Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

uplne kazda ps3 ma wifi pomoci wifi se da pripojit na internet,Sixaxis (joystick) je v baleni.PS3 ma savy primo v menu ( saved data utility ). PS2 hry muzes hrat na PS3 60Gb ktere maji zpetnou kompabilitu...

sixaxis muzes pripojit k ps3 pomoci usb,ktere je v baleni jinak ovladac je bezdratovy.

///Používej edit.Děkuji Jirka71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

1. Hry se ukladaji na hardisk , muzes s temi potom pracovat v save data utility

2. Ovladace jsou na bezdratove technologii bluetoth , jakmile se ovladac vybije pripoji se do konzole pres usb kabel a muzes parit dal :D

3. Wifi ma , muzes se pres nej normalne napojit net , stremovat si z PC obrazky , hudbu , videa , atd.

4. Na 60 GB PS3 kterou dnes uz jen stezi tezko sezenes muzes hrat jak PS1 hry tak i PS2 hry , hry se taktez ukladaji na hardisk , tim ze vytvoris vyrtualni pametovou kartu na hardisku.

Na 40 GB PS3 , ktera se dnes bezne prodava si zahrajes pouze PS1 hry , PS2 hry nejsou podporovany.

5. Viz bod 2 , normalne na vsechny hry muzes pouzit SIXAXIS ovladac dodavany v baleni PS3 konzole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ted kupovat PS3 je zbytecny, ponevadz brzy vyjde nova verze ktera bude mit 80 GB hardisk a lepsi vetrani a taky urcite slevi takze na PS3 prejdu az tak na zacatku roku 2009.

:D pokial viem bude mat fakt iba vacsi HDD ( ktory si mozte dnes bezne upgradnut az na 500 GB ), zbytocnost ...jedine co bude nove bude v baleni DS3 ..nic viac.. lepsie vetranie asi tazko, a cena neklesne, je to cisto marketingovy tah aby nemuseli znizit cenu PS3 (co sa tyka Europy), racej ju zamenia za 80 GB a cenu ponechaju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, plánuju si koupit PS3 80GB z usa a je mi vcelku všechno jasné, hry by měli chodit, jen by mě zajímalo jestli někdo máte zkušenosti s tím, zda lze rozchodit evropské dvd a BR na usa stroji tím, že je uložím na disk a znovu vypálím? Nevím ted jestli lze při vypalování nějak uvést region ale prostě zda je možné ten region nějak pomocí přepálení obejít?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, plánuju si koupit PS3 80GB z usa a je mi vcelku všechno jasné, hry by měli chodit, jen by mě zajímalo jestli někdo máte zkušenosti s tím, zda lze rozchodit evropské dvd a BR na usa stroji tím, že je uložím na disk a znovu vypálím? Nevím ted jestli lze při vypalování nějak uvést region ale prostě zda je možné ten region nějak pomocí přepálení obejít?

Díky

PS3 nenačítá pálené BD filmy...ale většina filmůje region free

btw kup to radši v ČR....konečná cena bude stejná...musíš stejně ještě dokoupit trafo na 110-120V kvůli jinýmu zdroji v US PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

marek: není to tak..US a JPN konzole mají zdroj (adaptér) 110-120V ;) ...

ikdyž u starších verzí byl 110(120V)-220(230V)

edit: např http://www.yesasia.com/us/1004496821-0-0-0-en/info.html

btw někdo tady na foru už takhle US konzoli "odpálil" xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

psal mi jeden clovek z fora, kterej ma s PS3 z dovozu zkusenosti.

jediný problém může být zdroj, US verze má 110-120V - budete muset koupit trafo

problem to neni, protoze vsechny verze maji 110-240V zdroj, staci vymenit jen napajeci kabel za ten s ceskou koncovkou.. uz jsem jich nekolik privezl z usa, japonska a anglie i australie..

dokonce i ty ktery maj stitek treba jenom 110V, tak stejne je v tom 110-240V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ten zdroj je v US i jakejkoliv jinejch verzi stejnej, staci dokoupit kabel do zdroje s ceskou koncovkou

Nemáš pravdu, bejvávalo, nevím proč ale ve státech najeli výrobu zdroje ony na napájení sítě 110V -130V

marek_2080: pisu, ze s tim osobni zkusenosti nemam, sem jen pisu poznatky cloveka, kterej PS3 ze zamori dovazi ;)

Ok stejně bych ze zámoří nepořizoval, kvůli reklamaci :D

Koukal jsem na US forum a 110V - 240V má 60GB verze, asi záleží na tom co ten člověk ze zámoří vlastně vozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PS3 nenačítá pálené BD filmy...ale většina filmůje region free

btw kup to radši v ČR....konečná cena bude stejná...musíš stejně ještě dokoupit trafo na 110-120V kvůli jinýmu zdroji v US PS3

Takže jestli tomu dobře rozumím, tak nepřehraju žádné DVD ani BR, které si přepálim? Ani hry ani filmy? K čemu pak je v zákoně, že mušeš mít jednu kopii...

Jako také bych to raději koupil v čr ale tady je cena kolem 10 tisíc a v usa ho mám vyhlídnutý za 6300 kaček a když už tam jedu, tak proč to nekoupit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omlouvám se, pokud budu opakovat otázky... za chvíli musím od kompu... nemám čas studovat celý tři stránky :-(

Plánuji koupi PS3, a samozřejmě mám pár dotazů:

1) Je v balení HDMI kabel, nebo pouze component? Component vstupy v TV mám už obsazený, přehazovat pravidelně nechci, takže to ptořebuju píchnout do jiné zdířky. A tak jen chci vědět jestli mám hned HDMI přikoupit nebo jesli ho najdu v krabici?

2) Verze - koukám, že je teď v prodeji 80GB a 40GB verze. Podle ostatních parametrů vypadají úplně totožně. Liší se něčím jiným než místem na disku?

3) A samozřejmě ocením typy na první PS3-pnly hru (ideálně něco s dobrým dějem jako propamaký RPG apod...) - předem upozor%nuju že ne MGS4 (nehrál jsem předchozí díly) a GT5 chci až plnou, takže prologue taky neuspěje.

A prsotě potom jestli je cokoliv co je dobrý do úvodu vědět - nějaký zádrhely při registraci pro online, apod...

Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Omlouvám se, pokud budu opakovat otázky... za chvíli musím od kompu... nemám čas studovat celý tři stránky :-(

Plánuji koupi PS3, a samozřejmě mám pár dotazů:

1) Je v balení HDMI kabel, nebo pouze component? Component vstupy v TV mám už obsazený, přehazovat pravidelně nechci, takže to ptořebuju píchnout do jiné zdířky. A tak jen chci vědět jestli mám hned HDMI přikoupit nebo jesli ho najdu v krabici?

2) Verze - koukám, že je teď v prodeji 80GB a 40GB verze. Podle ostatních parametrů vypadají úplně totožně. Liší se něčím jiným než místem na disku?

3) A samozřejmě ocením typy na první PS3-pnly hru (ideálně něco s dobrým dějem jako propamaký RPG apod...) - předem upozor%nuju že ne MGS4 (nehrál jsem předchozí díly) a GT5 chci až plnou, takže prologue taky neuspěje.

A prsotě potom jestli je cokoliv co je dobrý do úvodu vědět - nějaký zádrhely při registraci pro online, apod...

Díky...

neomlouvej se, aspon nezakladas novej topic :D (kvuli temhle dotazum tu totiz tenhle topic je, a proto je nastaven jako Dulezite ;))

1) ani jedno, je tam jen AV kabel (HDMI musis dokoupit)

2) 80GB verze ma oproti 40GB v zakladnim baleni dualshock 3

3) 100 lidi, 100 chuti, podivej se na ps3.ign.com a vyber si sam

zadny zadrhely nejsou, staci pozorne cist postup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok. Díky... ale:

1) Pro ujištění, hodně lamerskej dotaz - HDMI podporuje 1080i že jo? Dá se to vytušit z názvu... ale nerad bych koupil něco co se nějak jmenuje jen kvůli marketingu :-)

2) No místo na disku nepotřebuje. Pokud je rozdíl jen ten ovladač - jaký jsou rozdíly mezi trojkou a tím co je u 40GB verze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok. Díky... ale:

1) Pro ujištění, hodně lamerskej dotaz - HDMI podporuje 1080i že jo? Dá se to vytušit z názvu... ale nerad bych koupil něco co se nějak jmenuje jen kvůli marketingu :-)

2) No místo na disku nepotřebuje. Pokud je rozdíl jen ten ovladač - jaký jsou rozdíly mezi trojkou a tím co je u 40GB verze?

HDMI samozrejme 1080p podporuje, je to nejlepsi kabel co muzes k PS3 koupit ;)

Dualshock3 ma narozdil od sixaxisu podporu vibraci a kvalitnejsi zpracovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
2) No místo na disku nepotřebuje. Pokud je rozdíl jen ten ovladač - jaký jsou rozdíly mezi trojkou a tím co je u 40GB verze?

Spousta prodejcu ma v dnesni dobe za stejnou cenu jak 40GB, tak 80GB verzi (viz zde), takze neni duvod kupovat PS3 s mensim diskem a horsim ovladacem;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu