Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS3 k internetu


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 223
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ahoj Lidi.

potreboval bych nutne od vas zkusenejsich poradit z problemem ohledne pripojeni..

mam mini nootebuk a mobilni pripojeni od O2 v podobe flešky..

stahnul jsem si aplikaci Connectify running a zkousel jsem se spojit s ps3 a nic..nevim si rady a rad bych si zahral po netu a nevim jak to mam udelat..

prosim vas moc o radu,navod a pomoc.

mozna ze je to tu nekde vysvetlene ale nenasel jsem to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Lidi.<br>potreboval bych nutne od vas zkusenejsich poradit z problemem ohledne pripojeni..<br>mam mini nootebuk a mobilni pripojeni od O2 v podobe flešky..<br>stahnul jsem si aplikaci Connectify running a zkousel jsem se spojit s ps3 a nic..nevim si rady a rad bych si zahral po netu a nevim jak to mam udelat..<br>prosim vas moc o radu,navod a pomoc.<br>mozna ze je to tu nekde vysvetlene ale nenasel jsem to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Lidi.

potreboval bych nutne od vas zkusenejsich poradit z problemem ohledne pripojeni..

mam mini nootebuk a mobilni pripojeni od O2 v podobe flešky..

stahnul jsem si aplikaci Connectify running a zkousel jsem se spojit s ps3 a nic..nevim si rady a rad bych si zahral po netu a nevim jak to mam udelat..

prosim vas moc o radu,navod a pomoc.

mozna ze je to tu nekde vysvetlene ale nenasel jsem to

Odpoveď nájdeš o riadok vyššie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám dotaz prošel jsem všechny návody a tady se mi zdál nejlepší. Ale internet připojen pořádk ps3 není.

Chci se zeptat jestli problém možná není u routeru nebo kabelu.

Já mám modem a kabel, který jsem používal u O2TV. Modem je Zyxel Prestige 600HW-T3. Dle dostupných info na netu jsem zjistil, že má router. Co se týče kabelu dočetl jsem se že se má jednat o typ ethernetový kabel typu CAT5. Dal jsem ho do vyhledávače ať vím jak vypadá a dle dostupných obrázků je to on.

DOKÁŽETE MI NĚKDO PORADIT? DOOPRAVDY UŽ NEVÍM V ČEM KDE JE PROBLÉM?

kdokoliv jakoliv dokážete pomoct napište na neuman@ali21.cz

předem děkuji všem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj,

mám problém s wifi připojením k PS3. Wifi domácí síť funguje v pořádku, notebook i telefony ji vidí a připojí se k ní. PS3 tu síť vidí, vytvořim připojení a funguje to. Po 10 minutách to spadne, na všech ostatních přístrojích stále funkční. PS3 poté už ani wifi síť nevidí. Po restartu PS3 je to stejné, 10 minut a pak se to odpojí a nenajde se to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lantos: mam uplne stejny problem akorat ze me to spadne po par se♥♥♥♥♥ch pak musim ps3 restartovat aby wifi opet nasla ale opet jen par sekund a konec

:cry:

Tak tomu to hovorím cenzúra ako vyšitá z učebnice. Škoda že skript nerozlišuje či dané slovo je sprosté alebo nie. :cheesygrin:

Lantos: skúšal si pripojiť iba samotnú konzolu na wifi sieť? Všetko ostané vypni a ponechaj iba konzolu. Avšak skôr to vidím ako problém s wifinou v ps3. Ako vytváraš pripojenie do siete v ps3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lantos: mam uplne stejny problem akorat ze me to spadne po par se♥♥♥♥♥ch pak musim ps3 restartovat aby wifi opet nasla ale opet jen par sekund a konec :cry:

Nerad to řikám, ale už jsem taky na těch 10 sekundách. A vůbec nemám tušení čím to může být. Asi to vyhodim z okna, pak bude po starostech. Je úplně jedno jestli to nastavím automaticky nebo manuálně. Vypnu, zapnu povolení pro media server...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja resetoval modem i nastavoval komplet celou wifi znova (zabezpecenou i free), nastaveni v PS3 automat nebo komplet manualne a stejne jsem problem neporesil. Divny je ze druha PS3 se k wifi pripoji uplne bez problemu :-( ale u te druhe se proste wifi v PS3 po tech 10 vterinach uplne blokne a teprve az po restartu PS3 najde opet wifi signal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdarec .. hele plánuju si koupit PS3 a budu to chtít určo připojit k netu ale chci se zeptat jestli když mám internet od UPC 10mb/s připojenej k UPC modemu a k internetu se připojuju normal přes Internetovej kabel a ten kabel co se připojuje do modemu jak napojuje tu UPC síť, jestli se pude dát namontovat to toho routeru co tu ukazuje uplně na začátku a jestli k němu budu potřebovat tu externí dvoukanálovou Zyxel ZyAIR AG-220 wiFi kartu a nebo jestli stačí koupit jenom ten router D-Link DI-524 a jestli to pak normal připojim to PS3 k netu přes ten router a nebo budeme muset nahlašovat u UPC že přecházíme z kabelového připojení na bezdrátové ? (máme notebook a používáme kabel ale s tim PS3 budeme chtít bezdrátový net abysme nemuseli pořád přehazovat internetovej kabel ... ale budu potřebovat nějakej ten kód ne ... na to připojení k bezdrátové íti ale ten já nevim tak jestli se pak pude dát zjistit nějak) ... sem v tomhle uplná lama díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
kdyz dam scan tak mi to napíše The access poin was not detected. ale wi-fi doma máme to mam udelat??

Zkusit na wifi routeru nastavit jiný kanál. Případně zrušit zabezpečení a otestovat zda najde PS3 nějakou wifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. Doma je internet od 02 s wifi modemem Huawei HG520i. Zjistil jsem, že jestliže je puštěný počítač, router a pustím si k tomu PS3, přihlásím se - wifi připojení na PS3 mi v pohodě funguje, můžu jít třeba do PSN, jít hrát online, cokoliv. Jakmile ale běží pouze router (a ten počítač je vypnutý), já tu PS3 k netu nepřipojím.

V domnění, že se to nějak nešikovně spojilo a výsledkem je fakt, že pokud si chci na PS3 zahrát online, musím mít k tomu puštěné i pc, chtěl jsem na PS3 nastavit nové bezdrátové připojení. Takže - svítí router (počítač je vypnutý), já si pustím PS3 a z hlediska nastavení, vlastně udělám vše, co dělá např. tenhle člověk ve videu (od času 2:45)

... když pak dojdu k testu, „Obtain IP adress“ proběhne úspěšně, kdežto na dalším bodu, na „Internet Connection“ to ztroskotá. Nechápu proč. Zapomněl jsem říct - vzdálenost mezi krabičkou Huawei a PS3 je necelých 12 metrů. Když jsem v nastavení u položky „Select the acces point to be used“, tak je Signal Strength 95 - 100 %. Vyhledal jsem si, že má být v nastavení routeru zaškrtnuto „enable“. Nebyl jsem si jistý, jestli to tak máme, tak jsem se podíval - máme. Tím mi nějak docházejí možnosti, kde by mohl být problém a proto bych Vás chtěl poprosit o radu. Děkuji!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

ktery kabel z modemu mam teda natahnout do ps3? :-D promin ja jsem na takovy veci maslo...

EDIT: opravdu to nechapu, treba kdyz se segra chce pripojit na notebooku na net diky sitovymu kabelu tak musi bejt muj pc zaplej, nevim jestli tohle nejak stim souvisi. Kdyz vezmu z pc bilej kabel od modemu a zapojim ho do ps3 tak tam pasuje, ale nic se nerozsviti a kdyz to chci pak nastavit v Network Settings, tak nakonci pri testu mi to vzdycky u IP Adressy ukaze failed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dobrý den, mám modem od 02 Zyxel P-660Hn-TxA a nevím si rady s připojením k ps3. Předtím jsem měl internet od T-mobile tam stačilo zadat jen DNS servry a všechno fungovalo tak jak má. Když tam zadám teď DNS servry a dám test připojení tak to píše: The attempt to obtain an IP address timed out. Nevíte v čem by mohla byt chyba? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu