Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (11/2006)


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak chlapi, máte to hezký jen co je pravda :D soutěž už sem odeslal tak doufám že vyhraju, btw. kdy bude vyhlášení?Jinak, změna dobrá, moc se povedla ostatně jako celá grafika, kvalita recenzí je na výbornou akorát mi občas vadilo jak máte uprostřed stránky třeba obrázek jak kráva (třeba ten seawallker) a já musim při čtení textu skákat furt sem a tam a furt přeskakuju řádky :lol: ale jinak supr chlapi jen tak dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Jenom me stve ze jste to udelali na sirku a ne na vysku :-? .To se mi moc nepaci :-?...

Věc názoru. Drtivá většina lidí upřednostňuje tento formát. Tebe neštvalo to věčné otáčení PSP, když ses chtěl podívat na screeny? Nehledě na to, že takto se při čtení drží o mnoho pohodlněji. Pokud jsi to jen tak přelétl, tak si zkus PSPgamer přečíst, po několika stranách Ti to přejde do krve a nebudeš chtít jinak...

...kdy a kde zverejnite vysledky souteze...

Soutěž končí 15. 12. 2006, výsledky zveřejníme o několik dní později tady na fóru a v PSPgameru.

mě se to na šířku líbí, i když možná na čtení to bylo lepší předtim

Můj bratr nikdy neviděl žádný z časopisů o PSP. Včera jsem mu dal přečíst nový PSPgamer. Potom jsem mu ukázal časopis koncipovaný "na výšku". Přečetl prvních pár řádků a konstatoval, že se v tom textu ztrácí, že mu připadá daleko méně přehledný než u formátu naležato. Z toho vyplývá jediné - vše je jen otázkou zvyku a vkusu.

akorát mi občas vadilo jak máte uprostřed stránky třeba obrázek jak kráva (třeba ten seawallker) a já musim při čtení textu skákat furt sem a tam

Máš pravdu, příště se budeme snažit text rozdělit spíše na levou a pravou polovinu, aby čtenář nemusel těkat.

Diky za novy casacek.

Prosím! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

starsi casaky orientovane na vysku se mi nelibili...starsny to obraceni...ted je to vyborny! fakt se to povedlo...! ale prece jenom mi tam neco trochu vadilo...jak uz rikal Koras (to skakani kolem obrazku) a misty dost nahustenej text, ale to chapu, prece jenom psp neni tak velky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

starsi casaky orientovane na vysku se mi nelibili...starsny to obraceni...ted je to vyborny! fakt se to povedlo...! ale prece jenom mi tam neco trochu vadilo...jak uz rikal Koras (to skakani kolem obrazku) a misty dost nahustenej text, ale to chapu, prece jenom psp neni tak velky...

Díky. K textu jsem se už vyjádřil - příště si dáme pozor, aby byly obrazovky rozdělené spíše na levou a pravou půlku, než aby text křižoval celou obrazovku, je-li uprostřed větší obrázek. Na PSPgameru je tisíc a jedna věc, kterou bychom chtěli ještě "vytunit", ale je to neuvěřitelná piplačka, spousta práce, na kterou je potřeba spousta času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

starsi casaky orientovane na vysku se mi nelibili...starsny to obraceni...ted je to vyborny! fakt se to povedlo...! ale prece jenom mi tam neco trochu vadilo...jak uz rikal Koras (to skakani kolem obrazku) a misty dost nahustenej text, ale to chapu, prece jenom psp neni tak velky...

Díky. K textu jsem se už vyjádřil - příště si dáme pozor, aby byly obrazovky rozdělené spíše na levou a pravou půlku, než aby text křižoval celou obrazovku, je-li uprostřed větší obrázek. Na PSPgameru je tisíc a jedna věc, kterou bychom chtěli ještě "vytunit", ale je to neuvěřitelná piplačka, spousta práce, na kterou je potřeba spousta času.

Řekl bych, že právě na čase to stojí a padá..Čas je mnohdy proti nám.

Bohužel i teď už není tolik času, kolik bych si já osobně třeba přál, ale není to takový šibeniční termín, jako posledně..gemi ví svoje :) Nicméně taktéž se přikláním k tomu, že je potřeba ještě spoustu věcí sladit a mám mnohá poučení, které můžeme použít v povánočním čísle..Určitě to čtenáři pocítí, že PSPgamer bude zas o kousek dál..každý další krůček bude spíše už jen lehce dokreslovat finesy, které tolik chválíte. Ale nic a nikdo na světě není perfektní..V každém případě prosím pište, majlujte a posílejte své návrhy, názory a konstruktivní poznámky..Těch si ceníme stejně tak moc, jako Vás všech. Díky za to, že jste zachovali přízeň a důvěru. **RA**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu