Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravim, Chtel bych si koupit psko, ale naposled jsem mel jednicku a uz jsem uplne ztratil prehled. Jde mi to, ze jsem nasel SS za dobrou cenu, ale jen 12gb....jak moc velkej je to problem? neplanuju nakupovat hry online,ale stjene mi to prijde malo. Jde tam pak nejak dopridat disk? daji se hrat vic her najednou?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

12GB je dost málo, navíc když k vlastnímu použití ti zbyde tak půlka, ale jinak jo HDD se dá vždycky vyměnit za větší třeba 500GB, je tam normální notebookovej 2,5". V jednu chvíli můžeš hrát jen jednu hru a nwm jak by sis představoval hrát víc her najednou :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím, tato 12 GB verze PS3 je jenom reklamní tahák, neboť je to poze flash pamět......harddisk se musí dokoupit zvlášť koukal jsem že 250 GB originál disk pro tuhle verzi konzole stojí 1890,- nebo tak nějak rozhodně bych tuhle verzi nekupoval( je to jen můj názor ) 12gb je rozhodně málo, zrovna jsem si před půl hodinou objednával 5OOGB interní disk sám totiž mam 80GB, některé novější hry totiž vyžadují malé instalačky např. kolem 4GB a tak takže přeju hodně zdrau při výběru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když bych chtěl koupit HDD do SuperSlimky, na jaké parametry bych se měl zaměřit? Dle rozměrů, tipuju že tam bude interní 2,5". Mám brát zřetel na otáčky? jestli 5400ot nebo 7200ot? Jde mi o to, jestli bych ten rozdíl otáček viděl i u PS3 v načítání souborů během hraní hry. A připojení SATA2 / 3? Co jsem koukal na videa, tak se jen přišroubuje k šuplíku a ten se zastrčí, tak tady to je asi jedno ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu