Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
ano jde.... dokonce i ke hraní her, ale na to je potřeba XFPS (cena cca 1500-2000 kč)

Ok.Dík teď si budu kupovat PS3 od Kaldy.No to je jedno.Je k němu ji Killzone 2.Já jsem dost zvyklý na pc se střílečkami. Je to problémové se to naučit na ovladači?A prosimtě co je XFPS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím. Příští týden bych měl(doufám) dostat PS3 verze 60GB (bazarová).

Proto mám pár otázek na PS3 60GB i na PS3 všeobecně.

*Poznámka : Prosím, neodkazujte mě na topic pro začátečníky, z toho už jsem vyrostl ;)

1.Jaké výhody má 60GB verze oproti jiným verzím ?

2.Jak hodnotíte ovladač Dualshock 3 ?

3.Doporučte mi nějakou co nejlevnější, kvalitní Full HD,1080i LCD televizi.

4.Jak je PS3 celkově rychlé na internetu (Browser, stahování ...)

5.Je PS3 rychlejší přes Wifi nebo přes normal. Network kabel ?

6.Když chci PS3 zapojit přes HDMI do LCD TV i do domácího kina, potřebuju víc HDMi kabelů ?

Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1, Větší HDD, podpora PS2 her, podpora pamětových karet, (asi vše, na co si aktuálně vzpomenu :D)

2, Oproti SIXAXISu? Výborná změna. Pokud máš možnost jej zakoupit, rozhodně tak učin co nejdříve :)

3, Samsung LE37M87BD (94cm Full HD 1080p - nejlevněji kolem 20 000,-Kč http://www.google.cz/search?q=Samsung+LE37M87BD&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a)

4, Browser je někdy pomalejší, ale pokud budeš mít samostatné připojení jen na PS3, pojede ti stahování na maximum :)

5, WiFi jsem nezkoušel, ale rozhodně je lepší kabelové připojení (tzv. Rj-45)

6, Zřejmě ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau. Mám pár otázek :

1) Hry na PS3 se instalují ? A když je nainstalovaná, dá se hrát bez Blu-Ray discu v mechanice ?

2) Jak PS3 vypadá na LCD monitoru s Full HD a přes HDMI ? Je to rozdíl velký rozdíl oproti Full HD LCD TV ?

3) S jakým monitorem máte dobré zkušenosti na PS3 ?

4) Uživ. účty na PS3 mají heslo ?

Díky moc za odpovědi.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

1) Ano nektere se castecne instaluji kvuli rychlejsimu nahravani , disk musi byt vzdy v mechanice.

2) Mam jen HD ready LCD tv samsung 32" , ale obraz je skvely :)

3) viz bod 2

4) Ano pokud si zalozis ucet na PSN store pochopitelne ze musi mit heslo kvuli osobnim udajum ...

Jestli jde zaheslovat i primo ucet (user) v PS3 , vlastne takovy tvuj profil (muzes jich mit v ps3 vic) to nevim ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zatím díky za odpovědi. ;)

Takže když kupuju bazarovou PS3, tak ten předešlej majitel mi musí dát heslo, nebo ten PS3 celej promaže, jako kdyby tam žádnej účet nebyl, a všechno si musím založit sám ?

BTW, Romeno, díky za tip na TV, ale chtěl jsem monitor ;)

Co říkáte na tyto monitory ? :

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62386

http://www.alza.cz/23-lcd-acer-h233habmid-d109033.htm

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Přesně jak píšeš. Co se týká monitoru tak v týhle velikosti ti bohatě stačí HD Ready. Rozdíl oproti Full HD bys poznal až při cca 40". Jinak mohu doporučit snad jakýkoliv Samsung

Takže nezáleží ani moc na ceně, hlavně aby měl HDMI a HDCP ? Jinak obraz vyjde FULL HD i Ready na stejno ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže nezáleží ani moc na ceně, hlavně aby měl HDMI a HDCP ? Jinak obraz vyjde FULL HD i Ready na stejno ?

To rozhodne nevyjde, viz 1080p.gif

FullHD vetsinou behem hrani neocenis, protoze drtiva vetsina her v tak vysokym rozliseni nebezi, ale napriklad u filmu, obrazku, prohlizeni textu (hlavne s mensim pismem) nemalej rozdil zaznamenas. Navic cena fullhd zobrazovacu vyrazne klesla, takze snad ani neni co resit. Ale kup si co chces. :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dle toho obrázku soudím, že to bude propastný rozdíl. Ale když mám 39" LCD HD Ready a místo 720p používám 1080i tak to bude mít za následek jak říkáš ,,ale napriklad u filmu, obrazku, prohlizeni textu (hlavne s mensim pismem) nemalej rozdil zaznamenas'' bude to lepší, chápu to správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, před koupí PS3 se chci zeptat na pár věcí.

1. Funguje na PS3 tenhle gamepad?

http://www.alza.cz/gamepad-logitech-wingman-rumblepad-d48511.htm

2. Jsou verze PS3 koupené např. v Anglii, Německu, Rakousku,... naprosto totožné s těmi dostupnými u nás? Tzn. obsahuje balení mimo jiné český manuál?

Předem děkuji za odpověďi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. pisi ze ma podporu pro mac a pc a chybi tam to prostredni tlacitko bez ktereho se nedostanes z zadne hry, takze bych to neriskoval, kup nejaky spesl pro ps3

2. anglie, nemecko, rakousko ma stejnou verzi - EU, takze v tom problem neni, jen anglie ma jinou koncovku napajeni, ale cely kabel stoji 30kc (je to ten co napaji i pc), pozor treba na dovoz z usa, hry si prehrajes ale nepujdou ti filmy dvd i bd, jsou chranene podle regionu, cz manual asi necekej, ale rekl bych ze neni treba, osahas si to za par minut..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdar,

Na netu jsem narazil na toto fórum o konzoly Playstation 3. Uvažuju o koupi PS3 a měl bych pár otázek. Už 2 a půl roku jsem majitelem konkurenční konzole xbox360 a z touto konzolí jsem byl celkem spokojen až na jeden problém...poruchovost....za tu dobu co xbox mám jsem ho již 4x zasílal na Microsoft na reklamaci (naposledy včera) a vždy ze stejným problémem.......červený prstenec- Ring of Dead, častá porucha starších xboxů. Došla mi trpělivost a rozhodli jsem se že až mi xbox vrátí z reklamace tak ho prodám a jelikož mám dobré zkušenosti z PS2 tak si chci pořídit PS3. A mám pár technických otázek.

1) Jaký model je lepší si koupit, všiml jsem si že stejně jako Microsoft nabízí i SONY více modelů konzole PS3, čím se tedy od sebe liší, jestli pouze velikostí harddisku nebo i větší kvalitou.

2) Jak je to z poruchovostí PS3 a z reklamací....přeci jenom mám s tímto ŠPATNÉ zkušenosti.

3) A poslední a asi nejdůležitější otázka se týká HD zapojení do LCD televize. Jsem majitelem této LCD televize http://www.alza.cz/samsung-t220hd-hdtv-dvb-t-d114771.htm a co se týká HD rozlišení tak jsem s ní byl u xboxu velmi spokojen. Je to LCD televizní monitor 22" LCD SAMSUNG T220HD červeno-černý (crystal rubine), 10000:1, 300cd/m2, 5ms GTG, rozlišení 1680x1050 bodů, HDTV DVB-T, 2x HDMI 1.1, SCART, DVI a chci se zeptat jestli je tento TV-monitor vhodný i pro PS3 co se týká HD kvality a také se chci zeptat jak se vlastně PS3 zapojuje do HDTV. Xbox jsem zapojoval do lcd HD AV kabelem- červený, bílý, červený, modrý a zelený kabel (žlutý byl venku). Tento kabel měl v sobě i přepínání z TV na HDTV. HDMI kabel jsem neměl ale i tak jsem měl vysoké HD rozlišení. Funguje to u PS3 stejně nebo si musím koupit HDMI kabel abych si zapnul HD kvalitu?. Předem děkuji za vaše odpovědi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

1) Dnešní modely PS3, které jsou dostání se liší pouze tou velikostí HDD, kvalita a jiný HW uvnitř je stejný:). Lišit se může snad jedině technologie, kterou byly PS3 vyrobeny. Ty dnešní jsou vyráběny myslím 60 nm technologií, takže žerou míň, nezahřívají se tolik a měli by se ještě méně kazit.

2) PS3 oproti Xbox360 jako takovému je mnohem méně poruchová. Pokud se něco pokazí, tak to bývá zpravidla mechanika. Většinou PS3 vyměňují kus za kus a zhruba tak do dvou týdnů. Jak kde. Myslím si, že se není čeho bát:). Pokud se o ni budeš starat trochu hezky, mít kolem ní hodně prostoru, aby měla vzduch, občas jí profouknout, tak se nemůže nic stát:).

3) Ten monitor, co máš je ok. Akorát má poměr stran 16:10, takže budeš mít dole i nahoře malý černý pruh. Být tebou, tak bych to dával přes HDMI;)

Na tvou otázku s tím HD AV kabelem ti bohužel neodpovím, ale jak říkám. Dneska 2metrový HDMI kabel koupíš za tři stovky, takže není moc co řešit.

BTW Nešel mi ten odkaz, co si sem dal.... ,nicméně vím o jaký monitor se jedná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

3) Propojit se to da prakticky cimkoliv, klidne treba HDMI - DVI... Kup si za dve stovky HDMI kabel a mas vystarano. Nejlepe by to vsak chtelo obrazovku s presne Full HD / HD Ready rozlisenim, tzn. treba 16:9" 1920*1080. :) Ale tak i tak to bude uplne v pohode a na takto male plose to je celkem jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu