Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS:Pro streer MP infrastructure


siki

Recommended Posts

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jo martiNe kdyz mi chces pomahat ja ti hodim points a budes davat za vyhry v soutezich atd atd a kdyz mi chces pomahat tak to taky nejak organizuj ja tu pres vikedny nebyvam akle tak toto je vyjimka kdyztak teda muzes poradat souteze nebo tak :)

ok ok tak já napíšu nebo se zeptám kdy se to ostatním hodí a ty to pak dáš na hlavní stránku a tam napíšeš kdy a jaká je výhra třeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz jenom kolik si mi jich poslal abych věděl

7000 poslal sem 1000 od sebe nevim nekdo psal ze tu dal points jeste ale nikdo jiny asi krome hojase a me nedal takze nevim no ja sme mel totiz 1540 points nebo tka nejak a pak mi hojas poslal 6000 a ja sem ti poslal 7000 a mam 540 nebo tak nejak takze sme dali jen mi dva zatim okej ale to je jedno sak zatim ale kdyztak points posilejte martiN-ovi :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže pište kdy se vám hodí první soutěž a taky váš level jak ste na tom protože

když má někod level příklad 4 tak nemůže ještě do intermediate a nebo když už máte level 6 tak se už nedostanete do beginner takže pište všechno kdo se připojí do závodu budu psát na první stránku do mího prvního příspěvku na první straně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu