Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na aukro to hodin na prvni stranku za 699 , uz jsem takhle 3 prodal nedavno... Na prvni strance to lidi sezerou jak pes vuřty

Tak už mám na stavu objednávky "na cestě k zákazníkovi". Sám si myslím, že 10ks není zas tak moc, aby to stornovali.

Každopádně lidem z fora jsem ochotný to dát za 599,-. Kdyby někdo chtěl, tak dejte vědět.

Upraveno uživatelem Dweightee888
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano na aukru uz mesic prodavam pravidelne levne last of us, dolozka ve smlouve mne neumoznuje jakkoliv obchodovat s datartem. Vsechny disky mam primo od Sony za kvalitni podporu teto firmy. Popravde,kdyby vetsina z vas nebyla lina a sla se podivat do kamennych obchodu ew,tak tam 14 dni byli disky za 333,- a tim mysleno cele CR. Jiz to tu bylo zmineno v teto sekci,bohuzel jsem na to nemohl reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jen to, ze to nekde kupuje a dal prodava mi neprijde prilis moralni. Nehledne na to, ze sem nejdriv nekdo napise ze se prodava za 400 a za chvili ti to tady nekdo jiny nabidne o 200 draz - nejspis nekdo, kvuli komu si to ostatni nemohli koupit, jen protoze si vzal x kusu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle kecy říká každej, ale když si ve svém svědomí zalistuješ, neříkej mi, neříkej! , že jsi tohle nikdy neudělal.

Obvykle to nedělám, ale tohle jsem musel, protože TLOU je bezva hra = 1Ks pro mě, 1Ks pro kámoše a zbylejch 10 prodám za jednu z nejlepších cen na netu, což je výhodné i pro jiný :)

Takže nemoralizuj, vlastně to těm lidem dávám levně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodám to tak,či tak...i kdyby to tam bylo, tak to lidi koupí.

A klidně mě buzerujte dál, však jsem jedinej, co to tu dělá, já vím :)

Než zase bude někde akce za 399,- a ty budeš rád že se toho vůbec zbavíš za to co jsi pořídil.

Nebo nedej bože akce v PSN a nebo v PS+ zdarma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento kupón je určen pouze pro NOVÉ členy, kteří nemají, ani dříve neměli službu předplacenou a ani jej nelze použít pro "dobití" jiného PS Plus účtu. To mu asi bude prdlajs platný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu