Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výjdou tyto hry někdy na PSP? Co myslíte?


vlkovec

Recommended Posts

Zdravím všechny,

tak mě napadlo jestli vyjde na PSP třeba další pokračování TEKKENu? Nikde o tom ani vidu ani slechu, přitom by byli tvůrci sami proti sobě...vždyť TEKKEN: DR patří k vůbec nejlepším hrám co kdy na PSP vyšly. A co třeba další tituly. Třeba takový Soul Calibur nebo Dead or Alive. Doposud nic takového nenajdete (tím nemyslím konverzi z PSX). Což je obrovská škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O Tekkenu pochybuju. Ale ciste ze zvedavosti, co te na nem tak bavi?

Kdyztak http://tekken.doupe.cz :)

Když mi bylo asi 10 tak jsem poprvé na hracím automatu hrál TEKKENa 3, tím to začalo. Kámoš si o 2 roky později koupil PSX, tak jsem paříval u něj. Asi v 16nácti jsem dostal PC tak jsem hrával Tekkena 3 přes emulátor, přitom jsem vždy snil o tom že tekken vyjde i na PC. Bohužel to se tak nestalo a z nepochopitelných důvodů se tak nikdy nestane. Začaly vycházet další díly 4, TT, 5. Furt jsem o nich jen četl, sledoval videa a obr. PS2 jsem nechtěl proto jsem si teď až ve 21 letech pořídil PSP+Tekken: DR. Je to prostě hra která mě doprovází už půl života a (dle mého názoru) už lepší hra nikdy nebude. Proto by sakra:) mohl vyjít další díl i na PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podivej se na ign co ma vyjit a uvidis sam http://psp.ign.com/index/release.html ...gta uz R* delat nebude,gran turismo je zruseny(asi),oblivion zrusili...jeste u tech dat vydani je plno her co uz se odkladaj od doby co psp se zacalo v evrope prodavat...treba battlefield 2,stuntman,state of emergency 2 a je tam toho mraky....hodne psp her bylo zrusenejch protoze se to proste nevyplati...jinak to ze mas psp 3 mesice to neznamena ze ti je nanic,...ja psp mam uz pres 2,5 roku a je mraky her co sem ani nehral+hry pres emulatory z gba,psx apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MY ani nie my sme taka velka kupna sila ze az :D

proste a co cakate ved na psp uz ked vyslo bolo malo hier a vychadzali slimačim tempom tak co riesite ?

a navyse mam pocit ze sa to stale zlepsuje co sa tyka vychadzania(kvality) hier na psp

to mas pravdu ze vychazej cim dal tim lepsi hry ale to uz proste skoncilo :cry: ...ted uz jenom cekat na psp 2 nebo xbox portable :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak uvidime....treba devil may cry jeste nepotvrdili, ale nevyvratili......ja osobne hraju dost psx rpg protoze mi prijde ze hry na psx jsou neporovnaelne delsi nez ty primo na psp....ale tem vecem jako ze GOW dohrajes za 5 hodin moc neverim, protoze ja to budu hrat urcite tak 30 :) spis budou vychazet mensi projekty...zadny gta nas asi uz neceka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, vzhledem k tomu, ze PSP je ted nejpodavanejsi konzoli v Japonsku (vic nez NDS, WII, PS2, PS3, atd...) a ze vetsina vyvojarskych studii je v Japonsku, tak nas ceka hodne hodne a hodne her. ted jde jen o to, aby je prelozili aspon do nejakeho citelnejsiho jazyka... :)

jj PSP se prodava celkem hodne vsude....ale hry ne a nejakymu vyvojari se nevyplati delat hry kdyz se jich proda par kusu....jo sou vyjimky ale tech je minimum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm to neni uplne pravda...v jinych zemich je to prave naopak...a to diky vetsi zivotni urovni...levnejsim hram atd...tam o tom spousta lidi ani nevi ;)!...takze to neni tim ze by se hry nekupovali!!!...

btw...pro toho kdo psal ze oblivion zrusili http://psp.ign.com/objects/853/853585.html ;)...!!!...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom oblivionu se nevi vubec nic...vylezlo akorat par obrazku a nic jinyho...strasne dlouho trvalo nez to potvrdili a ted nic....myslim ze to dopadne jako u painkillera,ten uz snad neni ani v release listu na IGN u toho taky pochybuju ze vyjde...jinak myslim ze ve svete to sice lepsi je ale jenom o trosku...kdykoliv se podivam na nejprodavnejsi hry ve svete (vsechny platformy) tak se tam PSP hra objevi malokdy...treba takovy DS jich ma vzdycky hned nekolik...v tomdle roce vyjde asi tak 15 her ktery me zajimaj a to tam jsou vetsinou hry ktery vyjdou na velky konzole nebo uz vysli a hry podle filmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim říct že jak tekken stál 599,- přemýšlel jsem o jeho koupi místo stahování, přeci jen se ušetří místo na kartě - tekken má i po ripu 1200MB.

Tak si myslim že kdyby hry byli za polovic (500,-) tak si je lidi budou mnohem častěji kupovat.

Hry na konzole by měli být rozhodně levnější protože když jsou za stejnou cenu jako na PS3 třeba tak co si člověk koupí? Spíš kvalitnější hry (psp stojí 5000, ps3 10000 to neni takový rozdíl).

Tak si myslim že kdyby trochu cenu ubrali, tak se prodejnost zvýší mnohem mnohem víc.

Ale to oni nepochopí....

EDIT: A hry podle mě budou vycházet furt a furt spolu s filmama, vždyt na GBA se taky udělalo NFS Carbon a přitom je to skoro zapomenutá konzole stará už jak dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu