Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak si doma mám zřídit WiFi? Nějakej nejlepší a nejrýchlejší způsob. Zároveň nejlevnější :-)

nejrychlejsi a nejlevnejsi, resp. nejlepsi pomer Cena X Vykon nabizi D-Link DI-524, ted ho maji v alzasoftu za akcni cenu.. cca 1000Kc a vse slape ok, ted jsem donastavil konfiguraci s Tomx99, ktery tento router ma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejrychlejsi a nejlevnejsi, resp. nejlepsi pomer Cena X Vykon nabizi D-Link DI-524, ted ho maji v alzasoftu za akcni cenu.. cca 1000Kc a vse slape ok, ted jsem donastavil konfiguraci s Tomx99, ktery tento router ma :)

Já teda internet samozřejmě mám ... classic přes kabel.

Teď akorát dotaz: Co je to WiFi??? :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my mame taky v panelaku vedenej NET káblem. a poridil sem si A-link usb wifi klic a ted mam problem. pise obtaining IP address a pak timed out :( nevedel by nekdo co s tim pls ? stahnul sem si nakej driver - ZDWlan ...prosim,poradte :( dyztak i na icq: 342-415-451

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný. Ale pokud bydlím v paneláku, kde WiFi není a máme zavedenej net kabelem ... jak si mám to WiFi pořídit?

jo tak můj kámoš má taky modem a pořídil si wifi router-kup si wi fi router a ten pak napojíš na svůj kabelovej modem přes síťovej kabel-akorát nevim esli nemusíš kontaktovat svýho poskytovatele internetu že máš wifi ale asi ne...a rozhodně si ho pak zabezpeč nějakym klíčem..pokuď bydlíš v Prate 15 poblíž Hostivaře tak si ho nezabezpečuj..:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to iste aj na slim a ak mam wi fi kluc? lebo sa uz s tym serem dlho

pokud se budeš připojovat na AP u kterýho znáš wifi klíč(WEP nebo WPA)tak se normálně připojíš,akorát mám pocit že WEP občas blbne:Da navíc WPA je lepší než WEP-wep je kolikrát lehčí cracknout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

IMG_3019.jpg

:arrow: 8.Do WEP key napiste klic ktery ste obdrzeli od spravce site a vsechny znaky napiste do psp(muj klic obsahuje 26znaku)

Nedoporučuju používat zabezpečení WEP!

Dá se velmi snadno prolomit - tzn. i někdo kdo skoro neumí hackovat se vám může dostat do sítě a používat vaše připojení nebo způsobit škody ve vaší síti.

I dlouhý klíč WEP nepomůže, je to prostě nanic, jak síť bez zabezpečení.

Systém WPA by měl tohle řešit, takže pokud možno používejte WPA!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis si ho nastavit,na PC,kdyz instalujes routr.....

moment,packa vlevo je dole aje to infra?co je to za blbost?jak to,ja myslel,ze dole je to vyply...a de pres nej neco posilat?treba obrázky do founa?

Ano,WiFi je vypnute....

tady program na posilani pres infra-mobil->PSP a PSP->mobil: http://dl.qj.net/PspIrDA_0.0.2-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/12932/catid/151:D8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna my se mnelo nastavit neco v modemu a ne v psp ,protoze psp mi najde signal ale hned to napise:::::A connection error has occurred.A connection to the access point could not be established.Check the security settings for the network and try again.:!:Nevim co stim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu