Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 - seznam majitelů


KapaCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 274
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Uživatel: wasek2611

Vlastním: říjen 2009

Model: Slim 120GB

Závada: zatim nic

Spokojenost: ..80%..

Pár vašich slov: Moc drahé hry..jde vidět jak vývojáři kecají (prej na pc jsou ceny vyskoké kvůly pirátství, tady je jaká výmluva ??)

Ty ses nejakej chytrej.. cena PS3 (vyvoj, technologie, vyrobni naklady) je dotovana z prodeje her. Nebo by sis rad koupil PS3 za 30 tisic a ted po shozeni cen treba za 15 tisic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uživatel: RadaR_cz

Vlastním: prosinec 2009

Model: 120GB Slim

Závada: mam ho chvilku tak doufam, ze nebude...

Spokojenost: ..od PS Store jsem cekal malinko vic... jinak spokojenost :)

Pár vašich slov: dlouho jsem zvazoval o koupil konzole a rikam na rovinu x360 mel moji naklonost na hodne dlouho dokonce jsem byl jeden cas na 100% presvedcen, ze si ho poridim... ale pak jsem se docetl, ze mrkvosoft "obslehl" CPU od Sony tak ps3 pro me jasna volba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ses nejakej chytrej.. cena PS3 (vyvoj, technologie, vyrobni naklady) je dotovana z prodeje her. Nebo by sis rad koupil PS3 za 30 tisic a ted po shozeni cen treba za 15 tisic?

blbost ...výrobní cena PS3 je max. 3-4 litry..na elektronice se nejvíc vydělává (v americe stojí ps3 5600 v přepočtu, i hry sou levnější, tak nevim, proč u nás to je tak nepoměrně drahý...)...Nevim co má společného EA s sony....prostředky z prodeje npř. FIFY jdou do EA a ne do Sony.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu