Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lego Indian Jones


TyraniusXf_M00N

Recommended Posts

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pls,zasek sem se v 1 kapitole-5 (prvni tabule,5 cast)dil,sem v tej pousti(jak sem vysel z toho chramu),sou tam vrata a hlida je straznik,kdyz zaklepu vyhodi bombu,mam tam 2 auta motorku a kolo ani sjednim nejdou prorazit,pls poradte,je tam nekonecno nepratel.....thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls,zasek sem se v 1 kapitole-5 (prvni tabule,5 cast)dil,sem v tej pousti(jak sem vysel z toho chramu),sou tam vrata a hlida je straznik,kdyz zaklepu vyhodi bombu,mam tam 2 auta motorku a kolo ani sjednim nejdou prorazit,pls poradte,je tam nekonecno nepratel.....thx

nejsem si jistej kde si ale kdyz tukas na toho chlapka tak musis mit na sobe cepici nepratel (to plati i u soch)

btw dik wille za radu, uz to mam skoro dohrany sem v posledni kampani :D potom zacnu hledat skryty veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradte mi někdo pls,sem v té 2 části a bojuju na mostě proti nějakýmu týpkovi a je tam taky plno těch domorodců.Ti domorodci udělájí n mě útok(většinou 4) a pak ten boss skočí do prostřed mostu ubere mi život a jde zase pryč a takhle pořád dokola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradte mi někdo pls,sem v té 2 části a bojuju na mostě proti nějakýmu týpkovi a je tam taky plno těch domorodců.Ti domorodci udělájí n mě útok(většinou 4) a pak ten boss skočí do prostřed mostu ubere mi život a jde zase pryč a takhle pořád dokola...

Musíš počkat až ten hlavní týpek za tebou příde... budeš ho mlátit a až tě uspí tak rychle přeměn na jinou postavu a bouchni ho..ubereš mu 1 LIFE a tak pořád až mu zbyde poslední.. a pak musíš hodit meč na ty lana... :) prostě podle filmu :) :psp::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
neviete mi pomoc s tou 2 inim ako prechadzam cez nejaky tunel ci co to je co idu kolajnice a potom mam spustit a opravit taky motor a mam tam doniest suciatsku a ju treba preniest cez take skoky a nevies s tou suciastkou skakat

nad tím jsem strávil celej den :D a pak mi došlo, že si musíš hodit tu součástku na kraj, skočit na další plošinku a bičem si jí chytit... takhle pořád dokola dokud se nedostaneš na druhou stranu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi tahle hra me naprsoto pohltila :) Pujcil sem si PSP od kamose na tejden na chalupu...Mel tam zrovna na karte Indiana Jonsa...Zacal jsem hrat ale pak me to nejak prestalo bavit ve druhym levelu...Za 2dny sem se k tomu vratil a jak rikam pohltilo me to :)

Rozhodl sem se ze zapracuji na 100% sejvu :D Mam uz skoro vse...

-Nakoupeny vsechny cheaty...

-Nakoupeny uplne vsechny postavy (jedna chybi ale vim proc)

-Nalezeno 179/180pokladu, 18/18 schranek a 18/18 True Adventuru...

Jak asi vidite proste me chybi jeden jediny poklad...Dnes me chybeli 3 ale ty dva jsem jeste asi po 2hodinach nasel (hraju to vse bez cheatu samozrejme)...Rikal sem si ze ten jeden proste najdu...Ale nic...Ten level kde ho hledam hraju dohromady asi hodinu...Ze zoufalosti sem si musel zapnout cheat ktery vam ukaze cestu k pokladum...Dovedlo me to na to misto, cheat sem vypl a dal se do hledani...Marne proste nechapu kde je :(

Takze pokud tu nekdo je kdo ho nasel poradte me...Verim ze az budu mit uplne vsechny poklady tak se me odemce ke koupi i ta posledni tajna postava...

Mam odehrano 98,1% hry....

Takze:

Jedna se o level v posledni kapitole a to Motorcycle Escape...Sipka me dovedla skoro az na konec levelu...Jedna se o obrovsky most pres reku...Musite ho nejdrive ''roztahnout'' aby se pres nej dalo prejit...Jakmile jsem uprosred mostu sipka zezelena a ukazuje smerem dolu...

Zkousel sem skakat z mostu, strilet raketometem, hazet mece abych presekl lano a dalsi a dalsi veci...

Prosim poradte...Snad tu bude nekdo kdo tento poklad nasel :( :) Diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední postava je Han Solo - musíš najít 5 postav ze Star Wars.... víc ti neporadím...

já se zase sekl v druhém artefact levelu, kde se musí nahrát 1 000 000 bodů... já nahrál 999 111 a ten zbytek sem za boha nemohl najít : (

btw ten cheat (schránka) na artefacty je která? treasure něco? : D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele s tim druhym levelem ti zitra poradim ;) Taky sem ho resil asi 2dny...Uz sem si rikal ze je tam nejaky BUG ale nakonec sem to dostal :)

S tim Star Warsem diky...Nasel sam za 4/5 a asi bych na to zapomel...

Sakra potrebuju ten posledni poklad :( Ani na youtube to neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, přes noc jsem se do toho pustil... mám všechno krom toho pokladu, co nemůžeš najít :lol: 98,4% a i ten druhej level Ancient City jsem dal... dokonce tam bylo víc než milion kostek...

mno ale zarazilo mě, že jde maximálně 4.000.000.000 kostek a víc ani prd :/ (jsem na maximu :D)

btw na youtube to je, koukl jsem na ty postavy úplně náhodou... mmnt najdu

EDIT:

, ale jak to tak čtu, tak jsi chtěl ten artefact :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe našel jsem to ->

When you first enter the area you will see a shack-like two-story house. You first must dig up a blue platform in front of the house. Use the platform to bounce on to the top level. Enter the house and drop down to the floor. Locate the broken tractor in the corner and repair it, then repair it again. The door will open. Drive the tractor outside. Drive the tractor over the area next to the semicircle shaped building with a lot of plants until two carrots pop up. Then drive the tractor over the area next to the guard window, and another carrot will pop up. The artifact will then appear.

EDIT:

Pro ty co neumí anglicky:

1. Vykopat modrou trampolínu.

2. Vlézt do domu, u kterého je ta trampolína.

3. Opravit traktor.

4. Jet s traktorem ven a přejíždět všechny 3 zahrádky dokud se neobjeví na každé jedna mrkev.

5. Vytáhnout most a sebrat artefact :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten navod co jsi sem dal tak ten uz mam...Kde jsi sehnal ten navod?

napsal jsem do googlu "lego indiana jones artefact motorcycle escape" :lol:

já už to dohrál na 100%, po celý univerzitě akorát sněží kostky a srdce... ale ten poslední level "Warehouse" se mi nějak bugnul asi, takže jsem tam pořád střílel do nějakého terče a pořád to přidávalo kostky až do milionu:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1-----potreboval by sem poradit od borcu co to uz projeli a to se sochou v prvnim pribehu v 1 misi - nvm jakeho legace si mam vzit(aspon jmeno jestli si pamatujete) aby mi ta socha kyvla ano :ziped: (me to pise neco o klobouku ale tam zadny clovek ze ktereho by to spadlo neni...)

2-----a jeste ta socha v takove hale jak se jde dolu od tech 3 map kde se berou mise mno tak sem mel vsechny ty krabice krom te kterou ziskam za to ze me ta socha pusti mno tak jakeho legace vzit....

dik za odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis hrat a hrat zatim...Pozdeji se dostanes do levelu kde budou novy protivnici/pratele a ty si pote budes moct koupit v te skole.Ti co to umi otevirat maji na hlave turban al ne vsichni to umeji...Takze az nejake odemces a koupis vrat se do toho levelu prres Free Play a pote si vyber jake postavi chces...

Dale je v tom prvnim levelu ke zniceni takovyho neco velkyho kovovyho :D Ale to budes moct az pozdeji az se ti zase odemce raketometnik s tim to pak rostrelis...Ted ti doporucuju proste hrajes hru dohraj vsechny 3 "svety" a vsech 6levelu a pak si za prachy nakup ty postavy...

Pote si snema postupne projdi vsechny levely ve Free Play :)

konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu