Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ted na praxích 4x za 10 dní (sudý týden) pařím od 8:00 do 3 hodin vlastne non stop...ted úopkud nepříde mistr a nevykládá nám nějký píč*iny... takže cca 6,5 hodiny propařim na PSP... už jenom kvuli tomus me si koupil druhou baterku :D jedna mě vydrží přesně do oběda :D....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

xD tak to moje psp mi zabavil ucitel (psp 3004) sem paril GoW a Aj v ucebne a on hned co to je??ihned to vypni a dej na stul tak sem to tam dal a o prestavku sem za nim sel a on ho dokazal zapnout zapnout i GoW a hral mi to jak mate zbit charona xD ale pak h ovratil a rek ze je to dobra vecicka a at uz to o jeho hodiny radsi nehraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG jak to čtu, tak jste tu samí závisláci, kteří to nevydrží dokavaď nebudou doma. Jinač na střední bych si určitě nezahrál, protože to nejde a zadruhé je docela důležité dávat pozor jinak pak víš kulový, však to poznáte až vylezete ze základky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sem tady psal svuj spusob ale ucitelka mne ho zabavila a tak sem prisel na novej-jelikoz sedim v prvni lavici (jen nekdy) a ucitelka chodi po tride tak ho mam v rukavu mikiny a vsechno slape,a kdyz sedim v posledni lavici tak tam se všechno muže delat bez povšimnuti(psp,sms,spat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec ve skole se o hodinach nudim nevite jak hrat behem hodiny a by to ucitelka nepoznala ? ponevadz obchazi lavice a to je na nic :-(

To je složité,když si ve škole tak by si se měl hlavně učit,nebo to nechat na přestávku..

" nějak to zamaskovat.Třeba do školní tašky a dělat ,že něco hledáš" :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je složité,když si ve škole tak by si se měl hlavně učit,nebo to nechat na přestávku..

" nějak to zamaskovat.Třeba do školní tašky a dělat ,že něco hledáš" :bash:

To bys hledal sakra dlouho.. :D

Jinak, na základce jsem pařil v hodině s klukama multi skoro pořád. Až na pár výjimek, kdy to prostě nešlo, nebo nemohlo. Ale teď na střední prostě nechci. Na základce se defakto učíš aby ses dostal na střední, ale na střední je to bohužel už o něčem jiném. Nejenom, že máme 8 hodin denně, z toho jsme 6 na počítačích, ale na těch zbývajících jako třeba matika, kde pořád počítáš, ekonomika, kde pořád píšeš, to hold nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Na lavici :wohow:

Ucitelia s nasou triedou nemaju dobre skusenosti a tak nas nechaju nech si robime co chceme mozeme hrat notebooky a PSP proste nam dovolia secko sa teda fakt mame :wohow:

Takze nema problema setci v triede drtime cez wificko a ucitelia zatial piju kavu :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu