Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (11/2006)


gemi

Recommended Posts

lepsi by bylo udelat magazin do prohlizece psp :P ze by se tam dalo vybrat co za sekci atd...

jj takhle bylo prvni cislo pg ale to se mi moc nelibilo, dlouho se to nacitalo a tak, pres img je to rychlejsi ;) jinak tento pspgamer je faaakt vydareny, mam ve skole co cist :D fakt super, i ta zmena "orientace" se mi libi, je to takove typictejsi :) gjm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lepsi by bylo udelat magazin do prohlizece psp :P ze by se tam dalo vybrat co za sekci atd...

jj takhle bylo prvni cislo pg ale to se mi moc nelibilo, dlouho se to nacitalo a tak, pres img je to rychlejsi ;) jinak tento pspgamer je faaakt vydareny, mam ve skole co cist :D fakt super, i ta zmena "orientace" se mi libi, je to takove typictejsi :) gjm ;)

presne tahle "orientace" je urcite lepsi nez ta nastojato doufam ze sek ni uz nevratite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim najde se nekdo ? kdo by to upnul?

http://rapidshare.com/files/5089883/PSPgamer_04_listopad.zip

Mám špatnou spravu když to otevřu tak to pise že je v chyba nejde to ani zkopúirovat do psp pide to neocekavani konec archívu nebo že ej to požkozeno :( ja ci cist psp gamer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim najde se nekdo ? kdo by to upnul?

http://rapidshare.com/files/5089883/PSPgamer_04_listopad.zip

Mám špatnou spravu když to otevřu tak to pise že je v chyba nejde to ani zkopúirovat do psp pide to neocekavani konec archívu nebo že ej to požkozeno :( ja ci cist psp gamer

To je docela divné. Jsi asi jediný, kdo odsud nemůže PSPgamer stáhnout. Zkus to ještě jednou (jestli třeba nebyl zrovna nějaký problém), nebo zkus sehnat někoho ve svém okolí, kdo to má a zkus to stáhnout od něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no...konecne som dal do PSP PSPgamer-a ... (staru verziu :D s chybami) a musim povedat ze good work...hlavne GRAFIK... obcas pracujem s photoshopom a viem si predstavit co to asi da prace atd...

chcem sa spytat, aky je to font, ten co je v napise "PSPgamer" ?? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuto otazku by mohl odpovedet RIXCz..Tusim, ze ma s logem PSPgamer co docineni..pokud to neni vyrobni tajemstvi..vlastne i mne by to zajimalo, abych mohl v budoucnu pracovat...''soukr.msg" ... :)

BTW:Diky za pochvalu..po tom vsem mohu s rozvahou oznamit, ze to bylo opravdu kulervouci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

práve som napisal rixovi a ani on nevie o_O

vraj ten banner ani nerobil ... -_-

edit. noo ale ako su stranky, tak maju urcitu formu

PSPgamer..................................RECENZE

texty

texty

texty

.................................................č. strany

no a to logo PSPgamer je tym fontom, a toto si uz robil ty nie? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

práve som napisal rixovi a ani on nevie o_O

vraj ten banner ani nerobil ... -_-

edit. noo ale ako su stranky, tak maju urcitu formu

PSPgamer..................................RECENZE

texty

texty

texty

.................................................č. strany

no a to logo PSPgamer je tym fontom, a toto si uz robil ty nie? :)

To je sice pravda, ale pretvarel jsem jen grafickou podobu LOGA do uzke podoby..Font jsem k tomu vubec nepouzival :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted sem si precet recenzi na FaF3 a jelikoz sem do aut blazen tak to musim napsat :) DK-San nejezdi v Porsche 911 Carrera (co by tam delal nemec :D ) jak pisete vy, ale v Nissan 350Z. To jen tak na vysvetleni

jo, kdybych ze sebe nechtěl dělat debila tak řeknu že to byla soutěž kdo na to příde, akorát sme jí zapomněli oznámit, ale ne, já sem debil! :oops: nevim jakto, ale když sem to psal tak sem byl přesvědčenej že to tak je, i když 350ku poznam, asi končim s alkoholem... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted sem si precet recenzi na FaF3 a jelikoz sem do aut blazen tak to musim napsat :) DK-San nejezdi v Porsche 911 Carrera (co by tam delal nemec :D ) jak pisete vy, ale v Nissan 350Z. To jen tak na vysvetleni

jo, kdybych ze sebe nechtěl dělat **** tak řeknu že to byla soutěž kdo na to příde, akorát sme jí zapomněli oznámit, ale ne, já sem ****! :oops: nevim jakto, ale když sem to psal tak sem byl přesvědčenej že to tak je, i když 350ku poznam, asi končim s alkoholem... :twisted:

Jo a Han jezdi s Mazda RX-7 VeilSide :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu