Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

1. Kdyz vymenim v PS3 hdd budou pryc i moje hesla na PS store? Nebo

je tam nejaka vnitrni pamet na tyhle hesla?

2. Muzu si na flashdisk zalahovat me trofeje ktere jsem dosahl v GTA4?

---------------------------------------------------------------------

Kdyz budu mit harddisk, ktery ma 5400 otacek a budu mit zaplneno 100 giga nebudu mit treba zpomalene menu u PS3 ??? Nebo je to jenom o tom, ze si pockam o par sekund vic pri instalaci ???

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj , važně uvažuji o koupi ps3 se 40gb hdd,cena okolo 9000 je velice lakava, za to bych zadný poradny PC asi nesehnal a proto mam par nejasnosti a potreboval bych neco objasnit....

za 1: mam doma crt televizi ulopricka 85cm frekvence 100hz, jakej bude obraz na teto 3roky stare tv... popripade pujde mi k ni ps 3 pripojit pres scart kabel, nebo jaky vystup ma ps do tv...

za 2: Jak je to s firmearem je to stejne jako u psp-cka, kde se firmware aktualizuje pomoci ikony update firmware v nastaveni, a nebo muzu hrat nejnovejsi hry i s prvni verzi firmwaru ps3..

za 3: Jak slozite je upgradovat firmware na PS3, je to stejne jednoduche jako u psp

za 4: Daji se nekde shanet jiz pouzite hry krom tady na foru, orignalky sou dost drahe...

za 5: jdou na ps3 spustet zalohy her jako tomu je na ps 2

za 6: Lze ps 3 vyuzit i jinak nez na hrani her , treba jako dvd prehravac s 5.1zvukem

Diky za odpovedy, tyhle otazky jsou jedine ceho se bojim pri koupi konzole, sem

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano i na CR TV se dá úspěšně hrát hry PS3, zapojuje se přes SCART

FW se aktualizuje přes ikonu v hlavním menu PS3 naprosto automatická záležitost, doporučuje se aktualizovat k odstranění bugu u her.

Hra seženeš různě po bazarech, nebo na aukru.

Bluray ti nic neříká, DVD player taky ne? můžeš dokonce nainstalovat na PS3 operační systém, brouzdat po netu, přehrávat DiVx AVi atd... nicméně kdybys nebyl líný všechny informace by jsi našel zde na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zravim vsechny priznivce PS3.

Vazne uvazuji o koupi teto konzole. Chtel bych se zeptat zda se u nas da sehnat, pripadne kde, verze na ktere jdou spustit hry z PS2???

Koukal jsem v sekci PRO ZACATECNIKY S PS3 a nalezl jsem tuto tabulku. Co jsem hledal, tak 60ka se jiz nedela a neda se u nas sehnat. U 80Gb verze si nejsem jist ze sezenu u nas NTSC.... Na velikosdti HDD nezalezi...

Prosim poradte!!!

88548b282067cb6f.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejradsi bych new...

Takze kdyz si u nas koupim jakoukoli verzi tak s PS2 hrama mam smulu ?? :?

novou určitě ne ...

no me se ta tabulka zda dost divna ptz jsem cetl nekde tady na foru jak nekdo tady prodaval 160gb verzy s podporou PS2 her....

blbost...leda, že by vyměnil HDD, což je u PS3 otázka pár minut ;)..ale 160GB verze s 160GB v základu PS2 podporu nemá...tabulka je správně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte,

je to moj prvy prispevok, no dufam, ze po zaobstarani si PS3 konzoly sa stanem castym prispievatelom tohto fora. Mam zopar otazok, ktore su mozno pre vas samozrejme, ale ja este majitelom PS3 nie som.

1. PS3 bude pripojena ku klasickemu CRT televizoru spred 2 rokov ( je to slim design ale nie je to este HD televizor ). Viem, ze na HD televizor sa musi kupovat zvlast HDMI kabel. Je nutne kupovat aj pre CRT televizor zvlast kabel alebo sa nachadza v baleni spolu s konzolou?

2. Dalej chcem kupit spolu s konzolou aj hru Ratchet & Clank: Quest for Booty. Tu ma zaujima jedna vec. Tuto hru je mozne si kupit v obchode na disku a zaroven je mozne si ju stiahnut aj z PSN siete. Je lacnejsie si hru stiahnut z PSN siete ako si ju kupit v predajni ( to je celkom logicke ). Ale moja otazka sa tyka tohto. Ked si stiahnem hru z PSN, je mozne ju pouzivat aj na inej PS3 konzole? Preniest ju cez USB klucik alebo technicky to je nemozne a ked si tu hru stiahnem, bude sa dat pouzivat len na tej konzole, na ktoru bola stiahnuta?

3. Zaroven mam dalsie otazky ohladom kablov dostupnych pre PS3. Ake je ich vyuzitie a pri akej prilezitosti ich budem potrebovat? Radsej ich kupim teraz ako by som mal potom este zhanat xy veci.

A) Tento kabel ma nazov Sony Official AV cable PS3

av_cable990.jpg

B) Official Sony Component AV cable PS3

component_av_cable914.png

C) Sony Official S Video cable

s_video_cable729.png

4. Okrem PS3 konzoly idem kupovat aj nejake tie hry, dalsi Dualshock 3 ovladac, PlayTV, Bluetootch Headset a Blue-ray Disc Remote Control. Co ineho zaujimaveho a potrebneho by som nemal zabudnut este kupit ( chcem to dat ako darcek a chcem aby tam bolo vsetko potrebne ).

Vopred dakujem za vase odpovede a ospravedlnujem sa ak tieto otazky tu uz niekto zodpovedal. Prijemne sviatky zelam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1 ) ano, bude tam klasický scart kabel (kabel A )

2 ) na PSN vyjde levněji, jde sdílet až na 5 PS3, ale každá si jí musí ze Store stáhnout nejde přenést na flash

3 ) všechno to jsou TV kabely, koupíš ten, který ti půjde na TV

4 ) asi už nic, pro závodníka možná nějaký ten volant a Gran Turismo 5.. a určitě nesmí chybět hra Metal gear Solid 4 pokud hrál předešlé díly ...nejlepší hra na PS3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sry, ale nechce se mi to hledat.......

Mám starou TV( jedna zástrčka audio druhá vide, třetí nejní :D), pujde k tomu PS3 vubec připojit??? Jestli jo, tak musím si k tomu nějakej kábl koupit nebo u toho už je?? Díky

EDIT: A na starou obeazovku od kompu to pujde ??? Jestli jo,tak co se musí dokoupit?? Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu