Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
  • Moderators

Btw I: jakou již tohle má spojitost s cenovou akcí? Už trošku OT ne? Btw II: mě zase nepřijde , že by výkupní cena těchhle her byla minimálně 599 jak je požadavkem u té super akce ;-) tudíž je tu trošku problém a kolega výše má pravdu. Btw III: jedno vlákno na tuto ,,akci" nestačí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre omlouam se nevsimejte si toho kdyžtak poprosim o smazani. Myslel jsem že se jedna i o vyhodne akce a ano vykupni cena tech her co jsem uvedl je takova stači se podivat na www.jrc.cz kde jsou ceny uvedeny je psano že ceny se můžou i menit. U každe konzole jsou jinak hry hodnocene. Hry co jsem dal ja Sleping dogs a COD MW3 jsou hry na xbox ne ps3 tam jsou ty ceny trochu jine. Ale je to uplne jedno jestli jim date dve hry z xboxu a vezmete jednu na ps3

Upraveno uživatelem reawow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hry ktere cenove berou jsou na nejich strance ja mam rezervovanou za sleeping dogs a Call of duty MW3 (xbox). Jeste se jednou omlouvam zda jsem udelal hodne vlaken ale prislo mi to jako vyhodne a tudiž jsem myslel že by to mohli vedet vsichni dal jsem to do temat u vsech. Jelikož kdyby tohle nekdo napsal do xbox a ja mel ps4 tak si toho ani nevsimnu. Omlouvam se

Upraveno uživatelem reawow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

nevíte kdy byl naposledy ve slevě Metal Gear Solid (jednička)? se mi to nepodařilo najít. a je velká šance, že se objeví teď během toho měsíce výprodejů? mimochodem, čekáte na nějakou hru až bude slevněná? já ještě na Tokyo Jungle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu