právě z tohoto důvodu jsem si v Electro Worldu připlatil za Slima 1000,- aby mi prodloužili záruku na 3 roky+ještě když toho Slima roztřískám na malé kousíčky a donesu jim je, tak mi daj nového, takže ta záruka se vztahuje i na mechanické poškození (ta služb a se jmenuje Happy Care myslím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu