Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jooo, to mi pripomina 2. tridu. Mel jsem takovy skvely desky s nasobilkou a tak jsme si vzdycky pri psani prikladu nasobilky 10x a tak jsme to meli nejak zakrejt pred ostatnima zakama (hodte si tam penal, desky, nebo alespon loket) a ja tam cumel do tech mejch desek :D mno, po 3 mesicich si toho vsimla :D ale ty jednicky za to staly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To my s kámošem sedíme vedle sebe, oba PSPčka v rukách:)

Buď to mám pod lavicí, nebo v pouzdru(to co má tu kovovou destičku - PSP2000) a když je nepřítel moc blízko, tak to jen zaklapnu a hrabat mi do něj nebude:-D

Nebo porstě máme dost učitelů, na které serem a normálně hrajem:):psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořiď si malý penál je to jakoby pouzdro na zip tušky vyndej schovej(nech si tam jednu) strč tam PSP a když učitel de nebo se divně podívá nebo de k tobě tak vyndej tu jednu propisku či co zavři penál a jen zlehka ho zapni zipem (kvůli zvuku a nápadnosti nezavírej celé) toť můj návod jinak o některé hodiny mám hlavu ke stropu ruce nahoře s PSP a hraju :lol:

EDIT: teď více ve škole hraju NDS úplně stejně jako PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak nekteri psali ze ucitelum je jedno co v hodine delame tak to je pravda (jen u nekterych) v jedny hodine muj spoluzak poslouchal mp3 uplne naplno takze ve chvilich ticha ve tride slo slyset jak mu to hraje , jednou kdyz nastala takovahle chvile kdy bylo ve tride absolutni ticho tak rekl... mozem jebat (hrala mu hiphopova pisnicka od h16) .. tak pulka tridy se smala ale von si toho ani nevsim :D a pak mu hrala naka rockova nebo tka neco a tak zacal napodobovat zvuky kytary a kejval proste hlavou do toho rytmu ucitelka se jen podivala a psala dal :D jinak kdyz nekdo ve tride rekne neco sprostyho a jde to slyset tak taky v poho :D jinak notebooky a mobily mit nemuzem samozrejme ani pspcka ale je to zajmavy tohle vsechno mit nemuzem a mp3 ktera rusi vic nez mobil mit muzem :D ale v nekterych hodinach jako treba odborny kresleni kdyz uz mam hotovo tak si zapnu psp a hraju normal na stole a spoluzaci vedle me cumi na me misto aby kreslili :D takze obcas mi rekne at to schovam ze rusim spoluzaky atd.. jinak sedim v prvni lavici hned u ucitelky takze v hodine neparim ale jakmile je prestavka vyndavam psp a smazim dokud neprijde ucitel :D jinak ja si do psp muzu davat tahaky ja nosim mega tricka (mikiny,jeansy atd :D) min. 3xl nejvetsi mam i 5xl takze jen trosku odhrunu triko jako ze se skrabu na stehne nebo brichu a cumim na psp :D pak zas zakryju a nic pres to triko(mikinu) nejde poznat :D schoval bych tam i plazmovou televizi :D tot vse :D EDIT : o tech ucitelech ze jim nevadi co delame to plati jen pro stredni skolu (gympl, vysoka atd..) tam jim to je jedno ale na zakladce tam sme si nemohli poslouchat mp3 atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nas ve tride je 35 deti a ja jsem uplne v zadu ty babce nez dojde do zadu tak je konec školy má brejle a nevidí do zadu.....takže je to super ale pak tam jednou přišel děda Eda(Praděda :-D) a ptal se mě co to je?PSP hraju na tom need for speed most wanted ...aha tak to jo tak si to prosím zkovej až prijde vaše pravá pani ucitelka.....a mimochodem to chodim do 5te tridy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame ve tride 4 psp a jednou kdyz byl zkousenej typek z literky tak nam ucitelka zadala nec ocist... my sma zapli Juiced2HIN a dali circuit endurance :D 25 kol :D a bylo to feest vyrovnany a po tom desetiminutovym zavode vyhral jeden typek asi o sekundu a jak sme byli zazrany do hry tak sme neovladli emoce a zacali rvat veci typu " tady mate zmrdi (ten co vyhral)"
dost dobrý....:cheesygrin:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám NDS? ale tak snad nevadí když se zapojím - jde o hraní ve škole a na čem, to už je fuk ne?

sedím přímo před katedrou - hraji v hodinách, ne často, protože mám před maturitou a nechci pak dopisovat hory zápisků - učitelům to je fuk, když totiž hraju, tak nemám pořád nějaké otázky (ne žádné demen*ní, rádoby vtipné...atd. ale k věci a tématu) a to je pro ně dostačující. Neradi pak odpovídají na kdejakou záludnost

No a nakonec to zhrnu tím že:

mikina na lavici, knížky na lavici tak "nelogicky" poskládané...etc. to ste jasní. Učitelé nejsou blbí, vidí vás a je jen na nich, jestli to tolerují - ostatně, oni to učivo už umí :-D

A rada na závěr: kašlete na to, známky sou lepší než chvilka hraní :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak moje rada :

pokud máte na psp worms a bavěj vás tak je to lehky , proste udelate nejakou barikadu nebo jen za penal parite , dohrajete tah tak polozite napisete co mate a hurá na další tah ... já mam psp jedinej ve třídě a o hodině pařim klidně juiced , ale občas pauzuju a okouknu okolí protože je to šíleně nápadný když mam kámoše vedle mě retarda co rhaje na mobilu a cumi ke me :D .. no ae nehraju o predmetech v kterych mam spatne znamky nebo je proste spatny ucitel .. mikinu nedoporucuju pokud nejste ve vidlakově na základce .. nejlepší je mít srovnané věci a pařit za penálem (já mam takovej ten foch co je jen na zip .. jo a nebo na Informatice :D , já vim o pc 100x víc jak celá třída dohromady tak nedávám bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně co tu lidi říkaj. Fakt stačí mykina , nebo penál a máš to.. Minulej rok jsem eště pařil co sem seděl v poslední řadě za katedrou,ale tenhle rok sem schytal 2řadu ve prostřed.. Takže učitelky čumí furt na mě.. Takže jsem to vzdal a už psp ani netahám do školy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
2vojtas_Cz: No tak hlavně, že se něco naučíš, alespoň v češtině, protože za tu "mYkinu" bych Ti dal hned za pět :D

Ted jsem se zasmal, ale souhlasim :D.... jinak zpet k tematu... Ja osobne PSP nemam, ale ted cekam na to PSP-3000 a premyslim ze to koupim... :) pak tu budu vice spamovat.. ted ale nemam o cem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja parim o vsech hodinach krome Matiky a Anglictiny pac z ní mam Moc spatny Znamky :D ... Ale kdyz uz parim tak parim za penalem a jeste Mam Case na PSP takze to ubec neni videt .. Ve tride mame 4 PSP ... Hrajeme Jenom SBK 08 .. Uplne nejlepsí,nejrealnejsi motorky co jsou na PSP ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já můžu hrát naprosto každou hodinu krom matiky to máme zástupkiny navíc se snažim jí pochopit hlavně o hudebce to de nejlíp hrát všichni ve třídě zapneme psp a hrajeme

jj o hudebce je to dobry, paril sem s kamosem fifu 09.

jinak nemuzu parit ani o nemcine bo me ucitelka pozoruje a jednou mi to kr*** zabavila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu