Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V JRC mají výkup her http://www.jrc.cz/index.php?a=5&id=akcnab dal jsem jim Litlle big planet a Haze a dali mi za ně protihodnotou na nákup nové hry 600kč, není to nic extra ale při nákupu nové hry se to hodí, výhodnější je tam hry nechat na protiučet, když jim tam hry necháte bez nákupu nové tak vám za ně dají mín peněz. Některé hry mají pěkně předražené ale něco se tam dá vybrat, např. jsem u nich GOD OF WAR COLLECTION za 949kč (internetshop) a za 999kč (kamenný obchod) což taky není špatná cena.

Ještě jsem byl dnes V DATARTU a měli tam několik her slevněných o 50% např. BURNOUT PARADISE ULTIMATE BOX za 399kč a NEED FOR SPEED SHIFT taky za 399kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo na to jsem koukal jenže nevim jestli se tomu dá věřit... už přes týden mají stav " není skladem " (:

To vím, taky jsem mu psal (ICQ) tak mi řekl že má dodací lhůtu jeden až dva týdny a mezi řečí mi nabídnul bazarovou PS3 120GB, dal plnou záruku dva roky za 5.500,-kč :-) tak jsem ani neváhal, takže nemyslím že by byl problém... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V JRC mají výkup her http://www.jrc.cz/index.php?a=5&id=akcnab dal jsem jim Litlle big planet a Haze a dali mi za ně protihodnotou na nákup nové hry 600kč, není to nic extra ale při nákupu nové hry se to hodí, výhodnější je tam hry nechat na protiučet, když jim tam hry necháte bez nákupu nové tak vám za ně dají mín peněz. Některé hry mají pěkně předražené ale něco se tam dá vybrat, např. jsem u nich GOD OF WAR COLLECTION za 949kč (internetshop) a za 999kč (kamenný obchod) což taky není špatná cena.

Ještě jsem byl dnes V DATARTU a měli tam několik her slevněných o 50% např. BURNOUT PARADISE ULTIMATE BOX za 399kč a NEED FOR SPEED SHIFT taky za 399kč

Doplňuji info, dnes jsem byl v DATARTU a mají hru FIFA 10 za 599kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu