Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud kupujete někdo tuto hru, zajděte do obchodu OK elektro. Maji je v akci za 399,--. V Jihlavě jsem tuto hru kupoval za tuto cenu......

Když vydím, že se starší tady prodává od 400,-- nahoru, tak jsem Vám to musel napsat :-D

Asi před dvěma týdny jsem tam na to narazil (OKAY Kolbenova) a hnedka koupil... skvělá cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj. Na HMV speciální nabídka! Pouze 34.99 £

[url]http://hmv.com/hmvweb/displayProductDetails.do?sku=840565&WT.mc_id=101780[/url]

Kdo nemá možnost jak objednat, mohu to udělat za něj!! Nepromeškejte!

Při aktuálním kurzu by byla cena: 1100 Kč včetně poštovného!(cena se může změnit v závislosti na kurzu, ale max +-30 kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem narazil na tuhle akci docela dobrá ne?

BattlefieldBC2.jpg

1. Přijďte do jedné z našich prodejen a předobjednejte si očekávané pokračování FPS Battlefield: Bad Company 2 pro PS3 nebo Xbox360. ( akce je platná i pro limitované edice )

2. Jakmile bude Battlefield: Bad Company 2 v prodeji, přineste libovolnou hru na Sony PlayStation 3 nebo na Microsoft Xbox 360, jejichž prodejní cena u nové hry v kamenném obchodě JRC je od 1.299,- a je aktuálně skladem a výměnou si odneste Battlefield: Bad Company 2 za 1,- Kč!

Battlefield: Bad Company 2 vychází již 5. března 2010, tak nečekejte a přijďte k nám!

Tato akce platí pouze na našich prodejnách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem narazil na tuhle akci docela dobrá ne?

BattlefieldBC2.jpg

1. Přijďte do jedné z našich prodejen a předobjednejte si očekávané pokračování FPS Battlefield: Bad Company 2 pro PS3 nebo Xbox360. ( akce je platná i pro limitované edice )

2. Jakmile bude Battlefield: Bad Company 2 v prodeji, přineste libovolnou hru na Sony PlayStation 3 nebo na Microsoft Xbox 360, jejichž prodejní cena u nové hry v kamenném obchodě JRC je od 1.299,- a je aktuálně skladem a výměnou si odneste Battlefield: Bad Company 2 za 1,- Kč!

Battlefield: Bad Company 2 vychází již 5. března 2010, tak nečekejte a přijďte k nám!

Tato akce platí pouze na našich prodejnách.

tak bohuzel tahle akce uz neplati. skoncila posledniho unora. skoda, sel bych do toho. ach jo...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu