Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Já zase četl, že těch 6 měsíců (nebo kolik) platí pro sejvy, co máš v online úložišti. Pokud si do té doby neobnovíš plusko, tak o ně nadobro přijdeš. O zmizení her jsem nic neslyšel a osobně si myslím, že při obnovení pluska ti zase automaticky naskáčou do downloadlistu. Ověřený v praxi to ovšem nemám, protože nevidím jediný důvod, proč plusko přerušovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Trochu to sem nepatří ale. Jakou cenu může mít ps3 super slim 320 gb s gta 5, ufc undisputed, Gt 6 a saint row 3 ?. Prosím o nahozeni orientační ceny ps: + ds3

Je plně funkční ale bez krabice a záruky

Upraveno uživatelem spleskin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, měl bych pár otázek ohledně PS3, které bych si chtěl pořídit (bohužel na novou konzoli nejsou finance, takže bych vybíral bazarovku).

1. Je ještě nějaká možnost, jak na PS3 dostat Linux, a případně jak? To je pro mně dost důležité...

2. Jak je to s flashem? Přečetl jsem toho mnoho, ale moc se v tom nevyznám, takže mohl by mi prosím někdo vysvětlit jaká verze jde flashnout nebo ne, a případně jakým způsobem?

3. Lze všechny hry co vyšli na PS3 kupovat nějak online? Jde mi jen o to, abych si mohl v klidu doma koupit hru online ,a nemusel shánět klasickou verzi na Blu-Rayku...

Mnohokrát děkuji předem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A jak je to s tím flashnutím? Respektive u jaké konzole to jde, a u jaké ne. Četl jsem, že u verze Super Slim to jde jen HW úpravou (Cobra ODE), atp... Jde mi především o to, abych mohl PS používat jako přehrávač filmů, bez toho abych zapnul PC a něco někam kopíroval. Bohužel pochybuji, že PS3 bude v základu umět rozbalit .rar, a proto bych na něj chtěl nahodit i Linux....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, pročítal jsem si fórum celkem dlouho, možná jsem někde něco přehlédl, ale měl bych několik otázek ohledně konzolí PlayStation 3-4, službami PSN a PS+

Chci si pořídit PS3, kupil bych rovnou PS4, ale když Sony a nešla hráčům naproti a nedala podporu PS3 her do PS4, tak ať si s PS4 prozatím políbí šos!

Omlouvám se, jestli se budou nějaké otázky opakovat.

1.) Kde je lepší si založit účet PSN na počítači, nebo přímo na konzoli?

2.) Na kolika konzolích PlayStation můžu mít aktivovaný svůj PSN účet? Dočetl jsem se, že až na 5-ti, někdo zas napsal (2x na PS3, 2x na PS Vita a 2x na PS4), co tedy platí?

3.) Mám si založit účet jeden na PS3 a druhý na PS4? Někdo to prý takhle má...

4.) Je lepší vytvořit (Sub Account) podúčet-y na prodej slotů?

5.) Když si na hlavní účet PSN nabiji peněženku přes kód (Network Card např. v hodnotě 500 Kč), můžu z ní část nebo všechny peníze převést na podúčet?

6.) Pod jeden hlavní účet lze vytvořit max 6 podúčtů, jdou časem vytvořené podúčet-y odstranit?

7.) Na PS3 lze založit max 64 PSN účtů, počítají se do toho i podúčty? A má tento limit i PS4?

8.) Můžu do PS3 nainstalovat více jak 1TB HDD, nebude mít s ním PS3 problém?

9.) Někde jsem četl, že by PS3 měl podporovat PS4 ovladač v nějakém FW updatu, který by měl být už k dispozici. Funguje tedy Dualshock 4 na PS3?

Děkuji všem za odpovědi.

Teda jestli někdo bude chtít vůbec odpovídat.... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

1 - je to jedno v podstatě je to to samé ovšem na pc mi to přijde komfortnější

2 - 2x PS3, 1x Vita a 2x PS4 ovšem druhý bude sekundární bez podpory trofejí

3 - nemusíš, já mám jeden na PS3 i PS4

4 - na prodej slotů vytvářej vždy externí account

5 - kódy jsou vázané vždy na účet kde byly zadány

6 - měli by přes web rozhraní

7 - netuším

8 - pokud vím tak max je onen 1tb a prý musí být 5400 rpm

9 - ano jde

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ad 2) pro hry lze mít na jednom účtu aktivovaný 2x PS3, 2x Vita/PSP/PS TV, 2x PS4

ad 9) DS4 s PS3 funguje i bezdrátově, ale jsou tam určitá omezení (nefunguje PS tlačítko, vibrace a myslím ani sixaxes). Taky není 100% kompatibilní se všema hrama. Kupříkladu v TLOU bys byl s DS4 nahranej, protože světlo v Joelově baterce dobíjíš zatřesením ovladačem...

jo a na nějaký podúčty se vybodni, to je akorát kupa komplikací a omezení navíc

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky všem za bleskové odpovědi, všichni máte Thanks!:thumbup:

SAIXX 7.) Takže, peníze z předplacených karet (voucherů) nelze převádět na podúčt-y, to jde provádět jen přes kreditku?

První PSN účet na PS4 je tedy hlavní a kdybych chtěl ten samí účet na jiné PS4, tak už bude sekundární s omezením např. nebudou se odemykat trofeje..?

kjuler 9.) Škoda ten Dual 4 když nefunguje na 99 % myslel jsem si, že ho rovnou koupím jako druhý sekundární ovladač pro PS3, až bych pořídil PS4, tak by nebyl důvod utrácet za druhý gamepad.

aaischa To nevadí, alespoň teď vím, že na PS4 lze vytvořit najednou pouze 16 PSN účtů.

Ještě jsem zapomněl na otázku ohledně PS+ na PS4, když si na svůj PSN účet kopím PS plus, bude se sdílet členství i ostatními uživatelům, kteří mají svůj vlastní PSN účet a jsou na stejné konzoli PS4?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když si na svůj PSN účet kopím PS plus, bude se sdílet členství i ostatními uživatelům, kteří mají svůj vlastní PSN účet a jsou na stejné konzoli PS4?

Ano, pokud si pod pojmem sdílení členství představuješ možnost hrát tebou stažené hry a online hraní. Nic jiného se nesdílí. Jen je potřeba nastavit danou konzoli jako primární pro ten PS+ účet.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Od západních tvůrců asi už moc ne...ale ze strany japonských studií a hlavně JRPG na tom bude myslím ps3 ještě pár let dobře..

Každopádně na ten systém vyšlo nespočet her takže je z čeho vybírat, bez čekání a za ceny třetinové oproti ps4..

Rozhodně dostaneš za své peníze mnoho zábavy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja bych to moc ruzove s novyma hrama nevidel...nicmene opravdu knihovna her na ps3 je obrovska a kvalitni a za par korun sezenes konzoli a par her a dalsi hry opet za par stovek, proste ideal. Tedy jestli se nebudes citit out ze mas old gen. Na ps4 je cas;) tedy za me: ano vyplati se koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, snad nevadí, pokud přidám příspěvek do tohoto vlákna. Prodal jsem PS3 a ze store mám v konzoly stažené zakoupené hry. Své dva PSN účty odstraním a nevím, zda mám ty koupené hry nechat nebo je odstranit. Pustí je nový majitel ze svého PSN účtu? Pokud s tímto má někdo zkušenost, dejte vědět. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne nikomu jinému spustit nepůjdou, pokud odstraníš účty na který jsou hry vázány odstraníš tím vlastně i práva na spuštění hry z konzole jelikož nebude přítomný žádný ,,vlastník".

Ok, děkuji. Je tam nějaký režim mazání a vrácení do továrního nastavení abych nemusel postupně mazat své filmy atd? Bezpečně smazat celou konzoly, opět ji aktualizovat na současnou verzi SW a předat novému majiteli. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu