Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Maximální výška musí být do 9,5mm jinak pak nevleze do rámečku. Počet otáček je čím vyšší tím lepší ,,odezva'' - stačí se podívat na YT a co se týče saty tak tam je to vcelku jedno záleží spíš na ceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Maximální výška musí být do 9,5mm jinak pak nevleze do rámečku. Počet otáček je čím vyšší tím lepší ,,odezva'' - stačí se podívat na YT a co se týče saty tak tam je to vcelku jedno záleží spíš na ceně.

Díky moc za radu, s tou velikostí jsem vůbec nevěděl, i když ještě jsem nenašel disk, který by tuto hranici přesáhl. Každopádně dobrá informace, která několik stovek může ušetřit. Pokud je to přesně těch 9,5mm jde to tam snadno nebo se s tím bude zápasit? Šířka se dělá jednotná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

plánuji koupi buď xboxu nebo PS3 SS. Mám tu doma starší notebookovy HDD (2,5", 250GB) a tak přemýšlím o koupi laciné, 12gb, verze. Z tohoto důvodu bych se chtěl zeptat, zda-li lze do Playstation 3 SS 12gb přidat bez nějakých potíží disk (http://www.alza.cz/western-digital-2-5-d106114.htm).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau uvažuji o koupi PS3 téhle verze http://www.kasa.cz/konzole-sony-ps3-500gb-granturismo-5-academy-uncharted-3-ps719285632/?kampan=602&utm_source=heureka.cz&utm_medium=srovnavac a mám několik otázek jsem úplný začátečník co se týče PS3. Pročetl jsem zde nějaké témata, ale chci se radši zeptat.

1.Jestli se dájí pdobně jako u Xbox 360 na PS3 hrát stažené hry z netu a jak to vše kolem toho funguje ?..

2. Jdou hrát hry z PS2 a PS ONE ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

plánuji koupi buď xboxu nebo PS3 SS. Mám tu doma starší notebookovy HDD (2,5", 250GB) a tak přemýšlím o koupi laciné, 12gb, verze. Z tohoto důvodu bych se chtěl zeptat, zda-li lze do Playstation 3 SS 12gb přidat bez nějakých potíží disk (http://www.alza.cz/western-digital-2-5-d106114.htm).

Já bohužel nevím, zda tam tento disk nacpeš, ale zato vím určitě, že 250gb pro ps3 rozhodně není hodně. Pokud plánuješ hrát pouze hry z bd, tak by ti stačila normání 12gb verze, pokud se ale chystáš také nakupovat na ps store, tak bych doporučil rovnou větší disk, alespoň 500gb. Ono se to sice asi nezdá, ale ty hry zabírají celkem dost místa, obzvlášť ty novější..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejsem moc hrac ale presto zvazuji ze byse me hodila i starsi PS3 na zahrani par her. Vyplati se mi koupit konzoly PS3 bez funkcni mechaniky tj laseru? Ze bych tam hru z HDD pretahnul a pote mohl hrat ze 60 GB disku PS3. Slo by to tak? Hru jsem sehnal stazenou je to Siren Blood Curse. Zatim jsem ji nezkousel palit na BD medium pac nevim jestli se tyhle hry normal klasicky vypali aby pak nasledne mohli hrat v konzoly. U PS2 tam to jde. Konzoly jsem uz takhle nasel treba na aukcich (cena 2000kc), ze nesla mechanika, HDD jo a me by to klidne stacilo na zahrani par her. Konzole uz byly treba upraveny pro takove hrani a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To nevadi, dal bych tam tak 1-2 hry. Pak zas smazal a dal dalsi. No ty konzole tam pise prodejce ze jdou paleny hry, dokonce nektery uz maj ze jde i tam PS1 a PS2 stare.

Jak uz jsem psal nejsem zadnej velkej hrac, to jsou hry jako na PS3 ten Siren Blood Curse, Heavy Rain treba a jeste nejaka sem tam hra se najde. Na PS2 treba Siren 1 a 2, Tekken.

Takze i takhle poskozena konzole a moznost z HDD hrat by mi stacilo. Jako ze to ma pres 10GB vim treba u toho Siren Blood Curse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja koupil bazarovou ps3 za 2,5k po tydnu YLOD, ale pokud budes mit stesti a konzole bude slapat jak ma tak pokud by ti 60gb prestalo stacit tak za litr koupis vetsi disk. kazdopadne pokud ti prodejcee na tu ps neda zaruku tak bych do toho uz nesel

Upraveno uživatelem limec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dalsi otazka... lze dnes udelat u PS3 podporu her z PS2? Tj abych si mohl napr par her zahrat na PS3?

Ted me jeste zajma jde na konzoly zakoupene v CR normal treba v krame hrat take NTSC hry? Pripadne zda to jde lehce upravit tak aby uzivatel mohl treba koupit z USA na ebay?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PS2 hry přehrávaly pouze staré konzole, dnešní, co koupíš v obchodě už tuto funkci nemají.

PS3 není regionálně omezena, diskové hry fungují bez problémů. Ovšem pozor na DLC, ty obvykle vyžadují verzi ze stejného regionu jako hra, takže když budeš mít US hru, bude chtít DLC také z US. Ale to není problém sehnat.

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nanaki: dekuji moc za info... ted to tady jinde ctu a docela bych se bal te stare konzole ze je tam hodne problem YLOD a ze jsou lepsi ty slim. To byse pak koupe sakra nevyplatila, koupit starsi aby to hralo a pak za par mesicu by nejela a moc kupovat dalsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, plánuju si kupovat PS3, ale nechce se mi platit šílené částky za kupovaní orig. her a chci se zeptat kde a jakou verzi PS3 koupit, aby se dala flashnout a šli na něm hrát stažené hry, popř. by se hodil i návod. Na fóru se snažím hledat odpověď na tuto otázku už druhým dnem, ale nacházím jenom hodně staré topicy, takže bych se rád zeptal zde.

Děkuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem se rozhodl, že budu hrát originální hry. Ještě mám dvě otázky: Jak fungují dohrané hry, které od někoho koupím nebo vyměním? Fungují normálně jako z obchodu, včetně multiplayeru?

Jaká je nejlepší verze PS3? Super slim?

Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak sem se rozhodl, že budu hrát originální hry. Ještě mám dvě otázky: Jak fungují dohrané hry, které od někoho koupím nebo vyměním? Fungují normálně jako z obchodu, včetně multiplayeru?

Jaká je nejlepší verze PS3? Super slim?

Díky...

čím pozdější verze, tím lepší.. hele a nechceš místo toho XBOX, který prodávám? má flash a můžeš hrát pálenky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak sem se rozhodl, že budu hrát originální hry. Ještě mám dvě otázky: Jak fungují dohrané hry, které od někoho koupím nebo vyměním? Fungují normálně jako z obchodu, včetně multiplayeru?

Jaká je nejlepší verze PS3? Super slim?

Díky...

SP funguje normalne, MP podle toho jestli ta hra ma online pass nebo ne a jestli byl pouzity, radsi bych si koupil jen slimko 320GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu