Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Ok... takže na online store nejsou nějaký regionální omezení nebo tak? Že by bylo výhodnější založit účet v jiný zami ne ČR?

Na to jsi se pokud vim predtim neptal. Kazdy region ma svuj Store (EU Store, US Store, JAP Store). Na EU Store je podstatne mensi nabidka jak na US Store, kde je mimochodem placenej obsah o neco levnejsi. Zalozeni uctu na vice PSstore neni problem, staci v PS3 vytvorit noveho uzivatele a znova se registrovat na Playstation network (PSN).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak a ještě snad poslední dotaz ať nemusím d obchodu dvakrát.

Jak je to s baterkama a nabíječkou pro ovladač (je bezdrátovej, že jo?) - je v balení něco rozumnýho? A nebo je to na tužkovky a pokud chci něco rozunější, tka je třeba dokoupit nějakej batery pack?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok. Supr... takže k 80GB balení bude třeba přikoupit jen ten HDMI kabel. Ok. Začátkem příštího měsíce vyrážím do obchodu... pak čekejte další tuny noob otázek.

Ještě nějakou pařbu na ot musím vymyslet... určitě to bude LBP... ale před ním bych si na nějaké jiné hře rád zvyknul na ovladač... co jsem pochytil tak Resistence je prej dobrý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdarec PS3 sice nevlastním ale zajímá mé několik otázek:

1. Na internetu jsem viděl že- Do PS3 je však možné nahrát i jiný operační systém, např. Linux. Pro lepší ovládání lze k zařízení připojit klávesnici a myš pomocí USB. Takže to si třeba mužu koupit windows XP a nahrát ho tam ???Nebo jde jenom linux ??? A bude to ale potom jako PS3 nebo se mi ztratí XMB a tak...

2.Dá se PS3 připojit k normálnímu/LCD monitoru ???? JEstli jo tak jak ?

3.Nenašel jste někdo obrázky Jak vypadá PS3 zezadu kde má ty konektory??

4.Kde najdu nejlevnější PS3 v kameném obchodě v olomouci ?

5.Nadel by jsem někdo screeny z XMB pokud máte tak i z nějakého OS a tak dííííky

6. Díky všem kdyžtak nejaké otázky doplním když si vzpomenu

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

jinak vsechno uz tu je zodpovezeny, co trochu hledat?

JSem línej abych to hledal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už jsem se tu kde si nepřímo ptal ,ale nikdo nic, tak se ptám zde: Je momentálně možné si z PS Store koupit hru Tekken 5: Dark Resurrection Online? V úterý mi má dojít PS3 tak jestli ještě dokoupit zrovna více her, nebo si stáhnout T5: DR z PS Store, předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Už jsem se tu kde si nepřímo ptal ,ale nikdo nic, tak se ptám zde: Je momentálně možné si z PS Store koupit hru Tekken 5: Dark Resurrection Online? V úterý mi má dojít PS3 tak jestli ještě dokoupit zrovna více her, nebo si stáhnout T5: DR z PS Store, předem díky.

je to mozny, proc by to najednou nemelo jit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když jsme u těch her... je někde seznam toho co jde na PS3 koupit online? Jedinej PS Store co jsem vygooglil měl nabídku pouze pro PSP.

Rád bych kouknul jestli ke konzoli hned vzít Uncharted a nebo jestli mě něco víc zaujme online a na krabicovou hru se pro začátek vyprdnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze se to hraje pres jeden ucet? a to nevadi ze sou treba vsichni online? :D

Nevadi, staci kdyz se na ten ucet prihlasis jen jednou, a to pro stazeni samotny hry. Behem downloadu se muzes odhlasit a prihlasit na svuj ucet. Staci kdyz ten ucet, kde je ta hra koupena, budes mit porad ulozenej v PS3. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen se jeste ujistim... Ten ucet, pres ktery jsem stahl hru, mazat nesmim?

Kdyz ho smazu, tak se stane co?

Resp., mluvi se o PSN uctu, nebo profilu v PS3? PSN mi je jasny, ale ohledne profilu se radsi chci ujistit, i kdyz mi prijde jako blbost, ze by se s tou hrou neco stalo po smazani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jen se jeste ujistim... Ten ucet, pres ktery jsem stahl hru, mazat nesmim?

Kdyz ho smazu, tak se stane co?

Resp., mluvi se o PSN uctu, nebo profilu v PS3? PSN mi je jasny, ale ohledne profilu se radsi chci ujistit, i kdyz mi prijde jako blbost, ze by se s tou hrou neco stalo po smazani.

Proc bys ten profil mazal? Kdyz ho smazes, smazes tim soucasne prava na hrani koupenejch her prostrednictvim toho uctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Od dnešního dne je majitelům konzolí PlayStation 3 k dispozici nový firmware, který má zajistit mimo jiné upscale filmů z formátu DVD až na maximální rozlišení 1080p. Toto se týká i starších her z PlayStation 2 i originální PlayStation. Jedná se o verzi 1.80, která vedle vylepšení rozlišení nabídne i funkci Remote Play pro PSP přes Internet, čímž si z vaší kapesní konzole zajistíte přístup k vaší PS3 odkudkoliv.

Pár měsíců stará novinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud koupis PS3 s 12-ti originalnimi hrami, tak ti jednak nejakou dobu vydrzi a hlavne je pak muzes menit treba tady na foru. Takze opravdu nejakou dobu nemusis nic kupovat. Ovsem na HDD se u PS3 ukladaji pouze dema a nebo hry zakoupene ze specialniho internetoveho obchodu - PSN Store. Hry zde jsou o neco mensi rozsahem nez na disku, ale jsou take mnohem levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu