Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

- PS 3 prepojis LAN kabelom k DSL modemu a musis ho rovnako nastavit, ako ked nastavujes napr. PC ked sa cez tento modem chces pripojit k netu

- k PSN a do Store budes mat pristup, ak si vytvoris konto - na zaciatku sa pyta, ci chces pouzit existujuce konto, alebo si vytvorit nove - zadas potrebne udaje a mas konto - je to zadarmo

- s volantom nemam skusenost - dualshock 3 zatial neviem ci sa predava - pisalo sa, ze bude k dispozicii na jar 2008, ale presne neviem kedy, kde a za kolko - vacsina hier to bude bud priamo podporovat, alebo sa bude dat hra upgradovat cez net

- upgrade sa vykona ked si to vyberies priemo z menu alebo ked sa chces pripojit na PS Store a konzola zisti, ze je k dispozicii novsia verzia firmware

- sluba home este nie je v prevadzke

- 40GB verzia PS2/PS1 hry momentalne nepodporuje, ale hovori sa nieco o tom, ze by to mali v buducich verziach firmware znova doplnit - nakolko aj 60GB verzia podporuje PS2 hry len cez firmware a z tej nizsej verzie je tato podpora iba umelo odstranena - zatial nie je nic potvrdene

- ak si stiahnes PS1/PS2 hry ktore sa ponukaju cez PS Store, tie ti ale pojdu, lebo su vhodne poupravene tak, aby isli na vsetkych PS3 - nepojdu ti len ti ci su na CD alebo DVD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Wifi snad ma aj 40GB verzia ci nie? Ja mam tuto verziu ale Wifi nepouzivam, som pripojeny cez LAN ale asi to ma ta konzola ...

PS1/2 hry ma vyznam len vtedy, ak take hry (originalne) ma alebo si planuje kupit - inak ak nema, naco by kupoval? A podla vsetkeho aj 40GB verzie budu mat podporu na PS2 hry - aspon podla zahranicnych portalov sa to chysta cez upgrade firmware (oficialne).

Jediny ako taky nedostatok je podla mna absencia citacky pamatovych kariet a za ma len 2 USB porty namiesto 4 - ale aj toto sa da vyriesit cez externu citacku a rozbocovac USB portov - takze ja by som 60-ku nekupoval, ani kvoli vacsiemu disku, nakolko aj 60 je malo podla mna - ja som si 40 zmenil na 160 a uz mam zaplnene viac ako polovicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nedaji :D PS3 zatim nebyla prolomena , iso loader je jen pro fw 1.00 ale takovej pristroj uz nesezenes :) Takze bud hraj originali a nebo si kup xsrac , flashni si mechniku a hraj hry od MS :D

máš něco proti xbox360 ?

marek_2080: :D jak rek romeno

chci se zeptat,..když si koupím ps3 a nějakou hru...ps3 normálně zapojím jak má bejt, a budu chtít hrát, tak tu hru musím na ní nainstalovat jako na pc, nebo se to dá hrát rovnou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nekamenujte mne, ale nikde jsem tyhle odpovedi nenasel, tak se radsi zeptam.

PS3 40gb verze

1) je mozna zpetna kompatibilita s hrama z psone a ps2, kdyz si nahraju posledni FW 2.20?

2) wifi tam teda neni?

3) na hdd se daji ukladat i hry v ISO

4) neni treba pametova karta pro ukladani pozic ve hrach?

Trocha teorie:

Pokud tam jdou vkladat paleny cd i dvd, tak jak je mozne, za ta potvora pozna, ze hra je palena a nepusti ji.

Dekuji vsem za odpovedi

marek_2080: presunuto z duplicitniho threadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lomax:

1) z PSone ano, PS2 zatim ne (schvalne rikam zatim), btw. posledni dostupny fw je 2.30

2) wifi 40GB verze ma

3) :D pouze na fw 1.0 nebo na PS3 pro redakce hernich casopisu

4) pro ukladani pozic slouzi HDD

precti si topic pro zacatecniky ;)

http://console-forum.net/showthread.php?t=8144

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://kotaku.com/367346/new-ps3-firmware-allows-ps2-game-hdd-installation-%5Bupdate%5D

tady pisou ze na novejch FW spustis PS2 hry ktery vyzadujou instalaci na HDD(pisou tam ze se to tyka treba FF XI) .....nejakej seznam her ktery vyzadujou tuhle instalaci by neuskodil :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@ marek_2080:

diky, prave ze jsem si to tam procital, ale odpovedi sem tam nenasel a hlavne jsem nevedl jak moc to je aktualni.

Navic vsude se pise neco jinyho, tak sem chtel nejakou odpoved od lidi, kteri uz PS3 maj doma.

FW 2.30 jsem nepovazoval za dulezity, pac odpravuje jenom zvuk.

BTW u FW 1.90 se uvadi, ze to funguje i zpetne, ale jak vidis, tak to neni tak uplne pravda.

Takze kdyz natahnu hru z ps2 na hd v ps3, tak to normalne pujde?

EDIT:

U ps3 60gb tam ty hry z dvojky fungujou v poho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, rad bych si koupil PS3, ale nejak me nenapada kde. Radeji bych si poridil 60 GB verzi, protoze bych si rad zahral par gamesek z PS2, ale snad nikde v cechach se uz neda sehnat a kdyz, tak silene draho. V zahranicnich obchodech jsem nalezl povetsinou US verze, ale tu nechci, protoze si na ni chci v budoucnu poustet CZ verze BR filmu. Rad bych se take zeptal na stahovani her z PS Store. Jaky je tam priblizne vyber her? Bylo by kuprikladu mozne si koupit 40 GB verzi a hry na PS2 si stahnout odsud na disk ? A nakonec bych se rad zeptal, jestli ma nekdo PS3 + LCD monitor, jak to vypada se zobrazenim a efektama (protoze zrejme mi uz nezbyde 20000 na LCD televizi :)). Kdyztak pls hodte sem nejake linky na obchody, ktere by jste doporucili. :thanks:

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1 ) 60GB erze se už dávno nevyrábí proto je těžko k sehnání, v obchodech nad už vůbec, jedině bazar

2 ) většina BD filmů je region free stejně jako hry

3 ) PS2 hry prostě na PS3 40GB nejdou žádnou cestou..

4 ) mám Samsung 225MW a paráda ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj přátelé,

mám takové otázečky.. Chystám se koupit si PS3ojku a mám tyto otázky:

:arrow: Ukládají se pozice her na HDD nebo na Magic Gate?

:arrow: Jakou technologií jsou propojeny JoySticky s konzolí?

:arrow: Disponuje PS3 wifi, jak se dá využít?

:arrow: Mohu na PS3 hrát tituli na PSX nebo PS2?

:arrow: K PS3 se připojuje JoyStick z PS2 nebo má svůj bezdrátový? (Už se prodává? )

Děkuji :bash:

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu