Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

ja si nemuzu pomoct ale uz asi tisickrat sem to zkousel a furt mi to pise "A connection error has occurred.The access point was not detected" uz newim co s tim

a nbo jeste "A conection error has occurred.The attempt to obtain the IP address timed out."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pripojujes se na svoje AP? Jsi blizko toho AP? Je tam DHCP server? Mas dobry signal? Zkus zadat IP manualne. Neni tam nejake zabezpeceni..

.. takovych moznosti, co to muze byt..

hm tak to zatim necham a zeptam se nejakeho profika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradi mi nekdo jak mam pripojit router s wifi k psp?zkousel sem to ale nejdriv musim neco udelat k moplu ale hzl nevim co a tak mi nekdo pls poradte na icq 384736420 plsplspls

Já jsem si teď nedávno kupoval wifi router, mám kabelové připojení; prostě sem zapojil z modemu kabel do zdířky WAN a pak sem dalším kabelem propojil s PC (zdířka LAN1). A už to fungovalo! :)

Samozřejmě jsem pak ještě nastavil router, zabezpečení a další ptákoviny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj pánové, pročetl jsem toto vlákno a mám jednu anomálii která tady nikde není zmíňená. Moje PSP mi píše chybu "Aa internal error has occurred (00000001" větu bych pochopil ale číslo tady nikde není psáno. Může se také jednat o malou sílu signálu? nebo je to chyba jiná.

A ještě jeden problém, PSP nenajde moje APčko /router/ na kterém nemám žádné zabezpečení.

prostě mi ho to vůbec nenajde. najde mi ho XBOX, najde mi ho noťas ale PSP ne. mám fw2.50

asi těžko poradit ale za zkoušku nic nedám ...

díky vám :?

portugal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu