Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS:Pro streer MP infrastructure


siki

Recommended Posts

joo vás dva mám už zapsaný ale pokud nebudete 4 do toho beginnru tak nebude výhra ať je to fér

další věc kde se to pojede určím jáá aby si sobě ten kdo to tvoří nedával výhodu na trať kterou umí

a ještě se pojede každej se stejným autem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak o nějakou výhru mi nejde a trať je mi taky celkem ukradená;)

no tak jasně no ale tak když se na první stránku přihlásilo více jak 10 lidí a teď na závod sou 3 a z toho nejsou všichni na stejný úrovni tak to nemá cenu musí se přihlásit více lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt... Jenže to je podle mě dost těžký se domlouvat takhle třeba hodinu předem zrovna na fóru... hodně lidí nesedí na fóru pořád.

no tak jasně právě já sem to nechtěl udělat hned joo já sem myslel že se sem bude postupně psát učast cože se nestalo takže počkáme do večera a myslím že okolo u nás 9 hodiny bude celkem velká účast čistě můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže pokdu sou lidi co jezdí v beginner tak můžou jet první závod o 1000 pts na dva vítězný kdo z těch 4 2x vyhraje schrábne 1000 pts ;) heslo dejte teda psp a někdo vytvoří a pojedete s autem dohodněte se jaký ale musí te mít každý stejný auto ;)

takže se tohle moc nevyvedlo takže bych to dneska už nechal bejt protože lidi odcházejí ven takže zejtra se dohodne nějaký větší závod teda pokud budou lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu