Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele,já mám router zyxel s anténkou,heslo všechno mám vyplněno,ale píše mi to error,occured......

tam je vetsina problemu v tom ze na routeru mas spatne nastaveno....napr mas nastaveno z rounteru pevnou ip adresu takze ji v psp budes muset presne napsat...nebo mas DHCP ale pak by se melo psp klasika chytnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Cau, zkusil jsem doma dat ze jen tak ze srandy, jak radite a ejhle neco mi to naslo. Pritom wifi bych nerek ze mam.

Ale mam nekolik otazek:

Naslo mi to:

SSID: SauronNet.Berry

Security: WEP

Signal Strength: 25%

Kdyz pak dam ve WLAN Security Setting, tak tam mam na vyber:

None

WEP

WPA-PSK (TKIP)

WPA-PSK (AES)

No a kdyz kliknu na None, dale pak na "Easy", a pak se mi to nejak ulozi ale pri testu mi to vyhodi chybu, ze se nelze pripojit.

Presne toto:

A connection error has occurred.

A connection to the acces point could not be established.

Check the security settings for the network and try again.

No a kdyz kliknu na WEP to po me chce nejaky klic. A ten zjistim kde? Nebo je nejaky univerzalni nebo jak?

Takze jaky potrebuju mit aspon signal na pripojeni?

Poradte mi prosim jak to zprovoznit.

Mimochodem mam cfw 5.00M33-3

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, zkusil jsem doma dat ze jen tak ze srandy, jak radite a ejhle neco mi to naslo. Pritom wifi bych nerek ze mam.

Ale mam nekolik otazek:

Naslo mi to:

SSID: SauronNet.Berry

Security: WEP

Signal Strength: 25%

Kdyz pak dam ve WLAN Security Setting, tak tam mam na vyber:

None

WEP

WPA-PSK (TKIP)

WPA-PSK (AES)

No a kdyz kliknu na None, dale pak na "Easy", a pak se mi to nejak ulozi ale pri testu mi to vyhodi chybu, ze se nelze pripojit.

Presne toto:

A connection error has occurred.

A connection to the acces point could not be established.

Check the security settings for the network and try again.

No a kdyz kliknu na WEP to po me chce nejaky klic. A ten zjistim kde? Nebo je nejaky univerzalni nebo jak?

Takze jaky potrebuju mit aspon signal na pripojeni?

Poradte mi prosim jak to zprovoznit.

Mimochodem mam cfw 5.00M33-3

Diky moc

slabej signal kamo :( taky me to stve, mam zvenku 25% a nespustim to

wep ma klic, musis si ho zjistit jinak te nepusti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
cau mam problem mam PSP 3000 a pise mi to A connection error has occurred.A connection to the access point could not be established.Check the security setting for the network and try again.... a vse sem zadal dobre a Security je vypnutej poradte prosim

Dobre by bylo napsat co mas za router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda internet samozřejmě mám ... classic přes kabel.

Teď akorát dotaz: Co je to WiFi??? :bash:

Jestli newis tady jsem ti zkopiroval z wikipedie

WIFI:

Wi-Fi (nebo také Wi-fi, WiFi, Wifi, wifi) je standard pro lokální bezdrátové sítě (Wireless LAN, WLAN) a vychází ze specifikace IEEE 802.11. Název Wi-Fi je slovní hříčka vůči Hi-Fi (tzn. analogicky k high fidelity – vysoká věrnost), která by se dala chápat jako zkratka k wireless fidelity (bezdrátová věrnost), název však ve skutečnosti zkratkou není.[1]

jinak vic o tom mas tu :http://cs.wikipedia.org/wiki/Wifi

Chtel jsem se zeptat . Pri prohlizeni napr: www.seznam.cz se nezobrazuju hacky a stranka je divne pohazena nejde to nejakym zpusobem upravit (dostal jsem tedkom PSP). Předem dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak je potreba vedet ze na routeru mam zaple filtrovani MAC adres. Pokud o tom nic nevim tak se v tom radsi nevrtam. Pak se projdu s notasem po vetsim meste a mam temer vsude free net.

Zabezpeceni zadny nebo default nastaveni routeru/AP, pripadne slabe a navic WEP sifrovani, zadny MAC filtr, zadne skryti SSID... Ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já mám doma vlastní wifi router, který sice fakčí bez problémů s wifi kartou na noťasu ale

psp scan mi ho prostě nenajde - nevím čím to je, ale když dám scanovat, tak to nic nenajde.Zkoušel jsem to u kámoše a tam to šlo bez problémů.Jestli někdo máte nápad, tak napište.Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mám internetové připojení upc na pc+notebook+tiskarna a chtěl bych tento router ASUS WL-520gU chci se zeptat jestli mi to bude fungovat...Prosím nejakého odborníka nebo kdo tomu rozumí aby my poradil ...popřípadě nějaký doporučíl...odpověď mi pls pošlete na mail martinek.nem@seznam.cz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu