Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MultiPlayer FIFA 08 a NHL 07


martiN1468621206

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neboj mame stejnou verzi mam kolem 1,5 gb od marek_2080 :thumbup:

no tak to v tom případě nepude ani jednomu protože je u obou smázlej UPDATE a mě to teda nejde když najedu do zápasu tak mi to napíše wait user nebo něco takovýho a pak cannot be ....... že sem prostě nemol bejt spojen :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to v tom případě nepude ani jednomu protože je u obou smázlej UPDATE a mě to teda nejde když najedu do zápasu tak mi to napíše wait user nebo něco takovýho a pak cannot be ....... že sem prostě nemol bejt spojen :(

Ne e je to Full melo by to fachat pojd sem tam - cekam

Pokud nepujde mam jeste CSO a to zarucene funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele martiN , jelikož má NHL 07 problémy, když se to někomu načte dřív (jeden běží na 333 MH, druhej na 222 atd) tak jsem vymyslel pravidlo, který bude platit, aby sme se nerozpojovali (je to ozkoušené):

A) Lidi, co mají kartu Sandisc Ultra II (Black), nebo Game Edici (RED) musejí mít procesor taktovaný na 222

B)Lidi, co mají normální Sandisc , nebo Sony kartu, musí mít procesor na 333

pokud se setkají 2 lidi A a A, spojení bude OK, to samé pokud se setkají B a B -- pokud se setkají A a B, bude se to B načítat z karty pomaleji, ale zato se to rychleji vyhodnotí v procesoru, který je víc nataktovaný,.. tím se rozchod rychlostí karty vykompenzuje

takže pokud chcete hrát zápasy, dodužujte prosím následující taktování, aby se nestalo, že se rozpojíme

a ty martiN to klidně hoď do prvního příspěvku, at to všichni mají na očích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele martiN , jelikož má NHL 07 problémy, když se to někomu načte dřív (jeden běží na 333 MH, druhej na 222 atd) tak jsem vymyslel pravidlo, který bude platit, aby sme se nerozpojovali (je to ozkoušené):

A) Lidi, co mají kartu Sandisc Ultra II (Black), nebo Game Edici (RED) musejí mít procesor taktovaný na 222

B)Lidi, co mají normální Sandisc , nebo Sony kartu, musí mít procesor na 333

pokud se setkají 2 lidi A a A, spojení bude OK, to samé pokud se setkají B a B -- pokud se setkají A a B, bude se to B načítat z karty pomaleji, ale zato se to rychleji vyhodnotí v procesoru, který je víc nataktovaný,.. tím se rozchod rychlostí karty vykompenzuje

takže pokud chcete hrát zápasy, dodužujte prosím následující taktování, aby se nestalo, že se rozpojíme

a ty martiN to klidně hoď do prvního příspěvku, at to všichni mají na očích

takže na první stranu to hodím určo

Staci se dohodnou s cim hrat jestly ISO nebo CSO na MHz az tak nezalezi :P

Ja hraju porad na 266 :P

a co třeba aby si všichni stáhli stejnou verzi???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co třeba aby si všichni stáhli stejnou verzi???

mno nwm .. v tom případě by to chtělo tu nejmenší, aby si to mohli dovolit všichni..

jinak tady je verze, co má po rozbalení pod 500 MB, a stahovat se bude jen 276 MB a je to TORRENT(otevírat ve Winraru , 7Zip mi nechtěl jet) a má to zvuk, českou ligu, prostě všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci se dohodnou s cim hrat jestly ISO nebo CSO na MHz az tak nezalezi :P

Ja hraju porad na 266 :P

ale jako mozny to je... potrebovalo by to poradne testnout, a napsat list kompatibility, aby kazdej vedel s jakou vberzi a kartou ma mit takt procaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže po delší době se k tomu vracím budeme zase hrát je nás už celkem dost takže bych chtěl zorganizovat nějaký turnaj ale ať sme všichni

EDIT: můžete se stále hlásit čím víc lidí tím lepší turnaje ;) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu