Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a jak je mas zadany?? ja mam pripojeni od UPC a automaticky mi to nacte adresugatewaye (routeru)

Všechno sem nacvakala manualne. Internet se hlasí v pořádku, jen browser se nespustí a hlásí : A DNS error has occurred (8041040F)

By mně zajímalo, co mi k tomuhle poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nejde. Bud to jede celý na automat nebo celý na čísla. Nikde nevidim, že by šlo změnit jen samotný DNS.

Neznám slovo nejde, navíc jak si s tebou píšu tak to taky zkoušíím ty holt budeš potřebovat manuál.cz Nemám čas někoho učit meny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Čau,hele chci si koupit tenhle router : http://www.netfox.cz/eshop/?cls=stoitem&stiid=41379

Jakej myslíte že s tim chytnu signál když mám pc na chatě (les atd :D),na modemu mam signal 60-70 % a jak je to s tim pripojenim???Neni s tim takovy srani jako z wifi klíčem??? Prosim odepište někdo at to kdyztak muzu objednat,dik. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,hele chci si koupit tenhle router : http://www.netfox.cz/eshop/?cls=stoitem&stiid=41379

Jakej myslíte že s tim chytnu signál když mám pc na chatě (les atd :D),na modemu mam signal 60-70 % a jak je to s tim pripojenim???Neni s tim takovy srani jako z wifi klíčem??? Prosim odepište někdo at to kdyztak muzu objednat,dik. :-)

no rozhodne to budes muset nastavit-neni to ze bys to zapojil a voila uz ses na netu,proste ti budes muset nastavit...a to s tim lesem-to jako chodis hrat s PSP do lesa kterej je pobliz tvoji chaty?Zalezi na tom jak vzdalenej by si od ty chaty byl ale stejne-stromy budou odrazet pakety takze slabej signal a navic je to dlink-myslim si ze to sou kramy,radsi bych sel do belkina nebo Edimaxu nebo tak:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak esli na ty chajde budes budto ve stejny mistnosti jako tenhle usb klic nebo te bude delit jedna zed tak dejme tomu...ja osobne davam prednost routerum-vetsinou maj vic moznosti,odnimatelny anteny ktery odmontujes zjo a das si tam silnejsi antenu a hlavne maj i vetsi zabezpeceni...snad ti odepise nekdo kdo tenhle klic vlastni-ja ho nemam a asi bych si ho ani nekoupil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mě to prostě nejde. Mám bezdrát.Píše mi to-A connection error has occurred.The attemp to obtain the IP address timed out. Poraďte prosím už si nevím rady.

to mi taky dela mam 80% signál...a napise mi to samy co tobe....ale kdyz se pripojim jinam tak to jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
dnes mam novy router a v poho pripojeni, ale se*e me, ze nejake pismenka to vubec neprecte a hazi to ty ruzny klikahaky ... je to nejaka oprava? :-)Dik

Nevim jestli se to vztahuje i na webbrowser ale mozna kdyz si das do PSP cestinu a font s diakritikou tak to normalka pude ale esli se ta cestina vztahuje jenom na XMB tak mas smulu....a nebo jeste muzes zkusit Links2 (sice desnej browser ale diakritiku ma :D) http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2006050004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu