Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lego Indian Jones


TyraniusXf_M00N

Recommended Posts

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Ahoj už tu na tohle téma otázka byla, ale v odpovědi se neřeklo přesně jak na to...takže se ptám...jsem v úseku s názvem "Well of Soul"...k druhému oku, které se má vložit do sochy se prostě nemůžu dostat:(...jak to mám udělat?...hledal jsem na youtube a našel jsem návod, kde hráli na PC asi nějaký kooperativní režim....jestli to nebylo kooperativní režim (jakože Indymu hodně ten druhý panáček pomáhal) tak teda nwm:-O...možná sem přehlédl nějakou funkci...když sem na jednom sloupu s Indym a přepnu, aby sem si stím druhým ten sloup otočil tak seskočí i Indy...tak jak na to?...moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Ahojte všetci, nevie mi niekto poradiť ohľadom hry Lego Indiana Jones, zasekla som sa na useku, v hre ktora začína priplávaním do nejakého prístavu, kde sa Indiana zamiluje a potom sa dostane do nejakej knihovni, kde sú točité schody, všetko urobím ale neviem sa dostať na poschodie, preletieť sa tam nedá ani vyskočiť na ten drevený mostík, díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Poraďte prosim... Jde nejak volit ktery postavy si kam vemu? Jsem v jedny z prvnich misi a pise mi to, ze timhle tunelem proleze jen mala postava. Zadna kterou mam sebou se tam ale nevejde. Koukal jsem na videa na youtube a tam si hrac prehazuje postavy primo ve hre. Viz: http://www.youtube.com/watch?v=VrnAguuCym0 cas 0:25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu