Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký monitor k PS3


R4don

Otázka

Je nejaky zpusob jak prozovat PlayStation 3 s monitorem s VGA nebo DVI konektorem? Zahlid jsem v jednom topicu sice KRABICI, ktera slouzi jako redukce, ale bohuzel za "redukci" odmitam zaplatit bezmala 5k. To je fakticky prilis.. kdyz uz ma clovek v planu vyuzivat normalni monitor, tak jen za toho prece nemohou chtit jako za novou televizi.

To je jedna z veci, ktere me stvou na PS3, ja vim, ze konzole patri k telce, ale sony takto prichazi o zakazniky, co prechazeji z pc platformy. Mikrosoft tohle podporuje u X360 a prodava vlastni redukci, ktera se s cenou pohybuje nekde kolem 800,-Kč maximalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Cau....mam dotaz...jakej LCD monitor by byl lepsi na hrani xboxu/ps3 nebo jaky by jste mi doporucili

Zatim mam sve dva fafority:http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140000000000HD4

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55040

Dekuji za kazdou ranu a odpoved....

Muzete sem davat i vase monitory ktere by jsme mi doporucili...

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, chtěl bych si připojit monitor ke své konzoli přes HDMI. Uhlopříčku bych si představoval 22 palců, rozlišení alespoň 1680*1050. Cena tak do 7 k. Poradili byste mi nějaké dobré?

Už sem samozřejmě koukal po obchodech a zamlouvají se mi tyto.

1) Je to HP a o těch toho moc nevím co se týče monitorů, ale parametry se mi zdají dobré, má USB a dá se přidělat na stěnu což se mi hodí.

http://www.alza.cz/lcd-panel-hp-pavilion-w2228h-d101654.htm

2) Tento mi připadá taky dobrý, všechno ok a ještě má tuner.

http://www.alza.cz/lcd-displej-s-tv-tunerem-lg-flatron-m228wd-bz-d84555.htm

Do kterého byste šli Vy?grin.gif

Nebo mi poraďte nějaké jiné. Mám rád Samsungy, ale do sedmi tisíc sem nenašel žádné se vstupem HDMI. Díky za vaše názory;)

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau..taky bych se rad zeptal chci si koupit LCD monitor k ps3 presne tenhle:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55040

Ale koukal jsem ze to ma maximalni rozliseni : 1920 x 1200,i podporuje HDCP ale kdyz se kouknu jestli to podporuje 1080p nebo 1080i tak ani jedno....

Co to pro me presne znamena?

Dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau..taky bych se rad zeptal chci si koupit LCD monitor k ps3 presne tenhle:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55040

Ale koukal jsem ze to ma maximalni rozliseni : 1920 x 1200,i podporuje HDCP ale kdyz se kouknu jestli to podporuje 1080p nebo 1080i tak ani jedno....

Co to pro me presne znamena?

Dik za rady

1080p.gif

Stejně být tebou jdu do tohoto http://www.czechcomputer.cz/fulltext.jsp?ktgo=Monitory%2FTV%5CLCD%5C24&query=Samsung+SyncMaster+T240HD&type=stockitem

zas tak výrazný cenový rozdíl mezi nimi není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau..taky bych se rad zeptal chci si koupit LCD monitor k ps3 presne tenhle:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55040

Ale koukal jsem ze to ma maximalni rozliseni : 1920 x 1200,i podporuje HDCP ale kdyz se kouknu jestli to podporuje 1080p nebo 1080i tak ani jedno....

Co to pro me presne znamena?

Dik za rady

Je tam uvedeno maximalni rozliseni (1920x1200 coz je 1080p, ale s pomerem stran obrazu 16:10).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Proc HP, proc ne Samsung/LG/Sony a dalsi? Protoze mas HP? Podle tvoji odpovedi bych to tak hadal...

Hanz: Myslim si ze je docela jedno jakej koupis, ani jednim neudelas chybu. ;)

Videls srovnani jinejch displayu a techhle od HP treba v obchode ? A vis proc jsou 2x drazsi nez normalni 22 jky....asi ne..mam HP a FS a ten HP je 100x lepsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Videls srovnani jinejch displayu a techhle od HP treba v obchode ? A vis proc jsou 2x drazsi nez normalni 22 jky....asi ne..mam HP a FS a ten HP je 100x lepsi..

Vedle sebe jsem je videl, nic nenasvedcovalo tomu, ze by byl jak ty rikas 100x lepsi (2x drazsi snad taky nejsou). Proto jsem koupil Samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mysli si co chces vedel klasikych Samsungu a LG tenhle uplne svitil...mel hezky barvy atd...chapu nekdo nechce utracet..

Ty si asi myslis ze mas neco lepsiho jen kvuli tomu ze to bylo drazsi? V tom pripade si ten hezci obraz jen vnucujes. Samsung ma s vyrobou LCD panelu dlouholety zkusenosti, myslis si ze v dnesni dobe v necem zaostava? Kdovi co jsi to videl, kdyz rikas ze HP oproti ostatnim jen svitil. Urcite je tu hodne majitelu Samsungu ktery potvrdej, ze Samsung ma opravdu vysokou svitivost. To ze ty jsi videl nejakyho vysvicenyho chudaka o nicem nesvedci :D. Vim, ty ses hrdej na to ze jsi za to dal vic penez nez ostatni xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty si asi myslis ze mas neco lepsiho jen kvuli tomu ze to bylo drazsi? V tom pripade si ten hezci obraz jen vnucujes. Samsung ma s vyrobou LCD panelu dlouholety zkusenosti, myslis si ze v dnesni dobe v necem zaostava? Kdovi co jsi to videl, kdyz rikas ze HP oproti ostatnim jen svitil. Urcite je tu hodne majitelu Samsungu ktery potvrdej, ze Samsung ma opravdu vysokou svitivost. To ze ty jsi videl nejakyho vysvicenyho chudaka o nicem nesvedci :D. Vim, ty ses hrdej na to ze jsi za to dal vic penez nez ostatni xD.

Jzisi k mi ten Samsung furt necpi vim co sem videl v tom shopu a proc sem koupil HP a ne Samsung...jasny kdovi co sem videl k si nech svuj Samsung a nech me ostatnim poradit at si vemou HP...nejsem hrdej ze sem dal vic penez nez ostatni spis vypadas trochu jako ze mas nakej mindrak..ale proc by ted ty novy od HP stali klidne okolo 13 tisic...kdyby nebyli dobry jak jsou tak je nikdo nekupuje za tu cenu...uz koncim..proste si nech Samsung a kdyz nekomu radim HP k se z toho nepo...taky nikomu nekecam do toho kdyz doporucujou neco jinyho nez ja...

marek_2080: Nebud hned tak dotcenej :D. Kdyz ted stojej jak ty rikas 22" LCD 13k, tak ti prijde normalni priplacet za neco, kde treba ani neuvidis rozdil misto toho aby sis koupil za ty penize neco vetsiho, porad ale dost kvalitniho? Samsung nikomu necpu, spis mi prijde ze ty cpes ostatnim svuj HP, viz "nene....jedine HP W2208h....ja mam w2207h a je to skvelej display...."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

článek z roku 2006 v době vydání této TV

Kvalitu nám zjistí kvalitní příjem ve spojení s kvalitní CRT TV.

OSOBNĚ bych šel do kvalitní CRT! LCD a plasmě bych se zatím přes jejich zlepšení vyhnul.

Zeptejte se proč v obchodě do ruzných LCD a Plasma TV pouštějí ruzný signál. Je to především pro zmatení zákazníku. Pokud chcete porovnat skutečně kvalitu obrazu musejí mít TV stejný zdroj signálu a program. Vždy v obchodě trvejte na televizním signálu a ne na optimalizovaných DVD ... která vypadají na LCD či plasmách naprosto dokonale. Budete se divit jaky obraz (predevším na obrysech a hranách) uvidíte po připojení na analogový či digitální TV signál a nejlépe třeba při sportovním přenosu. LCDčka mají znamý problém s barevným podaním a především s černou barvou. Černá barva je pro ně zatím technologicky neřešitelná tak mame místo ní tmavě šedou. Další problém přináší interpolace rozlišení PAL na rozlišení obrazovky a to ať LCD nebo plasmy.

Edit corvette ty si to taky přečti ať příště víš jak porovnat řádně obraz

jinak 82 je už slušná uhlopříčka a osobně mám PS3 na Samsungu HD ready - nestěžuji si

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je tam uvedeno maximalni rozliseni (1920x1200 coz je 1080p, ale s pomerem stran obrazu 16:10).

A to pls znamena co?

Ja jsem dal porovnat s jinym monitorem a u toho monitoru co jsem psal samsung t240 to napsalo ze to nepodporuje 1080p..tak nevim jestli to je full HD nebo s toho nedostanu maximum kdyz to pripojim k xboxu 360 nebo k ps3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A to pls znamena co?

Ja jsem dal porovnat s jinym monitorem a u toho monitoru co jsem psal samsung t240 to napsalo ze to nepodporuje 1080p..tak nevim jestli to je full HD nebo s toho nedostanu maximum kdyz to pripojim k xboxu 360 nebo k ps3...

Znamena to ze nema pravdu docela. 1080p cili full HD je 1920x1080 to 1080 tam neni nahodou (je to pocet radku) p/i urcuje jestli je obraz prokladany (i) nebo ne (p) (prokladani = stridani pulsnimku tzn. v podstate se stridave zobrazuji jen sude a v dalsim snimku liche radky). PC karty dneska nepouzivaji prokladany obraz, pouziva ho televizni vysilani, DVD atp. HD rozliseni 1080/720 jsou 16:9 - dobre na filmy, ale spatne na praci. Proto maji monitory 16:10 a ekvlivalentni rozliseni pro full HD je 1920x1200. V momente kdy monitor zobrazi tohle a T240 to umi, tak zobrazi samozrejme i 1080p. Horsi je, ze zrovna tenhle monitor to sprasi tim, ze obraz roztahne. Nedaji se nastavit cerne pruhy. Tohle vetsine nevadi, ale ja z toho silim. Opravdu je hnus mit hry sice v krasnem rozliseni, ale znatelne deformovane. Jinak pokud ti to nevadi tak T240 samozrejme splni tvoje pozadavky.

EDIT: T240HD je jen o cca 1500 drazsi a ma repro, hromadu vstupu navic (vga, dvi, 2hdmi), analog/digi tuner, vystup na sluchatka. To se da vyuzit kdyz tahnes zvuk pres HDMI a potrebujes analog a hlavne umi 16:9 rezimy. Muzes si to libovolne prepinat jako na TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A to pls znamena co?

Ja jsem dal porovnat s jinym monitorem a u toho monitoru co jsem psal samsung t240 to napsalo ze to nepodporuje 1080p..tak nevim jestli to je full HD nebo s toho nedostanu maximum kdyz to pripojim k xboxu 360 nebo k ps3...

Jak rika Warp, pro tebe to znamena pri neroztazenym obrazu na hornim a dolnim okraji cerny pruhy.

Warp: Jasne, chtel jsem to rict co nejjednoduseji, proto jsem to tak napsal. Jinak nechce se mi verit, ze by se na tom Samsungu T240 nedal nastavit pomer stran, muj Samsung 225MW to totiz bez problemu zvlada. Kazdopadne ta deformace neni tak hrozna, jiste se na to da zvyknout, ale dobrej dojem to zrovna neudela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dik moc davam vam thanks...

Takze jestli to dobre chapu tak bych mel u T240 full HD ale dole a nahore cerny pruhy....a nevite kolik cm ma kazdej pruh pls? :)

Tady je srovnani obouch monitoru: http://www.czechcomputer.cz/product_compare.jsp?artno1=55040&artno2=56797&artno3=

Takze graficky a rozlisenim se nejak nelisi oba by meli dat full HD tech 1080p?

A jak sem koukal tak se lisi jen v kontrastu,repraky + nejaky ty vstupy navic a hlavne nastaveni tech stran jak u televize ze bych tam mohl mit ty pruhy kdybych chtel a taky ne...myslim u Samsung T240HD.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co byste rekli ze je lepsi.....32 palcova HD Ready Telka nebo 26 palcovej full HD televizni monitor oboji samsung..asi trochu zalezi na kazdym co preferuje ale tak...co byste chteli vy...cena je totiz stejna..

Zalezi na pouziti. Pokud nehodlas pouzivat monitor i k tomu k cemu je hlavne urcen tzn. k PC, tak TV a velikost uhlopricky udela mnohem vetsi zazitek i za cenu nizsiho rozliseni. Stejne by ses na to koukal z vetsi dalky a navic TV jde vzdy vyuzit jako TV :). Ale rozhodujici jsou i jine veci jako spotreba a velikost mistnosti. Jinak 26 a 32 palcu je sakra rozdil ve velikosti plochy :).

Takze jestli to dobre chapu tak bych mel u T240 full HD ale dole a nahore cerny pruhy....a nevite kolik cm ma kazdej pruh pls? :)

Takze graficky a rozlisenim se nejak nelisi oba by meli dat full HD tech 1080p?

A jak sem koukal tak se lisi jen v kontrastu,repraky + nejaky ty vstupy navic a hlavne nastaveni tech stran jak u televize ze bych tam mohl mit ty pruhy kdybych chtel a taky ne...myslim u Samsung T240HD.

Dik

Presne tak. Pruhy nebo roztazeni si navolis u 240HD dle libosti, OSD tohohle monitoru je je hodne podobne televizim samsungu, ne HD verze je o dost prostejsi a obraz roztahuje vzdy. Pruhy maji 60px kazdy tzn. odhadem 2cm. Graficky se nelisi oba umi 1080p, kontrast neres protoze je to stejne jen dynamicky kontrast (ubere to podsviceni ve tmavych scenach a neni to moc pouzitelne, spis si to stejne vypnes), display je u obou verzi hodne podobny a dost mozna stejny. HD verze ma krom veci co jsi vzpomenul hlavne analog/digi tuner s EPG, teletextem a dalkovym ovladanim!, kterym jde ovladat kompletni OSD. Je to proste komplet TV a za par stovek navic nabidne docela dost, ale pokud ti nevadi roztazeni obrazu a chces usetrit, je to na tobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar pánové,má někdo skušenosti s tímhle monitorem připojeným k ps3? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59745 Mám trošku zmatky v jedný věci a to na PS3 mám nastaveno rozlišení 1080p a hraju hru která má 720p,co leze ven?Jde mi o to když ho zapojim na monitor pomocí HDMI kabelu co mi bude zobrazovat monitor?(deformace,pruhy) Pokud to bude v režimu 1:1 což předpokládám , dopočítává PS3 rozlišení nebo to naopak dělá zobrazovč?Mometálně hraju na plazmě malé HD a tam samozřejmě neni problém za 1/je to tv a za 2/rozlišení.díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu