Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dobré ráno všem, již pár dnů zvažuji nákup PS3. Původně jsem chtěl počkat na představení PS4 a pád cen PS3 ale čím víc o tom přemýšlím tak si nemyslím, že ceny u PS3 půjdou něják zásadně dolů. Narazil jsem na repasované PS3 Slim z Playcentrum.cz a hodně se my zalíbil Slim design oproti SS. Měl bych konkrétně zájem a o 250GB verzi. Mám již předplacený PS+ účet na rok a počítám, že 95% her budu čerpat z volné nabídky každý měsíc (zárověň ale hraji na PC a 3DS takže určitě nezvládnu odehrát vše co PS pčet každý měsíc nabídne) a proto se ptám zda je tešnto model dobrá koupě za cenu 4 300,- s 12ti měsíční zárukou. Nový SS 500GB se dá pořídit za cca 5900,-. Z mého pohledu těch 250GB je pro mě nepodstatných (k PS3 budu mít externí 160GB disk na fotky,filmy atd.) a cena o 1 600,- Kč nižší je příjemná. Pokud by se stalo, že by konzole odešla po záruce kolik se pohubuje oprava a co jsou nejčastější příčiny úmrtí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozhodně nemůžeš počítat s tím, že budeš hrát všechy hry z ps+ (3 nové každý měsíc) - ne všechny budou podle tvého gusta. Myslím si tedy, že 250gb verze ti bude bohatě stačit, případně starší hry můžeš smazat, ne všechny budeš hrát do nekonečna a po nějaké době je už je třeba ani nezapneš.

Jaká je cena za opravu nevím, problém jsem s ps3 nikdy neměl (mám asi 4 roky), tudíž jsem se o poruchách ani nikdy nepotřeboval informovat. Na tuto část ti tedy snad odpoví lépe někdo jiný, já se možná budu v následujících řádcích mílit.

Nejčastější porochu je asi smrt konzole, kdy se vypne a už nejde zapnout. A myslím si, že řešením je pouze koupě nové.

Kdo ví, jaké ceny budou za rok a zda nebude výhodnější pořídit nové zařízení, než platit opravu. Osobně bych asi teď neřešil, co bude, když se konzole pokazí po záruce, nejspíš se to nestane.

Na závěr ještě jedno doporučení - pokud už máš předplacené ps+, ale ještě nemáš ps3, tak už teď jdi na pc do ps store a "zakup" si free hry z pluska, ať je dostaneš do downloadlistu. Za měsíc budou nahrazeny novými a už k nim nebudeš mít přístup, pokud si je do té doby nestáhneš.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja byt tebou tak si koupim psko od nekoho tady na foru myslim ze za 3000-3500 sezenes v pohode, k te chybe nejcastejsi byva asi YLOD je to vlastne problem s prehrivanim. opravit si to muzes i doma,ale je jen otazka casu jak dlouho ti to vydrzi muze to byt tyden muze to byt nekolik mesicu ...,trvalejsi oprava je asi rebal nebo co,ale taky tomu zas moc nerozumim jen tyto veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nějaká oprava doma nepřipadá v úvahu. To by ale zle skončilo. Stále rozmýšlím Nová vs. Bazar. Super slim se my moc nelíbí to přiznávám hned ale taky nejsem z těch co musí nutně upřednostnit vzhled před praktičností. Na slevovou kartu JRC by byl novej SS 500GB by byl i s hrou (GT5 + Uncharted GOTY3 nebo The Last of Us nebo GOW Ascension) za 6300,- což je už pěkná cenovka. Finančně omezený nejsem ale nemusím hned kupovat první na očích že. BTW ten Uncharted GOTY3 se vyplatí když mám v rámci PS+ Uncharted 3: DD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No na výber je GT5 jen v kombinaci s tím Uncharted 3 GOTY. Zbytek je sólo (TLoU a GOW Ascension). Nevím jak moc dobře se dájí hry na PS3 po dohrání prodávat ale např. TLoU je celkem novinka nepletu-li se. Takže by se případným prodejem hry cena ještě snížila. Popřípadě odprodat do JRC po dohrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak už bylo řečeno, taky bych radši volil ps3 z druhé ruky. Třeba tady na foru seženeš za 4000 určitě. Stačí kouknout do sekce ps3 prodám. Na vzhled se vykašli ;)

A zaplatit o 1000 víc jen že tam je hra je podle mě blbost. Když budeš chtít třeba TLOU, tak si od někoho koupíš slot a pptom ho prodáš. Nákup i prodej vyjde mnohem líp než hru odprodat do jrc. To co ti dají za ty hry je dost směšné, navíc to pak stejně prodávají zasé jen o pár set levněji než novou hru.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No u 3DSka sem už dvakrát prodal do JRC hru za víc než jsem nakoupil. Rozuměno je vyšší výkupní cena pokud si vemeš hned hru jinou.Nicméně to byl jen option. O vzhled jde vskutku až v druhé řadě to souhlasím. Pravděpodobně půjdu do toho repasovaného Slima z Playcentrum. U bazaru to bude chtít chvíli hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

repas neber kdo ví co stím bylo a kdo ví jak to vůbec opravovali vzhledem k ceně bych se nedivil oprave horkovzduškou. Jak ti píše nepster s těma digitálama no na jednu stranu má pravdu ale situace co popisuje se týká jen novinek koupil jsem slot tlou za 750 a za 700 prodal. Teď ta cena za slot může být 400 kč asi, protože se toho všichni chtějí zbavit ale už nikdo to nechce kupovat, mě se podařilo koupit tlou za 150.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo, myslel jsem novinky. Těch tam ale moc z druhé ruky na koupi nemívají a když, tak stejně je lepší koupit slot. Ceny za staré hry mi tam také přijdou doost nastřelené.

A pokud jsem jim tam donesl nějaké starší hry na odkoupení/výměnu, tak mi za to nabízeli tak málo, že jsem si ty hry radši nechal na poličce, ikdyž už žádnou cenu skoro nemají nebo za stejnou cenu někomu přenechal - on za ní aspoň nemusel dát o několik set víc než při koupi preowned v jrc - a měl z toho lepší pocit.

http://www.jrc.cz/kategorie_playstation_3_hry?page=2&pr=1

Nevím přesně co to je ten repas, pokud to ale mělo nějakou poruchu, tak to neber (za těch 4300,-), jak říká Seth. Tady no fóru seženeš tak za 4000-4500,-. Minulý týden jsem psal topic, že bych koupil ps3 a pár nabídek jsem měl za podobnou cenu, přepošlu ti to do pm.

Seth, doufám, že mi TLOU po dohrání přenecháš. :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem opravdu typ člověka co je nervózní když nemá na něco záruku :) Jinak hry až tolik řešit netřeba k těm se vždy dostanu. Pokud je tu vlákno na co dát pozor před koupí bazarové konzole zajdu tam. Pokud ne každý tip na co dát pozor uvítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ten bazar je mě jasný...měl sem na mysli vlákno kde se probírá na co dát při bazarovce bacha...

Takové tady asi není, nevím jistě. Každopádně při koupi zde na fóru by pro mě byl nejdůležitější feedback uživatele.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim vas,

V prvom rade prosim prepacte za sprostu otazku. Kupil som ps3-jku cech-3004b. Bola za 150 eur cisto nova tak preco nie. Viem ze tato verzia sa momentalne neda downgradovat. Ja sa ale chcem spytat ci neviete niekto ci sa to vobec bude dat downgradovat pripadne ci to bude mozne v najblizsej dobe. Chcem to vediet preto aby som vedel ci to mam predat a kupit radsej drahsiu 2000-cku.

Vopred vam dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Momentálně downgrade nejde, pravděpodobně ještě hooodně dlouho nepůjde. Je zde řešení v podobě Cobra ODE, 3k3y a dalších emulátorů mechanik, které se musí připojovat do vnitřku konzole. Cena se pohybuje okolo 80$.Jestli nechceš nic takovýho řešit tak jedině prodat a koupit z bazaru hacknutý slimko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den,

mám v plánu zakoupit PS3 posléze ji prodat a zakoupit PS4 (až vyjde), mezitim bych chtěl zakoupit playstation+ službu pro zvýhodněné nabídky, ale také využívat možnosti pálených her a vůbec nevím co všechno potřebuji vědět k této problematice.

Vím, že hry funguji na určitých FW - ale nevím dle čeho se to určuje a zda-li lze PS3, které chci zakoupit případně downgradovat nebo volně updatovat bez ztráty hrani originálních ale i pálených her. Také by mě zajímalo jestli se pálené hry dají hrát online přes PS3 nebo to je pase.. Chtěl bych se rozhodnout ještě dnes na základě Vaši pomoci profesionálu jak mám postupovat a jakou verzi PS3 zakoupit - zatím mám v merku PS 3 Slim 2012 (CECH-4004B).

Děkuji moc za případně vysvětlení problematiky ohledně FW - případně jak efektivně obhospodařovat PS pro mé potřeby.

S pozdravem

nováček

neyo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže, abych tomu dobře rozuměl - když si budu chtít zaplatit playstation+ službu, tak nemohu používat ani náhodou pálené ?

Pomohl by mi někdo rozlousknout tento problém jaké to má výhody a nevýhody, kdybych chtěl používat pálené hry ? - děkuji mockrát.

Případně jakou verzi PS3 bych měl koupit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu