Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

já hrál od koupě PSP furt... cca do ledna ten měsíc mi učitelka řekla že propadám ze "základů přírodních věd" [chemie (ale moc základní mi nepřijde)] od té doby se snažím něco v tej hodině dělat ale moc to nejde jelikož nevím vůbec o co jde

BTW. nemá někdo hezkou mladou ségru co umí chemii??:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chodím na gympl,tudíž si todle nemůžu dovolit,pokud nechci rupnout a navíc bych měl strach,že my ho někdo šlohne.Bo škola prý neručí za drahé a zbytečné věci,které nosíme do školy.Ale spolužák na to kašle a má ho tam furt.Každý den jiná hra....akorát už ted z dosti předmětů propadá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

:) hrat u nas ve skole neni nic tezkyho...sedim v levy rade ve treti lavici a dyz mam chut hrat tak u nekterejch ucitelu tady a kuli nekterejm dokonce musim jit dycky do posledni rady aby nebyl pruser ale v pohode..

nej je dyz tam sedime s kamosem co ma taky psp tak dycky hudba pustena nahlas a nikdo az asi na 6 lidi kolem to nak ani nevnima pac je v ty tride hluk ale pak je best dyz je najednou ticho a ta hudba :) no neska sme zas tri hodiny posilali obrazky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

tak ja si dam ucebnicy na klin a jakoze si ctu ale pritom parim psp ,a kdyz prijde uca tak to schovam do ty knizky a nikdo nic nepozna,a ktomu u nas ve tride sou 4 co maji psp tak davama GTA pres wifinu,a nebo parime marvel the nemesis ..a nebo surfuju na netu o hodine proste bez psp nejdu do skoly :D :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sedim vzdycky skoro vzdycky v posledni nebo presposledni lavici a jednou jsem paril Teekena a kamos moje Gta VCS a ucitelka sla. zrovna neco chtel tak jsem tekkena pozastavil dal psp do lavice a rekl sem mu jak na tuhle misi v tu chvily prisla ucitelka a ja si vzal psp a chtel jsem si protahnout krk tak jsem se zaklonil a najednou ji vidim tak na ni asi 10sekund cumim a ona na me a kamos tam furt do toho zazranej tak jsem do nej strcil at prestane ze tu je uca a on teda prestal kouk se na ni taky neco ji rekl a odesla a na konci hodiny nadavala no tihle si tam hrajou na playstationu tenhle si cte casopis to je vyborny a vsem nam dala pak pristi hodinu test

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej si na lavici mikinu nebo penal nebo tasku a par za tim a kdyz pride ucitelka tak to schovej pod to.....
¨

nase ucitelky jsou tak prisny kdyz si dam mikinu na lavici rekne mi at ten kram sundam z lavice

ale me by vzdycky kleplo,nejvetsi menty ve skole

sedi pripo predemnou vzdycky si mysli ze je velkej kluk vytahne psp a hraje na psp skoda ze se vubec nesoustredi frt se kouka jestli na nej ucitel nekouka kdyz mu ho dneska zabavil myslel sem ze se rozbreci kryp*

radsi poslouchej co ty uci kecej v testech se ti to bude hodit.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no krome toho ze ve skole na notasu neustale brouzdam na rozzlobencich, zaroven na psp parim momentalne miami vice, do toho sem tam poslu nakou tu sms z jednoho ze dvou mobilu na lavici a kdyz ucitelka neco chce, tak vytahnu sluchatko od mp4 z usi a je to v pohode... :) btw sem ve ctvrtaku a zatim znamky na vysvedceni do 1,6 prumer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám že tady všichni pořád zkoušíte nějaký finty :) My můžeme mít v hodinách na lavici i notebook :)

Jo to my taky...ale s povolením učitele...a nemyslím si že by mi to učitelka povolila :D...jinak uplně nej je si sednout za nějvětšího ve třídě...a hrát pod lavici občas vykouknout co se děje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu