Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nová display


Pida SuXxX

Otázka

Tak právě sem se vrátil z electro worldu kde sem zkusil reklamovat rozbitý display na PSP.Samozřejmě v servisu mi řekli,že je to mechanická vada a že si s tim musim někam zajít a nechat opravit za opravu chtějí 2900 kč,- Tak se chci zeptat jak na tomhle ušetřit a mít nový display kde se to dá opravit levnějc nebo jestli to zvládnu opravit sám .... pište názory at neplatim zbytečně 2900,- . Jsem z Prahy tak kdybych si LCD koupil a někdo by mi to třeba na počkání opravil za nějaký peníze tak se určitě nějak domluvime ..... :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

a nemohl by si mi napsat nějaký návod ? Nebo jestli existuje nějaký videotutoriál ? A hlavně zvládne to amatér jako jsem já ? A jakej je na to potřeba šroubovák ? Neni potřeba nějaký speciální ? A když už se do něj dostanu jak odendám ten LCD od PSP to tam musí být nějak nacvaklý nebo přidělaný !? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak je to prace na malinko dyl kdyz to delas poprve tak to udelas asi do pul hodinky dyl ne ale udelas to sam to zvladnes a novy display koupis asi za 1200kc vic myslim nestoji a nebo mozna sezenes aj levneji ale tak zase ztratis zaruku

edit : to zvladnes i kdyz si zacatecnik bez problemu jen malinko zaexperimentujes s kriizovym sroubovakem a sikovnosti ruk a mas to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak na playcentru je u lcd displaye pro slima termín dodání neznámý :-( neni ještě nějaký takovýhle obchod kde by se dal sehnat display ? a nemohl by jsi mi pls poslat odkaz na vyndání toho předního krytu ? ještě se tu kouknu,ale zatim jsem to nikde nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu