Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký monitor k PS3


R4don

Otázka

Je nejaky zpusob jak prozovat PlayStation 3 s monitorem s VGA nebo DVI konektorem? Zahlid jsem v jednom topicu sice KRABICI, ktera slouzi jako redukce, ale bohuzel za "redukci" odmitam zaplatit bezmala 5k. To je fakticky prilis.. kdyz uz ma clovek v planu vyuzivat normalni monitor, tak jen za toho prece nemohou chtit jako za novou televizi.

To je jedna z veci, ktere me stvou na PS3, ja vim, ze konzole patri k telce, ale sony takto prichazi o zakazniky, co prechazeji z pc platformy. Mikrosoft tohle podporuje u X360 a prodava vlastni redukci, ktera se s cenou pohybuje nekde kolem 800,-Kč maximalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

tak tady máš tři kousky,do jednoho z nich půjdu i já ,ale ještě nejsem rozhodutej každopádně chci 22" http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=61306

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=61333

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60407

a ještě ušetříš ....;-)

dokonalá výbava pro PS3:rozlišení 16:9---1920x1080, HDMI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdárec - to pořeším úplně jednoduše (jako já): mám PS3 obrazově spojeno s monitorem 22" (kabel HDMI---DVI) - monitor musí mít HDCP certifikaci, ale ten můj je v podstatě low-end a má to taky, jinak ti neprojde video signál do monitoru.Zvuk mám vedený tak,že jsem použil přibalený AV kabel (3 cinche žlutý,bílý, červený).Zvuk vedou bílý a červený (stereo levý a pravý kanál).Stačí pak koupit redukci (cinch bílý,červený a na druhé straně klasický malý jack).Do toho jacku pak normálně připojíš jakýkoliv repráčky s jackem.Jenom pak v PS3 nastavíš toto propojení zvuku a je to. Paráda.Asi fakt nejlevnější řešení (u mě prozatimní), pokud máš doma LCD monitor a chceš si užít hry na PS3 v HD. Howg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím. Našel jsem Full HD TV/monitory za pěkné ceny.

http://tambazaar.cz/store/department-288-full-hd-lcd--tv.html#288

Má někdo zkušenosti, nebo dokázal by někdo zhodnotit tyto LCD/TV, a která LCD/TV je nejvhodnější pro PS3.

Napište prosím klady, zápory apod.

Moc díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
u takhle malych uhlopricek a tedy i cenovem rozsahu je to prast jako uhod.. pozor na ten posledni samsung, nepisou tam podporu HDCP, takze by ti nemusel jit obraz pres HDMI..

A co říkáte na tady ten ? ;)

http://www.alza.cz/23-lcd-acer-h233habmid-d109033.htm

Má Full HD, 23'' do pokoje úplně stačí a HDMI má i s podporou HDCP ...

Kontrast 40 000 : 1 taky skvělý, co vy na to ? :)

EDIT : Vidím, že má i věstavěné repro (repráky), tak jsem se chtěl zeptat, jestli ten zvuk např. z PS3 jde sám od sebe do nich, nebo se musí nějak nastavit ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v týhle velikosti jsou za Full HD jen vyhozený peníze...rozdíl mezi HD Ready a Full HD poznáš až kolem 40" ;)... a kontrast 40000:1 je taky zbytečně moc...záleží jak daleko od toho budeš sedět

zvuk ti samozřejmě půjde z těch vestavěných repráků, ale nečekej žádnej zázrak :)

jinak bych snad radši doporučil nějaký Samsung

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
v týhle velikosti jsou za Full HD jen vyhozený peníze...rozdíl mezi HD Ready a Full HD poznáš až kolem 40" ;)... a kontrast 40000:1 je taky zbytečně moc...záleží jak daleko od toho budeš sedět

zvuk ti samozřejmě půjde z těch vestavěných repráků, ale nečekej žádnej zázrak :)

jinak bych snad radši doporučil nějaký Samsung

No tak díval bych se tak z 2 metrů a za tu cenu to má slušný parametry .. ;)

Ale ještě nevím, jestli to PS3 vůbec budu mít ...

BTW, a s tím zvukem jsi to myslel jak ? bude to hrůza ? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau chlapi. Doporučte mi nějaký LCD monitor ve velikosti alespoň 66 cm(něco na stolek do pokoje), na kterém vypadá PS3 dobře.

  • Musí mít HDMI s podporou HDCP
  • Full HD je ideální
  • Cena kolem 5.000 Kč

Doporučujte podle zkušenosti, ne podle doměnek !

Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam dotaz ohledne rozliseni monitoru.

Pokud budu mit Full HD LCD 16:9 monitor 1920*1080 pixelu, je mi jasne, ze obraz bude 100% "spravny" a hezky. Jak by se vsak choval rovnez na 16:9 monitoru (tudiz k roztazeni pouze na jednu stranu by nedochazelo), ale s rozlisenim 2048*1152 pixelu? Usuzuju spravne, ze by uz tak hezky nebyl, jelikoz LCD monitory obecne spatne zvladaji interpolaci a nenativni rozliseni a radsi bych mel poridit monitor s rozlisenim mensim, avsak standardnim, tj. 1920*1080 pixelu? Ted mam 16:10 monitor 1680*1050 a celkem me stve, ze se mirne roztahuje obraz (coz vubec neni poznat), ale zaroven s tim i klesa ostrost a naprosto se to neda srovnavat s klasickou HD televizi/monitorem.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čauvec lidi =) zdravim vas tu jako novej člen =D měl otázečku ohledně dvou Tv monitorů.

Chtěl bych vědět jakej Tv monitor by byl nejlepší k hlavně hraní na PS3(nejkvalitnější obraz apod.) pak jako tv.

Porovnávám- LG Flatron 27" M2794D-PZ a Samsung 26" T260HD

www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=10D140

Jakej je lepší poradíte ? Pokud někdo nějakej vlastní tak napište názory atd. Pokud znate jeste nejakej lepsi tak max. do 13 tis. reknete =).

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Řeknu ti to asi takhle:

SAMSUNG > LG

Samsung dělá lepší LCD ;)

a to víš jak? měl jsi možnost nějakého porovnání ? co jsem četl komentáře uživatelů, tak mnohem více lidí chválí LG... LG mají také mnohem lepší kontrast, což je jeden z nejdůležitějších paramerů při výběru LCD, např. taková LG M237 v cenové kategorii kolem 7000 ho má až 20 000:1 což kolikrát nemají ani mnohem dražší TV, Samsung v této cenové kategorii mají 10 000:1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu