Saddako Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 Pro ty koho by to zajimalo. Byl jsem prave v pobocce JRC, ktere je Tesku v Letnanech. Maji tam za 599,- korun hry Resistance, Heavenly Sword, Motorstorm a mozna i dalsi. Warhawk jsem tam videl prodavat asi za 399,- (?). Quote
Luk3z^ Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 jj, jedna se o platnovou edici...uz to tady bylo... Quote
Saddako Posted February 27, 2008 Author Report Posted February 27, 2008 Aha... V tom pripade jen dodatek, ze booklety se nijak nelisi od klasicke verze. Quote
tekken90 Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 to nebudou Platinum když ještě nevyšli ani v japonsku ^^...navíc obaly budou jiný ;) spíš bych to viděl na nějakej výprodej :) Quote
D@vid Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 Lukino007: WTF?? Je to akce se Sony. Výprodej starších her mno ... Quote
Luk3z^ Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 tak sry no..maj vyjit, a jsou to zrovna tyhle hry...tak jsem si myslel, no... Quote
GameEs Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 Je to dobre zes to sem postnul... Prodavaji tam i LAIR za 599kč a já tam koupil PS Eye + Eye of Judgement za 999kč !!!!!! Na krabici je nálepka 2899kč :D max. spokojenost :) . Měli tam taky warhawk + headset za 599kč přitom ten headset JABRO 135 pod 550kč neseženeš samotnej .. Ale než sem se rozhoupal bylo to fuč. Quote
Tazcz Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 Supr. Diky moc za info. Hned jsem si objednal Lair a Heavenly sword :) Quote
fraj Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 Super, dík za typ :), Bude ale asi jen nějak časově omezený nebo do vyprodání zásob co? Quote
Marr Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 hmm škoda:(...sme myslel že tam bude něco "novějšího":(... Quote
heksa Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 jako hry do PS3 za 599,- to us je super cena. kez by to takhle stalo furt. hned sem si koupil Heavenly Sword Quote
narliza Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 jestli se rozšíří tituly za tyto ceny což nepochybně ano, tak PS3 nemá vůbec cenu prolomit !! Quote
shit Posted February 27, 2008 Report Posted February 27, 2008 jestli se rozšíří tituly za tyto ceny což nepochybně ano, tak PS3 nemá vůbec cenu prolomit !! to teda...za ty oprachy uz je to vpoho..kdyby ty hry stali takhle vsechny a ne treba ace combat na psp v sony za 1700 :D:D tak by bylo o moooooc min piratu... Quote
Saddako Posted February 27, 2008 Author Report Posted February 27, 2008 jestli se rozšíří tituly za tyto ceny což nepochybně ano, tak PS3 nemá vůbec cenu prolomit !! Ja to vim, ty to vis a jiste to vi i dost dalsich lidi. Ted jeste aby to doslo SONY. DVD za 35,- vicemene odrovnalo piratsky trh s DVD (alespon v Praze). pokud by udelali to same s hrami tak je to super. Quote
D@vid Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 jestli se rozšíří tituly za tyto ceny což nepochybně ano, tak PS3 nemá vůbec cenu prolomit !! nesmysl, na takovou cenu by žadnej vydavatel nikdy nepřistoupil, to by musela být neskutečně vysoká konkurence..... toto je pouze výprodej a nemá to nic naznačovat se snížením cen, only JRC Quote
mansda36 Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 Tak dneska jsem si chtěl koupit LAIR a už nebyl :D Tak jsem vzal Warhawka + headset Quote
narliza Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 http://www.jrc.cz/index.php?a=4 Quote
marek_2080 Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 Tak dneska jsem si chtěl koupit LAIR a už nebyl :D Tak jsem vzal Warhawka + headset Lair jsem dneska kupoval, byl poslední :D doufam ze se bude podobna akce opakovat :) Quote
GameEs Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 Lair jsem dneska kupoval, byl poslední :Ddoufam ze se bude podobna akce opakovat :) ty čorak na mě už taky nezbyl :D Quote
tekken90 Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 marek ho kupoval pro mě zapoměl dodat :dozey::lol: Quote
iNasko Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 neni psoledni ten lair na webu pisou ze masj jeste Mimochodem kteraou si vybrat genji nebo lair? Quote
GameEs Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 LAIR jestli máš PSP :) ... Řekl bych že LAIR je podobnej jako Warhawk ale s příběhem a s drakama :) Quote
Han Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 takze jsem si objednal Resistanci + PS EYE + Heavenly Sword za super cenu 2000 kc :P :) ale co me nastvalo je to ze jsem si pred par dnema koupil samotnej warhawk za 900 kc a tedka ho tam maji za 400 kc :D Quote
mansda36 Posted February 28, 2008 Report Posted February 28, 2008 To je pěkný . Tady ty slevy by mohly dávat často a na víc her . Tenhle měsíc jsem koupil : Uncharted: Drake´s Fortune, Spider-man 3 a Warhawk + headset + datadisk Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.