Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

:Djá sedím v poslední lavici na levé straně;)je přede mnou 6 lavic (úplně plné)sedím v řadě kde jsou vyskový:Dmám 182cm v 8 třídě a pařim vždycky kromě češtiny:Dto máme hroznou babku...:(

No to my máme na češtinu taky hroznou babku, před tou kdybych vytáhl PSP tak mě asi zavraždí :D. Jinak PSP do školy jsem zatim nezkoušel ,ale brzo asi zkusim je to fakt hrozná nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší je když v hodině ekonomiky tvrdím že moje psp je jen vícefunkční kalkulačka,pak máme takové konferenční stolky v jazykové třídě,tam si vytáhnu mega knížku z angl.a za to si dám psp a GoW jede na full xD,jinak vlastně cely den mimo těhle hodin otevřený notes,a CS hraje 24 lidi z 28 početné třídy xD

přikládam foto z nějak minulého týdne hodiny UVT(ůvod do vypočetní techniky)hrál menší počet lidí;)

skillaba9.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší je když v hodině ekonomiky tvrdím že moje psp je jen vícefunkční kalkulačka,pak máme takové konferenční stolky v jazykové třídě,tam si vytáhnu mega knížku z angl.a za to si dám psp a GoW jede na full xD,jinak vlastně cely den mimo těhle hodin otevřený notes,a CS hraje 24 lidi z 28 početné třídy xD

přikládam foto z nějak minulého týdne hodiny UVT(ůvod do vypočetní techniky)hrál menší počet lidí;)

skillaba9.th.jpg

ses low... ASSault sux:wohow:

jinak o hodine hraju porad... jim to nevadi))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje bilance je asi takova : V matice si neskrtnu, v cejaku uz ani nahodou, v zemaku hrajem countera (sme na kompech) takze si zahraju tak O Fyzice... a to je asi vsechno :lol: Jo a jeste o angline... Delam to tak ze si dam PSP do tech mrizek pod lavici a hraju po kouskach.. Hraju, pauze , hraju , pauze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

PSP mam sice jen chvili ale od te doby ve skole nedelam skoro nic jinyho :D Hraju vsechny hodiny krome matiky a stavby a provozu stroju tam musim davat pozor jinak bych neprolezl :D jinak normalne pod lavici za pouzdrem vsude kde se da :D a kdyz me nekdo chytne tak se jen pta co to je a k cemu to je a at to radsi schovam....ale za 5min parim dal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

PSP je nejlepší stroj jak si zkrátit hodinu ve škole:D Já na něm hraju non-stop kromě dějepisu - ředitel a když máme třídni tak taky nehraju ale jinak pořád:D tak už mi ho asi 100x zabavily, ale vždycky na konci vyučování daj;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do školy PSP nosím denně :]

Mám od většiny učitelů povoleno hrát v hodině, ovšem pod podmínkou, že mám na druhý den v sešitě všechno a učivu rozumím :]

Základy elektrotechniky si nechávám na jídlo, matematika... tam máme přísnou učitelku, jinak zbytek hodin se nejvíc hraje :] v dějepise půjčuju PSP spolužákovi, už je to taková "rutina" :]

Holt jsem si vybral dobrou střední :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu