Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mafia 2 Gameplay interview

Pokud se řekne česká hra, asi si většina z vás vybaví Mafii od Illusion Softworks. Letos bychom se měli dočkat druhého dílu a než se tak stane, můžete se podívat na zajímavý rozhovor s vývojáři, kde naleznete i nějaký ten gameplay záběr. Video naleznete v novince. Když už jsme i té Mafie, tak zmíníme pár informací, které přinesl magazín CD Action. Podle něj se budou občané města chovat jako v reálu. Budou tak pojídat párky v rohlíku, číst si noviny a plnit spoustu dalších úkolů, které jim vývojáři naprogramovali. Hudební stránka hry bude převzata z padesátých let, takže se dočkáme skladem od Chucka Berryho, Little Richarda nebo Louisa Primu. Nebude chybět ani automaticky doplňované zdraví a krycí systém ala Gears of War.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všude píšou že hra bude kompletně česky.Tak snad jak na Xbox360 tak i PS3 a samozřejmě PC..Třeba XBOX je k Wnidows naprogramováním velmy blízký.Anglicky bych to asi dával, ale všemu bych nerozuměl.Tím pádem požitek pryč.Třeba Mass Effect má angličtinu tak brutálně složitou že jsem to hrál asi půl hodiny a hru jsem pověsil na hřebíček.

Ale přece jen Mafia 2 je česká hra ne?Podlě mě si ale 2K czech si tu práci s tímhle dají.Dělá to přece 120lidí 4 nebo 5 let a přehodit dabing z PC na konzole dokážou.Zvášť když hru tak dlouho odkládají.

Zatím šechny hry od nich vyšli dabované tak snad tu tradici jen tak neporuší zvlášť u takového zásadního titulu, který je právě velkým synonymem pro čechy.

Dofám že zase pozvou Vašuta nebo Rychlího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No graficky to teda moc úžasně nevypadá jak nám bylo cpáno, spíše lépe upravená jednička samozřejmě v uvozovkách, ale až to uvidim budu chytřejší, jinak to gameplay vypadá že kdyby to nebylo v sekci Mafia tak si myslím že je to Godfather 2 doufám že ničím se Mafia 2 nepřiblíží ani špetkou podprůměrnému Godfather 2 ani tragickému GTA 4:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to připadá jenom jako obyčejný klon GTA 4. Ale nechci soudit, dokud si nezahraju (:
Ravan - Mě zas jako klon The Godfathera II ...

mě to přijde zase jako míchanice těhle dvou her, který jsou obě dost podprůměrný

No graficky to teda moc úžasně nevypadá jak nám bylo cpáno, spíše lépe upravená jednička samozřejmě v uvozovkách, ale až to uvidim budu chytřejší, jinak to gameplay vypadá že kdyby to nebylo v sekci Mafia tak si myslím že je to Godfather 2 doufám že ničím se Mafia 2 nepřiblíží ani špetkou podprůměrnému Godfather 2 ani tragickému GTA 4:D

tak o grafiku zas tak nejde ;)

Nezapomínejte, že je to teprve alpha verze hry....

jenže finální verze se od alpha, případně beta verze moc lišit nebude... těžko by teď narychlo přepracovali hru , kterou maj tak z 80-90% hotovou a dělaj na ní několik let

no uvidíme, až vyjde, ale podle videa prostě nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to přijde zase jako míchanice těhle dvou her, který jsou obě dost podprůměrný

spíš je to evoluce prvního dílu, než kopie konkurence

jenže finální verze se od alpha, případně beta verze moc lišit nebude... těžko by teď narychlo přepracovali hru , kterou maj tak z 80-90% hotovou a dělaj na ní několik let

stáří té alfa verze odhaduji na minimálně půl roku, takže současný stav hry bude úplně jinde

no uvidíme, až vyjde, ale podle videa prostě nic moc...

co konkrétně se ti tam nelíbilo?

Mě se to docela líbí. Jak byl ten rozhovor s tím vývojářem tak mě to docela nalákalo. Když na to ještě zapracujou tak to snad dopadne dobře....

jj, ten rozhovor byl přínosnej, a velmi zajímavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš je to evoluce prvního dílu, než kopie konkurence

stáří té alfa verze odhaduji na minimálně půl roku, takže současný stav hry bude úplně jinde

co konkrétně se ti tam nelíbilo?

no evoluce určitě, teď jen záleží jestli správným směrem

a co se mi nelíbilo ? ten styl hraní... nějak mi to prostě nesedí..připadá mi to až moc jako GTA4, který bylo příšerný... tam mě bavilo max jezdit po městě a blbout s autama a motorkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no evoluce určitě, teď jen záleží jestli správným směrem

a co se mi nelíbilo ? ten styl hraní... nějak mi to prostě nesedí..připadá mi to až moc jako GTA4, který bylo příšerný... tam mě bavilo max jezdit po městě a blbout s autama a motorkama

Přesně. GTA , ať už IV, San Andreas nebo Vice City, všechno je na jedno brdo. Každý se to snaží kopírovat, ale radši bych něco jako první díl Mafie, propracované střílení, dobrá jízda a realistické animace.

Ne, že jedeš 200 km/h, vyskočíš z auta, nic ti není, pak zmáčkneš R1 (samo to zaměřuje) a pak jen mačkáš tlačítko na střelu. Pocit ze střílení jak cip:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no evoluce určitě, teď jen záleží jestli správným směrem

a co se mi nelíbilo ? ten styl hraní... nějak mi to prostě nesedí..připadá mi to až moc jako GTA4, který bylo příšerný... tam mě bavilo max jezdit po městě a blbout s autama a motorkama

koukal jsi na to kratší nebo delší (http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32448) video?

schválně jsem na to video teď kouknul víckrát, ale stejně mi to víc připomíná první díl než GTA

jediné co GTA může trochu připomínat je systém krytí, ale bez něj by to bylo trochu divné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Godfather II - zklamal jak nejvíc mohl,nepřinesl nic novýho

GTA IV - mě naprosto odrovnala,myslím si že furt patří mezi nejlepší

Mafia II - zatim dobrý,hlavně to vývojáři moc nenafukujou jako Godfather II,takže když se to po*ere tak to nebude taková tragédie jako Godfather II

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsi na to kratší nebo delší (http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32448) video?

schválně jsem na to video teď kouknul víckrát, ale stejně mi to víc připomíná první díl než GTA

jediné co GTA může trochu připomínat je systém krytí, ale bez něj by to bylo trochu divné

samozřejmě, že jsem viděl to delší..však jsem sem na něj dával link... už jsem to zkouknul víckrát a zdá se mi to o něco lepší... no uvidíme jakej bude příběh :)

Godfather II - zklamal jak nejvíc mohl,nepřinesl nic novýho

GTA IV - mě naprosto odrovnala,myslím si že furt patří mezi nejlepší

Mafia II - zatim dobrý,hlavně to vývojáři moc nenafukujou jako Godfather II,takže když se to po*ere tak to nebude taková tragédie jako Godfather II

no tak Godfather 2 je podle mě lepší než nějaký GTA4...

a že to nenafukujou ? to ne...ale první díl je jedna z nejlepších her co kdy vyšly..a tak od ní každej kdo hrál jedničku čeká jen to nejlepší... okolo Mafie se nic nafukovat nemusí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu 2. 5. 2009 na ČT2 v 12:55 bude speciální vydání pořadu Game Page věnované Mafii

  • Ve speciálním vydání Game Page se budeme věnovat jediné hře, legendární české Mafii a jejímu chystanému pokračování. Co vás čeká?
    • Vzpomínka na Mafii s jejím scénáristou a designérem Danem Vávrou

  • Anketa s českými novináři a zástupci fan stránek

  • Přehled vybraných modifikací pro Mafii

  • Velká reportáž o Mafia 2 z brněnského sídla 2K CZECH s in-game záběry a rozhovory s jejími tvůrci: Jarkem Kolářem (vývojový manažer), Michalem Janáčkem (technický ředitel) a Martinem Brandstätterem (hlavní programátor umělé inteligence)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu