Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

Ahoj, potreboval by som poradit s pripojenim na internet

Pri roznych nastaveniach ipadries, dns a pod.

Manual, aj automatiku a pod. vzdy som bol schopny z notebooku pingnut ip

adresu ktoru

dostala psp pridelenu, resp. ktoru som jej nastavil ja.

skusal som to na dvoch miestach.

1 s proxy, bolo nastavene

1 bez proxy, odstavil som ho.

Pouzivam wireless router Linksys WRT54GL-EU.

Pri pokuse o pripojenie na internet mi vypise chybu DNS error occurred

(80410414)

DNS som skusal adresy wifi routra, adsl routra, providera a nic.

moj FW je 3.03 OE-C

--------------------------------------------------------------------------

za pomoc dam vsetky moje pointy, prosim, moje icq:333-795-597

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jako vychozi branu (default gateway) si nastavil co do psp? dns by melo bejt ip routeru, stejne tak ta vychozi brana ... kdyz zapnes dhcp na routeru a nechas nastavit adresy automaticky, melo by si to liznout ty ip samo.

btw ten dns error to hodi az po spojeni s routerem? (vymena klice, prideleni ip od dhcp)

pises, ze z notebooku si pingnes na psp ... predpokladam, ze na tom notasi ti internet normalne funguje a si taky zapojenej pres router?

k veceru budu online na icq, tak se kdyztak ozvi. (148146170)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chcem sa len spytat tych co maju doma wifi a hraju po nete, ze ako im to chodi.

Co som tu cital ludi, ze sa im neda pripojit alebo to pada atd.

Ze ake maju s tym skusenosti ci uz s USA alebo EUR lebo podla navodu je to tusim rozdiel ked ma clovek USA verziu alebo EUR.

Dakujem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mám problém, při test connection mi to napíše : Internet connection Failed (úplně dole)

neví někdo čím to je:?: pls help me

To v@lda: nevidím důvod proč by to nemělo jít :)

EDIT: kvůli tomu vlastně nejde ani internet ani hry po netu, takže jsem v řiti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj lidi ..potreboval bych pomoct ,mozna uz to tady bylo ! Mam objednany http://www.supergamer.cz/wifi-klic-p-7097.html a tak se chci zeptat jestly to jde bezproblemu nastavit ?? diky predem za odpoved :)

pro toho kdo to umi, to neni problem ;)

Mám problém, při test connection mi to napíše : Internet connection Failed (úplně dole)

neví někdo čím to je:?: pls help me

To v@lda: nevidím důvod proč by to nemělo jít :)

EDIT: kvůli tomu vlastně nejde ani internet ani hry po netu, takže jsem v řiti

jejz, to muze bejt veci... mas spatne nastavenou DNS, bo branu, nebo dokonce mozna IP a co treba FW (firewall) ? Je tu takovych aspektu, neda se to jen tak rici, navic nevime zda mas klienta, bo router...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj máme tenhle modem foto1710.jpg

a mel by podporovat Wi-fi , ale sem uplny lajk a noob a nwim jak to mam nastavi jak nastvait ten modem aby se na nej dalo jit pripojit pres psp ani to psp , i kdyz to bych asi podle toho navodu zvlad jenom nevim jak ten modem pls pls neposilejte me hned do --> ( ( ) a pomozte mi dam za to PT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Heh udělám to přesně podle návodu a při testování to ukáže chybu:"A connection error has occured.A connection to the acces point could not be established.CHECK THE SECURITY SETTINGS FOR THE NETWORK AND TRY AGAIN."

Přitom síla signálu je téměř stoprocentní a WEP key sem kontroloval je správně...Nevíte si někdo rady?nemůže být chyba v routeru? DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj máme tenhle modem foto1710.jpg

a mel by podporovat Wi-fi , ale sem uplny lajk a noob a nwim jak to mam nastavi jak nastvait ten modem aby se na nej dalo jit pripojit pres psp ani to psp , i kdyz to bych asi podle toho navodu zvlad jenom nevim jak ten modem pls pls neposilejte me hned do --> ( ( ) a pomozte mi dam za to PT

Ten modem má v továrním nastavení vyplé zabezpečení a mělo by ti stačit vyhledat dostupné WiFi sítě. Buď to bude default nebo ZyXel, načte se ti Ip adresa buď 10.0.0.1 (modem O2) nebo 192.168.1.33. Otestuj si připojení, pokud bude succes, zapni prohlížeč a jako adresu vyplň 10.0.0.138 (O2) or 192.168.1.1, to je výchozí brána (default gateway). Zadej přístupové údaje - login:admin psw:1234 nebo co máš v návodu k modemu. Pokud se ti poddaří dostat aspoň na tu stránku je lepší se zalogovat do modemu pomocí PC. Tam zajdi do položky WLAN a nastav si zabezpečení, minimální základ je použít tabulku povolených MAC adres. Nicméně doporučuji si pohrát s šifrováním a podívat se na NET porovnat co umí PSP a nastavit nejnovější prvky zabezpečení WPA-PSK. Prostě metoda pokus omyl. Modem má přehledné webové rozhraní, než začneš pokusničit, proveď backup modemu ať nemusíš všechno nastavovat znova. Funkční konfiguraci pak můžeš sejfnout a v případě že ti nějakej jouda z O2, poradí resetovat modem do defaultu. Až ti utrhnou ADSLko v klidu nahraješ zpátky.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mám dotaz.. Vše jsem dělal podle návodu ale pak mi to napsalo u optaining IP address: A connection error has occurred. time attempt to obtain the IP address timed out

Hej to me delalo taky a vyresil jsem to takze jsem restartoval modem(proste sem tuzkou zmackl to maly rest.tlacitko na routeru a bylo spraveno,router ted funguje normalne jak ma :wohow: :wohow: :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu