Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přesně tak jak říká k4relB Sony určitě žádnou slevu nenahodí nemá to za potřebí. Když tak čase o nějakou stovku dvě ale kvůli novému xboxu fakt nic. PS3 má svoje skalní fandy a kdo chce tak si koupí PS3 ať za tolik nebo za tolik. Když si vzpomenu kolik jsem dal tenkrát za PS2 tak se chctám jak blázen v porovnání z cenami PS3 podle mě se konzole stávají čím dál tím dostupnějšími a to je fajn.. I ceny her jsou relativně v pohodě i když nepochopím jak muže některý eshop prodávat za cenu třeba i jednou takovou to fakt nechápu.

Jinak myslím že tohle je fakt zajímavé ceny tech tří her http://www.xzone.cz/slevy.php3?druh2=ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, musím vás varovat před nákupy v obchodě www.jrc.cz i v jejich kamenných obchodech, včera jsem u nich v olympii kupoval 3hry (akce 2+1 PS3), měly být všechny nové, tak jsem na obchodě mrknul jen letmo že mají všechny folii tak jsem si je jako nové odnesl. Jak jsem si je doma začal rozbalovat tak jsem zjistil že jedna z nich má sice folii ale bez ochraného proužku Playstation 3, začal jsem mít pochyby, po rozdělání jsem nevěřelil vlastním očím, normálně to byla stará ojeta hra která byla zabalená jak nová, jakékoliv reklamace na obchodě mi neuznali, že to tak už dostali z prahy atd atd.

TAKŽE POKUD U NICH BUDETE NAKUPOVAT NOVÉ HRY, ZKONTROLUJTE SI ORIGINÁLNOST A NEPORUŠENÍ OBALU A STAV, V PŘIPÁDĚ POCHYBNOSTÍ RADŠI NEKUPTE, PROTOŽE PAK SE VÁM VYSMĚJOU DO KSICHTU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to docela smutný, protože JRC teď patří pod síť prodejen GAME a na jejich zahraniční pobočky si nemůžu stěžovat, konkrétně na tu z United Kingdom. Nechápu proč v ČR musí být všechno nejdražší a nejhorší :cry: Díky za varování, jestli tam ještě někdy páchnu, tak si dám dobrý pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím bohužel nic nezískáš, prostě si všichni musíme dávat bacha. Bohužel vykupují použité hry, přebalí je za nové a prodají samozřejmě za cenu nové, kdyby aspon takhle přebalili použité hry v super stavu ale ta moje byla dost jetá, naštěstí disk byl víceméně v pořádku, to se nedá říct o zbytku. Bohužel, proti takhle velký firmě jeden malej člověk něco dokáže, na účtu máš naúčtovanou novou hru a už jim pak po odchodu z krámu nedokážeš že ti dali použitou. Prostě kontrolovat při koupi

řešení: hru jim rozflákat o palici a nakopat do koulí! dík za info!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu