Jump to content
  • 0
mobisek

PS3 otázečky před koupí

Question

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Recommended Posts

• 0

Zdravím chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi 12 GB a 500 GB verzí ps3 uvažuji o koupi a zdá se mi že by pro mě bylo výhodnější koupit si 12G verzi a časem si jen třeba vyměnit interní HDD za vetší (jestli to tedy jde) nebo je ještě nejaký rozdíl v hardwaru např. v procesoru, paměti atd... děkuji za odpovědi

• 0
Zdravím chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi 12 GB a 500 GB verzí ps3 uvažuji o koupi a zdá se mi že by pro mě bylo výhodnější koupit si 12G verzi a časem si jen třeba vyměnit interní HDD za vetší (jestli to tedy jde) nebo je ještě nejaký rozdíl v hardwaru např. v procesoru, paměti atd... děkuji za odpovědi

rozdil je 488 GB :cheesygrin:

budes potrebovat jeste ramecek na hdd cca za 250kc a za +-1300kc koupis i 750 GB hdd

• 0
Ahoj, mam dotazek, kdyz zakoupim PS3 (fat nebo slim) s rozbitou mechanikou, da se provest i bez mechaniky JB a pak hrat hry primo z disku, bez potreby mechaniky?

Pripadne, co musim predem zjistovat, aby bylo jiste, ze JB pujde provest?

Diky moc

pro hraní stejně musíš mít vložený nějaký disk v mechanice, u některých her nemusíš ale 90% her to vyžaduje

• 0

Nemuzes mi k tomu prosim napsat malicko vic? Takze na hrani lze tedy uplne pouzivat bez mechaniky...

jake jsou tedy pozadavky na ps3? Mam hledat specialne nejake s nizkym firmwarem, nebo jak se to jmenuje?

chci proste poridit ps3 jen na hrani aut a chci investovat co nejmene, proto me to zajima...

Predem moc dekuju

• 0

Ahojky uvažuji o koupě ps3 o levnějši variantě 12gb..

Bude mi to stačit na hry Fifa14,Nhl14,f1,uncharted3 a gran turismo5?

Vim,že u některych her je instalace nutna a u některych dobrovolna?jak je to prosim u těchto co jsem vypsal jestly se to tam vubec vleze a jsou loadingy pak hooodně dlouhe?diky za info...

• 0

Z těch 12gb budeš mít dostupných cca 8gb což ti nevystačí ani třeba na instalaci potřebných dat u GT5. Samotný patche jsou tuším 5gb+ 5gb data a to nepočítám patche dalších uvedených her. A ano je lepší nainstalovat je páč nemusíš pak zbytečně dlouho čekat.