Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS3 k internetu


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 223
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Tak mam ps3 80 gb a zatím jenom ptoblémy...

Nejde se mi připojit skoro nikam. Normálně jsem zkoušel WiFi i LAN a dycky to de jen jako internet browser. Když dám třeba PSN tak se chci zaregistrovat a je tam jen Please wait... a třeba půl hodiny. Folding Home se zase v pohodě nainstaloval a aktualizoval. Tak nevíte co s tím? Ani udpate nejde... vždycky jen checking... a nic! :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam ps3 80 gb a zatím jenom ptoblémy...

Nejde se mi připojit skoro nikam. Normálně jsem zkoušel WiFi i LAN a dycky to de jen jako internet browser. Když dám třeba PSN tak se chci zaregistrovat a je tam jen Please wait... a třeba půl hodiny. Folding Home se zase v pohodě nainstaloval a aktualizoval. Tak nevíte co s tím? Ani udpate nejde... vždycky jen checking... a nic! :cry:

Mno, tak jde vidět, že bud Sony zanedbala 80 Gb verzi nebo jsi zanedbal něco ty, k druhému bodu to bude více sedět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj kdyz jsem se porve pripojoval k netu,boha to neslo delal jsem to presne podle vyse zmineneho navodu.Pak jsem prisel ale na to ze se musi restartovat modem.Jestli dovolite maly navod 1.odpojit kabel z pocitace 2.pripojit do PS3 3.restartovat modem (cca 1min. vypnout s elektriky)4.zapnout do elek.5. nastavit presne podle vyse zmineneho navodu. Behem chvilky to mate. Bohuzel to musite udelat pokazdy kdyz se chcete pripojit at na PC nebo na PS3. Snad to nekomu pomuze ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kdyz jsem se porve pripojoval k netu,boha to neslo delal jsem to presne podle vyse zmineneho navodu.Pak jsem prisel ale na to ze se musi restartovat modem.Jestli dovolite maly navod 1.odpojit kabel z pocitace 2.pripojit do PS3 3.restartovat modem (cca 1min. vypnout s elektriky)4.zapnout do elek.5. nastavit presne podle vyse zmineneho navodu. Behem chvilky to mate. Bohuzel to musite udelat pokazdy kdyz se chcete pripojit at na PC nebo na PS3. Snad to nekomu pomuze ahoj

To platí u UPC nebo u freeband přípojek, pokud ti to dělá ADSL modem je to na reklamaci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam UPC modem na servisnim stredisku mi rekli ze to jinak nejde stajnej zpusob pouzivaj i znami akorat z PC na notebook a obracene

Ale existuje mám to doma vytvořený asi takto, modem Mtorola od UPS>WAN port routeru Assus 1x LAN port do PC, 1xLAN port do PS a WiFi do PSP a nemusíš nic přepojovat fungují všechny mašiny současně. TOMU SE ŘÍKÁ DOMÁCÍ SÍŤ:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Čau lidi, potřeboval bych poradit s připojením k internetu. Mám CDMA modem a než koupím router, chci to vyzkoušet přez lan, ale nějak to nejde. Zkoušel jsem to podle návodu, zkoušel jsem zadávat i manuálně, ale furt nic. Nevim, jestli to mám zprávně povolené v PC, ale snad jo. Kabel normalně funguje i zobrazuje rychlost, ale konzole se k modemu nepřipojí. V čem by mohl být háček? :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi, potřeboval bych poradit s připojením k internetu. Mám CDMA modem a než koupím router, chci to vyzkoušet přez lan, ale nějak to nejde. Zkoušel jsem to podle návodu, zkoušel jsem zadávat i manuálně, ale furt nic. Nevim, jestli to mám zprávně povolené v PC, ale snad jo. Kabel normalně funguje i zobrazuje rychlost, ale konzole se k modemu nepřipojí. V čem by mohl být háček? :?:

Vůbec jsem z tvého zápisu nepochopil jak to máš zapojené, zkus to nějak přiblížit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawor tak na tohle spojení zapomeň time sloty v GSM síti sse nehodí pro hraní, co se týká přístupu na NET prohlížeč by chodit mohl. Problém je v tom že pokud na PC nespustíš DHCP server nemá ti co přidělit IP adresu, musel by jsi nastavit napevno dvě IP PC>PS3 vyplnit že pro PS3 je výchozí brána IP PC a DNS bys musel dát svojí veřejnou IP tu co dostane síťový most mezi PC a CDMA modemem. na tomto síťovém mostu musíš povolit sdílení internetu pro ostatní počítače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě ani tak nejde o hraní, na to má CDMA fakt pomalou odezvu. Spíš o dema, takže stahování. A myslíš že s routrem to bude jednodušší? Mám vyhlédlý Asus WL 500g za dobrou cenu s firwarem pro CDMA. Mám ho vzít? Bohužel u nás jiná možnost připojení není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě ani tak nejde o hraní, na to má CDMA fakt pomalou odezvu. Spíš o dema, takže stahování. A myslíš že s routrem to bude jednodušší? Mám vyhlédlý Asus WL 500g za dobrou cenu s firwarem pro CDMA. Mám ho vzít? Bohužel u nás jiná možnost připojení není.

Mám doma 500deluxe a už tento stařeček měl podporu FW pro CDMA modemy s tím by ti to šlapat mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
a kdyz si budu chtit dat neto pska tak si to musim udelat sam nebo mi to udela nekdo kdo obstarava net

Předpokládám že se ptáš jestli ti dá poskytovatel NET do PS3, za darmo určitě NE, pokud vůbec bude mít technika co bude ochoten to udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ahoj,snazim se o zapojeni internetu do ps3....

zapojuju bez routeru..ethernet kabel kterym mam v pc dam do ps3----delam vse podle navodu ale pak se mi napise----AN ETHERNET CABLE IS NOT CONNECTED---pritom ho mam zapojenej je nejaka rada proc pise ze neni zapojenej a je pritom v tom..diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Taky bych rad poprosil o radu jak pripojit ps3 na net. Ja pouzivam wifi, ale zatim zadny router nebo neco podobneho nemam napr. pripojeni 2. compu. Muze mi tedy prosim nekdo dat radu /pro lamu/ jak pripojeni zprovoznit? pripadne tip prave na ten router nebo co potrebuju? Diky predem Nessi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu