Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS:Pro streer MP infrastructure


siki

Recommended Posts

Mohl by mi někdo vysvětlyl toto ted jse hrál hru z týpkama a měly uplně jiné káry svoje a měly uplně skoro vše na maximum nádherně tuningové káry a při hře jsme měly normal i nitro... ? Jak je to možné?

Jo jo presne tohle se mi uz taky stalo jine auta a vse mely na plno asi naky chaeteři :cheesygrin:

je to na hov... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja uz mam taky natunene auta protoze je vyhrajes myslim na 11 lvl a to je myslim asi 60% hry priblizne takze musis hrat i single ja to mam taky tak ;) jinak bych nebyl tak dobrej v tabulce ;)

aha takže musim začít hrát singl:) njn tak to mám co dohánět

EDIT: to je pěkně nap*d... ted už nemohu hrát Beginner ale Intermediate jelikož mám level 6 a tam kde lidi hrajou je level 1-5 a v tom mém nikdo neni:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted sem v tabulce top 100 sesty no wolfCZ jehned podemnou sem ho vcera predjel :D:D tak promin wolfe a tak jakoze zatim 37-8 a rank points 1226 a lvl 7 tak zatim se mi dari ale tak online hravam jen tak od 10 vecer a nez usnu :D:D:D takze mate sanci me predjet ale po desate se vracim :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele hoši kolik máte lvl já už se totiž nemůžu dostat do beginne 1 já mám lvl 6 noo takže kdo má ještě vyšší tak pojďte jezdit do Intermediate 1

určitě jdu stebou taky čekám až tam bude více lidí a zahrajeme si více ale můžem se dohodnout na čase a zajezdíme:)

tak ted sem v tabulce top 100 sesty no wolfCZ jehned podemnou sem ho vcera predjel :D:D tak promin wolfe a tak jakoze zatim 37-8 a rank points 1226 a lvl 7 tak zatim se mi dari ale tak online hravam jen tak od 10 vecer a nez usnu :D:D:D takze mate sanci me predjet ale po desate se vracim :D:D:D:D

Tak zajedem po desáte:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo lidi pls nějak to nechápu, ja hraju an tm originalnim serveru a tam je jen par lidi online. Kde hrajete vy???Nějak to pořád nechápu O:-)

//Lukann: Tak si mi to teda pekne nandal :-D Ta Zonda F je pri vyssi rychlosti neovladatelna, neda se s ni zatacet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu