Jump to content
  • 0

<HRA> Starej se o zvíře

.::DirtyKing::.
 Share

Question

Recommended Posts

• 0
Na pspiso.com to prave neni :)

Ale je...Je to The_Dog_Happy_Life_McDonalds_Version_JPN_PSP-BAHAMUT myslim...:Dakorat je to japonsky a ze by vysla EU verze tak o tom nwm..a jestli v ty Jap verzi je i AJ tak taky nwm..prestal sem to stahovat kvuli jap...;):DTak kdyz to najdes+stahnes a bude to AJ tak to upni...;):D

• 0

a o čem že to přesně je? je to prostě jako Tamagoči?:-D nej hra byla na C65 PHOTO PET , tkde kdyz mel pet hlad, a chtel treba cervenou, tak ste museli vyfotit neco cervenyho, atd:-D sranda byla, ze jsem si pak vzal fixky, a na ctvrku jsem si nakrelil okinka s barvama, a pak jsem vzdycky jedno vyfotil:-D

• 0
a o čem že to přesně je? je to prostě jako Tamagoči?:-D nej hra byla na C65 PHOTO PET , tkde kdyz mel pet hlad, a chtel treba cervenou, tak ste museli vyfotit neco cervenyho, atd:-D sranda byla, ze jsem si pak vzal fixky, a na ctvrku jsem si nakrelil okinka s barvama, a pak jsem vzdycky jedno vyfotil:-D

Lol, to mohla bejt prdel. Tohle je prostě starání se o hafíka ... ale je to na Nintendo DS, a Já bych to rád na PSP :-) :psp:. Potrebuju nejaky ten emulator NDS --> PSP, abych si to mohl zapařit :psp::psp::psp::psp:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy