Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (11/2006)


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Kdy bude zase nové šíslo jak sem zjistil psp planet to dal na hřebíček.
Taky by mě zajímalo kdy bude, btw. jseš jeden z mála kterej si na PSP Planet vůbec vzpoměl proto taky už nebyl smysl to dál dělat když to četlo pár lidí a po přečtení už na něj zase zapoměli.......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SORRY ale doufam ze unesete kritiku. DTP respektive grafika me celkem zivi ale ten casopis po graficke strance vypada desne!!!! :))))))))) Mozna nekdy plati: V jednoduchosti je krasa :-) nez vsude cpat pismo s outlajnama... o ZLOMU textu ani nemluvim! Nema to hlavu nekdy ani patu... aspon ze obsahova stranka to alespon trochu zachrani :)))))

Se omlouvam ale je to muj osobni nazor. Dival jsem se ze nekdo chtel verzi pro PC. Myslim ze neco pro Adobe Acrobat Reader misto plno jpegu by bylo dobre. Ale pokud to cele nekdo nelepi ve fotoshopu tak nevim?

Mozna jelikoz psp ma web browser by se to dalo udelat vice interaktivnejsi...

no nic... preji pekny den... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SORRY ale doufam ze unesete kritiku. DTP respektive grafika me celkem zivi ale ten casopis po graficke strance vypada desne!!!! :))))))))) Mozna nekdy plati: V jednoduchosti je krasa :-) nez vsude cpat pismo s outlajnama... o ZLOMU textu ani nemluvim! Nema to hlavu nekdy ani patu... aspon ze obsahova stranka to alespon trochu zachrani :)))))

Se omlouvam ale je to muj osobni nazor. Dival jsem se ze nekdo chtel verzi pro PC. Myslim ze neco pro Adobe Acrobat Reader misto plno jpegu by bylo dobre. Ale pokud to cele nekdo nelepi ve fotoshopu tak nevim?

Mozna jelikoz psp ma web browser by se to dalo udelat vice interaktivnejsi...

no nic... preji pekny den... :)

Mno kamaráde, konstruktivní kritiku urcitě uneseme a nejen to..dokonce ji i vítáme, jak už jsme snad milionkrát psali. Ale tvoje "kritika" je spíše jen jakési poplivání..což docela zamrzí, protože radši mám kritiku s řešením problému...Ale shrnutí na hromadu a konstatování..((já jsem profi GRAFIK a to co jste vytvořili je sračka)) to je vážně fajne a spíše úsměvné :) Skutečně jsem to lepil v PHOTOSHOPU a většina lidí co to viděla měla velmi pozotivní reakci. O členění písma Ti musím dát za pravdu, to nebylo to nejšťastnější řešení, ale poučili jsme se. Nejsem profi grafik, ale dělám to s láskou ve volném čase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SORRY ale doufam ze unesete kritiku. DTP respektive grafika me celkem zivi ale ten casopis po graficke strance vypada desne!!!! :))))))))) Mozna nekdy plati: V jednoduchosti je krasa :-) nez vsude cpat pismo s outlajnama... o ZLOMU textu ani nemluvim! Nema to hlavu nekdy ani patu... aspon ze obsahova stranka to alespon trochu zachrani :)))))

Pokud je kritika věcná, tak ji uneseme, díky! :wink:

Mozna jelikoz psp ma web browser by se to dalo udelat vice interaktivnejsi...

To už tady bylo a nemělo to takový ohlas, jak by se mohlo zdát, takže jsme v tom nepokračovali.

no nic... preji pekny den... :)

No nic... Tak my taky teda...:)

Vážně se těším, až jednou někdo příjde, řekne, že to děláme blbě a krom toho nám i UKÁŽE jak že se to má dělat "pořádně". Třeba se někdy dočkám. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SORRY ale doufam ze unesete kritiku. DTP respektive grafika me celkem zivi ale ten casopis po graficke strance vypada desne!!!! :))))))))) Mozna nekdy plati: V jednoduchosti je krasa :-) nez vsude cpat pismo s outlajnama... o ZLOMU textu ani nemluvim! Nema to hlavu nekdy ani patu... aspon ze obsahova stranka to alespon trochu zachrani :)))))

Se omlouvam ale je to muj osobni nazor. Dival jsem se ze nekdo chtel verzi pro PC. Myslim ze neco pro Adobe Acrobat Reader misto plno jpegu by bylo dobre. Ale pokud to cele nekdo nelepi ve fotoshopu tak nevim?

Mozna jelikoz psp ma web browser by se to dalo udelat vice interaktivnejsi...

no nic... preji pekny den... :)

Mno kamaráde, konstruktivní kritiku urcitě uneseme a nejen to..dokonce ji i vítáme, jak už jsme snad milionkrát psali. Ale tvoje "kritika" je spíše jen jakési poplivání..což docela zamrzí, protože radši mám kritiku s řešením problému...Ale shrnutí na hromadu a konstatování..((já jsem profi GRAFIK a to co jste vytvořili je sračka)) to je vážně fajne a spíše úsměvné :) Skutečně jsem to lepil v PHOTOSHOPU a většina lidí co to viděla měla velmi pozotivní reakci. O členění písma Ti musím dát za pravdu, to nebylo to nejšťastnější řešení, ale poučili jsme se. Nejsem profi grafik, ale dělám to s láskou ve volném čase.

No tak koukam ze jsi tu kritiku spis moc neunesl :))))))) Rozhodne jsem nic nepoplival a usmevna je spis tvoje odpoved :))))))

Ale kazdopadne rad poradim :) Kdybych mel vic volneho casu tak bych rad i pomohl :) premyslel jsem i nad tou tistenou formou ale to by chtelo obchodniky na nabor reklamy a do zacatku asi nejakyho sponzora... ale vydat by se to dalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SORRY ale doufam ze unesete kritiku. DTP respektive grafika me celkem zivi ale ten casopis po graficke strance vypada desne!!!! :))))))))) Mozna nekdy plati: V jednoduchosti je krasa :-) nez vsude cpat pismo s outlajnama... o ZLOMU textu ani nemluvim! Nema to hlavu nekdy ani patu... aspon ze obsahova stranka to alespon trochu zachrani :)))))

Pokud je kritika věcná, tak ji uneseme, díky! :wink:

Mozna jelikoz psp ma web browser by se to dalo udelat vice interaktivnejsi...

To už tady bylo a nemělo to takový ohlas, jak by se mohlo zdát, takže jsme v tom nepokračovali.

no nic... preji pekny den... :)

No nic... Tak my taky teda...:)

Vážně se těším, až jednou někdo příjde, řekne, že to děláme blbě a krom toho nám i UKÁŽE jak že se to má dělat "pořádně". Třeba se někdy dočkám. :roll:

Jsem se snazil aby moje kritika byla co nejvic vecna! Rozhodne jsem nerekl: "Jsem profi GRAFIK a co jste udelali je sracka!" :)))))) jak si to raven spatne prebral... naopak jsem se to snazil hodnotit konstruktivne... a je fakt ze rad poradim... jak jsem rekl rad bych i pomohl ale ted to proste asi nepujde coz me mrzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. DTP respektive grafika me celkem zivi ale ten casopis po graficke strance vypada desne!!!! :)))))))))

Co si mam predstavit pod pojmem "DTP...respektive grafika me celkem zivi.."Kdo se zivi grafikou by mel byt na urovni..neboli profi..neco na kolene cloveka moc neuzivi..Jak jsem jiz napsal, kritiku beru, ale tvoje kritika v sobe nenese zadna "pozitiva" = know how..kluci, tudy cesta nevede..zkuste to takto..

Komentaře k textum, ktere to tak trosku zachraňuji..no..to jsi neuhodil hrebicek na hlavicku..Za vse mluvi spoluprace na urovni s redakci DOUPETE..

Navic ustepacne poznamky na mou adresu se mi take moc neliby. To uz moc neberu.. Zvlast od cloveka, ktery skryva za kritiku neco docela jineho.

Jak jiz napsal gemi, radi prijmeme jakoukoliv radu, at uz lepsi ci horsi a zvazime, ci bude mit pro PSPgamer nejakou hodnotu. Precti si topic do ktereho pises..jsou tam nazory spousty uzivatelu, kteri pisi svuj nazor a ne ze se navazi do lidi, kteri na PSPgamerovi delaji. Z jejich kritiky cerpame..Z tveho prispevku si toho bohuzel moc nepobereme..

Jeste bych Ti doporucil kurz diplomacie, ktery by se u Tebe urcite neztratil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je celý problém. Nikdo totiž nemá dost času, proto jsou věci takové, jaké jsou. Samozřejmě, že se snažíme dělat maximum pro vylepšení magazínu, ale tohle bylo zatím první číslo, na kterém Rav3n pracoval, takže mouchy se teprve budou vychytávat. Opět jsme ale u nedostatku času, takže než popisování, co je špatně, by nám mnohem více pomohla spolupráce lidí, kteří umí a kteří by měli čas na víc, než jen na příspěvek typu "je to dobré, ale mohlo by to být mnohem lepší". Dělat časák je opravdu hodně náročné a protože jsme jen fandové, kteří pro něj obětují svůj volný čas (a toho není nikdy dost), jen aby dali ostatním to, za co by jinak museli platit, je těžké udělat všechno perfektně hned na poprvé. Pokud bys dokázal nejen klást slova, ale taky přijít s nápadem, či pomocnou rukou, určitě by se úroveň časopisu ještě zvýšila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy bude zase nové šíslo jak sem zjistil psp planet to dal na hřebíček.
Taky by mě zajímalo kdy bude, btw. jseš jeden z mála kterej si na PSP Planet vůbec vzpoměl proto taky už nebyl smysl to dál dělat když to četlo pár lidí a po přečtení už na něj zase zapoměli.......

Prozatim se redakce shodla na multi císle..Vzhledem k problemum, at uz existencnim ci zdravotnim, ktere nas provazi jsme museli zavrhnout vanocni special. Ale neplacte, vse se objevi v nadchazejicim PSPgamerovi. Horlive na nem pracuje vetsina redakce.."grafik se prozatim flaka..." Myslim, ze je o co stat. Spoustu masarek jsme vychytaly..par opet pribylo..tiskarsti sotci kmitaji jak vztekli a mi se tesime na Vase ohlasy, pripominky..prani a stiznosti..prosim jen o nuanci a gracii..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se snazil aby moje kritika byla co nejvic vecna! Rozhodne jsem nerekl: "Jsem profi GRAFIK a co jste udelali je sracka!" :)))))) jak si to raven spatne prebral... naopak jsem se to snazil hodnotit konstruktivne...

V pořádku, já to tak beru.

a je fakt ze rad poradim... jak jsem rekl rad bych i pomohl ale ted to proste asi nepujde coz me mrzi :(

Problém s nedostatkem času máme bohužel všichni. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. DTP respektive grafika me celkem zivi ale ten casopis po graficke strance vypada desne!!!! :)))))))))

Co si mam predstavit pod pojmem "DTP...respektive grafika me celkem zivi.."Kdo se zivi grafikou by mel byt na urovni..neboli profi..neco na kolene cloveka moc neuzivi..Jak jsem jiz napsal, kritiku beru, ale tvoje kritika v sobe nenese zadna "pozitiva" = know how..kluci, tudy cesta nevede..zkuste to takto..

Komentaře k textum, ktere to tak trosku zachraňuji..no..to jsi neuhodil hrebicek na hlavicku..Za vse mluvi spoluprace na urovni s redakci DOUPETE..

Navic ustepacne poznamky na mou adresu se mi take moc neliby. To uz moc neberu.. Zvlast od cloveka, ktery skryva za kritiku neco docela jineho.

Jak jiz napsal gemi, radi prijmeme jakoukoliv radu, at uz lepsi ci horsi a zvazime, ci bude mit pro PSPgamer nejakou hodnotu. Precti si topic do ktereho pises..jsou tam nazory spousty uzivatelu, kteri pisi svuj nazor a ne ze se navazi do lidi, kteri na PSPgamerovi delaji. Z jejich kritiky cerpame..Z tveho prispevku si toho bohuzel moc nepobereme..

Jeste bych Ti doporucil kurz diplomacie, ktery by se u Tebe urcite neztratil..

Ravene pod pojmem DTP respektiva grafika me celkem zivi si predstav to ze se tim proste zivim... chtel jsem jen napsat nazor... a myslim ze jsem jen neplival, ale napsal primo veci, ktere se mi nelibily a ktere by sly vylepsit... chapu ze s nedostatkem casu se nektere veci nezadari jak by si clovek pral... Ja bych si to predstavoval proste vic casopisove... mohl bych dat i do kupy nejaky feedback kdybyste meli zajem... ale pro me je to jen o uprave... pro tyhle ucely je to celkem dostacujici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se snazil aby moje kritika byla co nejvic vecna! Rozhodne jsem nerekl: "Jsem profi GRAFIK a co jste udelali je sracka!" :)))))) jak si to raven spatne prebral... naopak jsem se to snazil hodnotit konstruktivne...

V pořádku, já to tak beru.

a je fakt ze rad poradim... jak jsem rekl rad bych i pomohl ale ted to proste asi nepujde coz me mrzi :(

Problém s nedostatkem času máme bohužel všichni. :roll:

Jsem rad ze aspon ty to beres s rozumem. Nevim jak moc bych dokazal pomoci ale rozhodne nejsem proti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ravene pod pojmem DTP respektiva grafika me celkem zivi si predstav to ze se tim proste zivim... chtel jsem jen napsat nazor... a myslim ze jsem jen neplival, ale napsal primo veci, ktere se mi nelibily a ktere by sly vylepsit... chapu ze s nedostatkem casu se nektere veci nezadari jak by si clovek pral... Ja bych si to predstavoval proste vic casopisove... mohl bych dat i do kupy nejaky feedback kdybyste meli zajem... ale pro me je to jen o uprave... pro tyhle ucely je to celkem dostacujici...

Pokud se nepletu tak v prvním příspěvku jsi shrnul svuj pohled na věc potažmo PSPgamer do škatulky "děsné"..."Teď píšeš:...pro me je to jen o uprave..."Pochopil jsem Tě protentokrát zprávně? Papírovou formou se opravdu ubírat nemůžeme a ani nechceme. Již z historie vyvyjení se PSPgameru a potažmo PSPmagové scény vůbec jsme se z ledasčeho poučili..Dosavadní forma PSPgamera se ukázala jako účelově nejlepší a po grafické stránce i hezká (podtrženo mnoha názory)..špatně zvolená cesta formátování textu nijak nesnižuje vysokou kvalitu redaktorů..rozhodně bych si nedovolil tvrdit, že napsané texty jen něco zachraňují. Opět se vracím k tomu, že tvým oborem je DTP grafik..To znamená, že korektuře textu a lingvistice se asi profesionálně nevěnuješ. Proto pominu to co jsi o našich redaktorech napsal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu