Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS:Pro streer MP infrastructure


siki

Recommended Posts

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takže všechny sem tam připsal takže pokud jeste nekdo staci napsat a ja vas tam dopisu :) a nekdy muzem dat spolecny zavod po ctyrech a treba o nejake points :) nebo tak

souhlasím třeba teď o víkendu to nějak dohodnem že se všichni připojíme ale problém bude v tom že každej má jinej level já už třeba do beginner nemůžu a v tom dalším nikdo není takže nemůžu jezdit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím třeba teď o víkendu to nějak dohodnem že se všichni připojíme ale problém bude v tom že každej má jinej level já už třeba do beginner nemůžu a v tom dalším nikdo není takže nemůžu jezdit

njn tak budou muset ostatni trebovat a jezdit ale tak jezdil bych spis pres tyden chapes vikend si kazdy chce uzit po svojem a ja o vikendu nebyvam pres noc doma :D:D:D mozna tak od 11 dopoledne po 2 odpoledne amizim :D:D:D takze pres vikend tezko budu parit ale tak kdyz si to domluvite tak hrajte ale tak ja spis pres tyden :D:D:D a kdyby byla soutez tak nekdo kdyztak dejte points a kolik points bude tak se to rozdeli aby mohlo byt treba na tri souteze nebo tak podle toho kolik bude points a uvidime jak se to vyvine jeste :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidla soutěže

sice to nemůžu zjistit ale tak bylo by nefér vůči ostatním používat staženy save který má 100% takže pokud chcete jezdit tak používejte svuj save nevím jestli to nějak ještě někdo vymyslí jak to poznat ledatak odesilat savy jako to dělaji u WRC soutěže ale uvidíme bylo by dobré kdyby tu s námi byl nejaky Moderator aby mohl davat za podvody a podobné věci ban

takže s tím rozhodně souhlasím ŽÁDNÝ PODVODY!!!!!!!!!!!

pts pošlu moc jich nemám ale pošlu mám je poslat tobě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je že pokud se jede závod,měl by mejt každej stejný auto,a pokud ne auto,aspon stejny parametry aut,pac jinak to nema ani cenu zavodit. Je jasne ze vyhraje ten kdo ma vic Nitra,nebo vetsi high speed... i kdyz mnozi mi ted reknou jak na jakym okruhu.. ale ja pokud hraju infrastrukturu,tak dycky jen se stejnyma podmínkama..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je že pokud se jede závod,měl by mejt každej stejný auto,a pokud ne auto,aspon stejny parametry aut,pac jinak to nema ani cenu zavodit. Je jasne ze vyhraje ten kdo ma vic Nitra,nebo vetsi high speed... i kdyz mnozi mi ted reknou jak na jakym okruhu.. ale ja pokud hraju infrastrukturu,tak dycky jen se stejnyma podmínkama..

no tak souhlasím s tím že by měli bejt vyrovnaný auta stejný ale když tam jeden má vytuněný auto tak mám pocit že se to srovnává teda když je to nastavený já když sem jel kolikrát s lidma kteří už měli asi tu hru dohranou tak oni měli nitro já měl nitro a to to na tom autě nemám takže soudím jak už se říkal že se to srovná ale nejsem si jistej ale tak aby bylo fér tak ať všichni jezdí ve stejném autě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky už nemůžu jezdit v begineer v tom intermediate nikdo není

přesně když v beginnru je já nwm 15 lidí a prostě v intermediate nikdo není to mě pěkně štve vůbec nemůžu jezdit a propadám se sem byl včera 7 a dneska sem už 9 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně když v beginnru je já nwm 15 lidí a prostě v intermediate nikdo není to mě pěkně štve vůbec nemůžu jezdit a propadám se sem byl včera 7 a dneska sem už 9 :(

jj to bude tim že jsem si včera zajezdil s týpkama porazil a stoupl jsem v tabulce:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to bude tim že jsem si včera zajezdil s týpkama porazil a stoupl jsem v tabulce:P

jj siki je před tebou mám pocit že je 5 nebo 6 a ty si 6 nebo sedmej nwm přesně ale stačí mi vyhrát dva závody a budu zase před tebou teda pokud si nevyhrál nějaký další závody :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj siki je před tebou mám pocit že je 5 nebo 6 a ty si 6 nebo sedmej nwm přesně ale stačí mi vyhrát dva závody a budu zase před tebou teda pokud si nevyhrál nějaký další závody :)

přesně tak protože jsem momentálně už 3tí:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu